Нека това бъде нашата ИЗПОВЕДАЛНЯ...

  • 3 254
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 423
Върна ме преди пет години............. Cry, преживях го....не, не съм го приживяла още - боли, всеки ден, всеки час, всяка минута....
Ще ме боли докато дишам....

# 16
  • Мнения: 83
 CryСъжалявам за това което ти се е случило!Развълнува ме много, защото това което си написала се сравнява с това, което преживя баща ми ,преди да почине .Той беше с онкологично заболяване, не съм и подозирала ,че ще срещнем толкова бездушни лекари ,които в последните му минути живот отказаха да му дадат глътка кислород !!!Това се случи в 4 софийски болници .Молихме за глътка кислород, БОЖЕ ,а те вдигаха рамене безчуствено! Оставиха го да умре в съзнание и без въздух!

# 17
# 18
  • Мнения: 198
дано Бог се смили над душата и..
и дано станем по-4ове4ни
и по-мили и истински! Praynig

# 19
  • Канада
  • Мнения: 264
Сърцето ми изсъхна от мъка по майка, която почина преди 5 години от рак.
 Cry

Не се преживява лесно загубата на близък...
понякога не се преживява изобщо.


Искрено съчувствам на близките на жената
Мир на праха й.

# 20
  • София
  • Мнения: 39 761
Стана ми тъжно, мир на праха й.
Силно се надявам и се моля да не ми се наложи някой ден и аз да напиша в този форум подобна изповед. Ще гушна виртуално мама... по телефона.

# 21
 Praynig Praynig PraynigГосподи,колко мъка има по тоя свят,Господи. Praynig Praynig PraynigБог да прости греховете ни.

# 22
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Думи не намирам Sad Cry Sad

# 23
  • Мнения: 1 393
Ох,тази тема безкрайно ме разчувства и откакто я прочетох място не мога да си намеря... Cry
 А,пък за момичето,което скоро е загубило майка си искам да и кажа,че това,което не ни убива ни прави по-силни и оттук нататък трябва да има много сили да се бори с живота!!!Много ми е мъчно за майка и и за нея... Cry

Общи условия

Активация на акаунт