Елеонора Манчева е новата Мисис България

  • 3 443
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • UK
  • Мнения: 3 959
Някой ще даде ли снимка за тези, на които сайта не им се отваря?

# 46
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Навсякъде играят парите. Mr. Green

# 47
  • Мнения: 2 085
Красива е, спор няма, но от 2-3 седмици се знае, че ще е тя.Това го четох в един вестник,пишеше също, че като спечели няма да има право да забременява една година Shocked

# 48
  • София
  • Мнения: 15 219
Някой ще даде ли снимка за тези, на които сайта не им се отваря?


# 49
  • Мнения: 583
много е красива! българска кукла Барби!че като си спомня за предните две... ooooh!

# 50
  • Мнения: 677
Мдааа..Барби..Специално заради нея си слагам ето тази фланелка:

# 51
  • Мнения: 450
Da,mnogo e krasiva!I nai-vajnoto ,az dokokoto znam e estestvena.moje bi edinstveno ima o6te malko slojena kosa,no samo tova.

# 52
  • Мнения: 3 569
Да я бяха показали сутрин, след събуждане ... Едва ли е толкова прелестна.
Симпатяга е.

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 4 222

Защо жени се явяват на конкурс за Мис Родилка?

За да се почувстват значими пред себе си и останалите. Много добре знаят, че при добро класиране мъжете им ще започнат отново да им обръщат някакво внимание и да им дават повече пари. Монетата има и друга страна обаче. Когато жената не е в тройката става по-лошо.

Айде стига бе ? Много си навътре в нещата, да не си организатор на такъв конкурс, та познаваш психиката на родилките-участнички така отблизо и в дълбочина ? Joy

# 54
  • Мнения: 5 647
Много по-хубава е от предната мисис.

# 55
  • UK
  • Мнения: 3 959
По хубава е, но не ми харесва... Стои ми изкуствена. В смисъл, изцяло, а не че нещо си е коригирала, като пластмасова е. Точно Барби.

# 56
  • Мнения: 239

Защо жени се явяват на конкурс за Мис Родилка?

За да се почувстват значими пред себе си и останалите. Много добре знаят, че при добро класиране мъжете им ще започнат отново да им обръщат някакво внимание и да им дават повече пари. Монетата има и друга страна обаче. Когато жената не е в тройката става по-лошо.

Айде стига бе ? Много си навътре в нещата, да не си организатор на такъв конкурс, та познаваш психиката на родилките-участнички така отблизо и в дълбочина ? Joy

Братовчед ми е приятел именно с организаторите на конкурс за красота и ме е взимал вече два пъти. Тези хора просто си плащат за да оглеждат постата и да клатят дивеча.

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
По хубава е, но не ми харесва... Стои ми изкуствена. В смисъл, изцяло, а не че нещо си е коригирала, като пластмасова е. Точно Барби.

Да. Има сладникава , кукленска хубост.
Струва ми се че и гърдите , и косата са присадени.  newsm78

# 58
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Офф... joro01, помпата ти май е раждясала hahaha

# 59
  • Мнения: 450
Vijdala sam ia i bez grim-pak si e krasiva(za moi ujas Close)

Общи условия

Активация на акаунт