Заглеждате ли се мъже

  • 2 143
  • 29
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Искам да попитам-Вие заглеждате ли мъжете около вас.Моя мъж не спира да се заглежда по жените и аз много се дразнех,но стигнах до извода че всъщност по улиците няма мъже ,които да загледам(или поне много рядко се срещат Laughing)но пък жените хубаво облечени,поддържани няма как да не ги загледаш.Така че казах на моя мъж ,че вече и аз започвам да се заглеждам по жени,защото няма мъж по който си струва да се загледаш

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Моят мъж е като кон с капаци Laughing.А иначе се случва да си вървим и да коментираме хора, които минават покрай нас и ни правят впечатление с нещо (положително или отрицателно).

# 2
  • Мнения: 2 495
Охо...и още как Embarassed

# 3
  • Мнения: 3 576
Той се заглежда по жени, аз по коли.

# 4
  • Мнения: 2 000
Навън май повече по жените се заглеждам отколкото по мъжете  Laughing

# 5
  • софия
  • Мнения: 555
да и по жени и по коли и по витрини даже. стига господарят, т.е. мъжът ми да ме изведе на разходка Simple Smile и аз съм като рошкото от рекламата на германос

# 6
  • София
  • Мнения: 7 036
Когато има материал за гледане, гледам с удоволствие и мъже и жени, просто харесвам хубави гледки Grinning

# 7
  • Мнения: 1 495
И аз така, заглеждам се повече по жени, отколкото по мъже. Ама то повечето мъже по улиците въобще не са за гледане.

# 8
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Разбира се, че се заглеждам Wink...човещинка Peace.....

П.П. Но наистина има много повече нагласени и хубави жени, отколкото мъже по улиците....

# 9
  • София
  • Мнения: 2 846
Когато има материал за гледане, гледам с удоволствие и мъже и жени, просто харесвам хубави гледки Grinning

Това важи и за мен. Peace

# 10
  • Мнения: 135
хвърлям по един поглед от време на време

# 11
  • Popovo
  • Мнения: 571
Разбира се, че се заглеждам Wink...човещинка Peace.....

П.П. Но наистина има много повече нагласени и хубави жени, отколкото мъже по улиците....

 Peace

# 12
  • Мнения: 8 917
Моят мъж е като кон с капаци Laughing.А иначе се случва да си вървим и да коментираме хора, които минават покрай нас и ни правят впечатление с нещо (положително или отрицателно).
Същите сме и ние - нито той, нито аз забелязваме когото и да е Wink От моите наблюдения съм заключила, че има мъже, които се заглеждат и такива, които не го правят - и двата случая неса показателни за нищо Peace

# 13
  • Мнения: 2 220
И аз съм на мнение, че по улиците няма много мъже за заглеждане... По жени се заглеждам, определено много и аз ги показвам на мъжа ми (просто да чуя репликата "Ъ, нищо особено", а те да са красавици  Blush). Той, от своя страна, също като Nadia79, се заглежда много по коли. Може цял ден да ги обсъжда.

# 14
  • Мнения: 6 993
И по мъже, и по жени се зазяпвам.

# 15
  • Мнения: 4 621
И по мъже, и по жени се зазяпвам.
Peace И аз Grinning

# 16
  • Мнения: 408
И аз повече по-жени Grinning То на мъжете какво да им гледам-осве, че очите не могат да се напълнят, ръцете така или иначе ще са празни Joy

# 17
  • Мнения: 6 993
То на мъжете какво да им гледам-осве, че очите не могат да се напълнят, ръцете така или иначе ще са празни Joy
Да де, ама не мога да се сдържам като мине мъж с дълга коса, зазяпвам се Mr. Green

# 18
  • Мнения: 235
Заглеждам се даже на по-хубавите открито се възхищавам. Може на моя да не му става много приятно ама си мълчи

# 19
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Разбира се, че се заглеждам Wink...човещинка Peace.....

П.П. Но наистина има много повече нагласени и хубави жени, отколкото мъже по улиците....

 Peace
Peace

# 20
  • Мнения: 6 164
И двамата - да. Повече по жени, защото са повече ест. Но ако видя хубав мъж, колкото и да е рядкост.................. малеее Crazy

# 21
  • Мнения: 166
Моят съпруг дотолкова не се заглежда, че чак ми прави ужасяващо впечатление ако го хвана да е погледнал някъде встрани. Веднага си казвам, без да му спестявам коментарите. Странното е, че той понякога гледа без да вижда. Примерно като се запознахме аз го бях набелязала от предишната вечер и съм готова да се закълна, че ме гледаше през цялото време. А той твърди, че въобще не ме е видял тогава, а чак на следващата, когато дойде да ме покани на танц! newsm78 Нито аз съм чак толкоз късогледа, нито той е кривоглед! Joy
От своя страна аз заглеждам предимно жени, защото са ми по-интересни. Много ме е срам да го кажа, но понякога и някои мъже поглеждам Embarassed, без да се ЗАГЛЕЖДАМ обаче. Това може да ми се случи, само ако ми се заприлича на някой познат. Naughty

# 22
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Моят мъж е като кон с капаци Laughing.А иначе се случва да си вървим и да коментираме хора, които минават покрай нас и ни правят впечатление с нещо (положително или отрицателно).
Peace - и ние така Simple Smile

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Редовно се заглеждам, чак се обръщам  Grinning ( Не подсвирквам, де)

# 24
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
В България се заглеждам по хубави жени, но като отидем в Гърция - главата ми се върти на 360 градуса от хубави мъже... Embarassed Ама нали моят е красавец и не ревнува - знае си цената и колко го обичам, затова няма проблем...Плакна си очите, лошо няма Sunglasses

# 25
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Много рядко срещам мъж, който да ми хареса. И да искам, няма по кого да се загледам. Но по витрини и коли - направо си умирам да се заглеждам. Жените - не ме вълнуват.

# 26
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Ами заглеждам се Crazy,особенно ако е някой хубавец,ама за мъжо определено има повече материал за гледане,с тая нова мода жените да ходят почти голи по улиците Rolling Eyes.

# 27
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
И аз рядко намирам по кого да се загледам. Малко са хубавите мъже, за съжаление. Иначе - не пропускам Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 7 097
Заглеждам се и не го крия от моя, когато сме заедно. Даже му обръщам внимание, ако особено ми хареса някой...

# 29
  • Мнения: 1 226
Ама и аз съм една   animal085заглеждам се, но нищо не ми хваща окото.Не че са свършили готините мъже, просто аз немога да ги видя.А скъпия: незнам какво е това, но само да мине покрай някое хубаво и по-младо гадже и чак се е обърнал.По бабите не е така.Питах защо, но ми отговори че не съм в ред.Ядосвах се  smile3511 и накрая реших, че ако не се заглежда няма да е мъж, а гей.Е искам да е мъж.

Общи условия

Активация на акаунт