Есенни придобивки

  • 45 148
  • 623
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 638

Това е много сладко Wink
От къде е? Сигурно от Ямбол  Confused

много готино е наистина!И черната жилетка е страхотна!

# 541
  • Бургас
  • Мнения: 5 939
Хайде и аз да се включа в темичката.  Flutter

всичко много, мнооого ми хареса
Честито бебече   bouquet  bouquet  bouquet

# 542
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Всичко е от Ямбол освен чантичката нея си я купих от Пловдив.
Яна (2 в 1) мерси  Flutter
Радвам се, че харесвате  Mr. Green

# 543
  • Мнения: 4 076
А пък аз си харесах едно кожухче в НДК - гледам, че сега много ги носят. Тия дни ще го купя и ще щракна едно фото. Я, все пак ми кажете далиняма да съм демоде,а? Кафяво, късо, агнешка кожа и лисича /май/ яка - яката е доста интересна, става и на качулка, вталено, с три копчета.
Хм,и аз точа зъби за едно подобно,тъмно синьо,яката става на качулка,но не е с копчета ,а с връзки smile3516.Пробвах,оказа се много топло и неочаквано удобно.Все още обмислям.Я дай да видим твоето кожухче !

# 544
  • Мнения: 1 180
А пък аз си харесах едно кожухче в НДК - гледам, че сега много ги носят. Тия дни ще го купя и ще щракна едно фото. Я, все пак ми кажете далиняма да съм демоде,а? Кафяво, късо, агнешка кожа и лисича /май/ яка - яката е доста интересна, става и на качулка, вталено, с три копчета.
Хм,и аз точа зъби за едно подобно,тъмно синьо,яката става на качулка,но не е с копчета ,а с връзки smile3516.Пробвах,оказа се много топло и неочаквано удобно.Все още обмислям.Я дай да видим твоето кожухче !

Е, дай, ама още не съм го купила! Толкова съм мудна, като тръгна да избирам нещо... Сега пък ми казаха, че в Халите на втория етаж имало магазин за кожени палта - имитации на разни кавалита, мавалита - имало интересни модели за същите пари. Пак са български, обаче нещо ме мързи да се замъкна до там... До края на тази седмица ще пусна снимка, каквото и да купя, обещавам!

# 545
  • Мнения: 4 371
Хайде и аз да се включа в темичката.  Flutter
 Чантичка
Топ

Купих си подобна чанта миналия месец и й махнах дръжката, на нейно място сложих синджир и стана готино. Снимка довечера ще сложа Simple Smile
А подобен топ съм виждала на Илиенци, само че преобладаваше червеното. Ако се снимаш в него ще се радвам да видя как стои  bouquet

# 546
  • Мнения: 4 076
Е, дай, ама още не съм го купила! Толкова съм мудна, като тръгна да избирам нещо... Сега пък ми казаха, че в Халите на втория етаж имало магазин за кожени палта - имитации на разни кавалита, мавалита - имало интересни модели за същите пари. Пак са български, обаче нещо ме мързи да се замъкна до там... До края на тази седмица ще пусна снимка, каквото и да купя, обещавам!
Аз пък го купих вече моето+един панталон,с който много се вързваха Simple SmileМного бързо взимам решение-или веднага купувам,или спирам да го мисля.Ще помоля дъщеря ми да ме снима в близките дни.

# 547
  • Мнения: 946
PeaceМНОГО Ми харесаха нещата особено Топ-а

# 548
  • Мнения: 2 897
Хайде и аз да се включа в темичката.  Flutter
Топ
 Черна Блуза
и Блуза Райе


Със здраве да си носиш всички придобивки!
А тези тричките най-много ми харесаха!
И аз си търся подобен топ Simple Smile

# 549
  • Мнения: 4 371
Яке, шал и чанта (Малко приличам на идиот, но вие се правете, че не виждате Laughing)Блуза.
Пак същата блуза
Жилетка с качулка

# 550
  • Мнения: 2 897

Влюбена съм в якето и жилетката,а шалът има ли го в други цветове?
Давай подробности...
И не приличаш на идиот,да знаеш Wink

# 551
  • Мнения: 4 629
Честито много готини неща видях  Grinning

# 552
  • Мнения: 4 371
Имаше го в светло синьо. И не помня какво още Rolling Eyes От Илиенци за 10 лв, има шапка към него.
Якето пак е от там, 45 лв, жилетката е от Кенвело, 53 без намалението, но мъжа ми си взе дънки, една приятелка си взе две неща и така хванахме 40 % намаление Mr. Green

# 553
  • Мнения: 4 202
Дуци, имаш ли представа Илиенци дали работи и в неделя?
Знам че си чест посетител там  Wink

Извинявам се за оффа.

# 554
  • Мнения: 2 897
Имаше го в светло синьо. И не помня какво още Rolling Eyes От Илиенци за 10 лв, има шапка към него.
Якето пак е от там, 45 лв, жилетката е от Кенвело, 53 без намалението, но мъжа ми си взе дънки, една приятелка си взе две неща и така хванахме 40 % намаление Mr. Green
Браво на вас!
Аз и преди съм ти го споделяла,но имаш страхотен нюх към изгодните покупки,браво  bouquet
red shoe,мисля, че работят поне до обяд Thinking

Общи условия

Активация на акаунт