"Джоуи" - сериала

  • 1 630
  • 26
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 5 299
Мноооого сладко сериалче. Препоръчвам го/. Стигнала съм до средата на 2 сезон. Някой да е чувал нещо за 3ти? Rolling Eyes Не видях нищо из Арената и Датата.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ех,заинтрегува ме.Сега ще трябва да копам да го търся Mr. Green

# 2
  • Мнения: 2 550
Ше му опърпам ушите на Дожуи  Heart Eyes Mr. Green

Последна редакция: сб, 23 сеп 2006, 14:32 от Марчето

# 3
  • Мнения: 5 622

 Гледаме го по Тв като го дават  Wink Харесва ни много  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 5 828
Май няма трети и няма и да има, четох, че го свалят поради нисък рейтинг.

# 5
  • Мнения: 5 299
Ех,заинтрегува ме.Сега ще трябва да копам да го търся Mr. Green
Непременно го гледай. Има го и в Датата, и в Арена Grinning
Май няма трети и няма и да има, четох, че го свалят поради нисък рейтинг.
УУу, много кофти. На мен страшно ми хареса Rolling Eyes

 Гледаме го по Тв като го дават  Wink Харесва ни много  Peace
2 сезон е още по-як Heart Eyes
Ше му опърпам ушите на Дожуи  Heart Eyes Mr. Green
И аз твоите Twisted Evil

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Супер е сериала, гледахме и двата сезона и не проумявам как така има нисък рейтинг.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 493
И аз намерих само първи и втори сезон Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 1 393
Стигнала съм до средата на 2 сезон. Някой да е чувал нещо за 3ти? Rolling Eyes
Няма как да чуеш- сериала го спряха след 2-ри сезон заради много слаб отглас и повече няма да се снима.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 4 969
1 сезон е страхотен, във 2 малко ми затъпя, явно не само на мен, и го свалиха от екран Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 47 981
ами аз гледах първи сезон преди доста време...честно казано не е кой знае какво!"приятели"беше друго нещо,там и ролята на джоуи беше много сладка,а в този сериал нещо не ми допадна!не се учудвам че е с нисък рейтинг!

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 612
много го харесах това сериалче още като излезе и изгледах целия 1-ви сезон на един дъх
сега имам и втория свален, но не го гледам за момента, щот се зарибих по един друг сериал от 6 сезона  Mr. Green

наскоро четох в субс.унакс.бг - форума, че излиза сериал и с матю пери
и него ще гледам
и той ми беше любим герой

# 12
  • Варна
  • Мнения: 4 969
много го харесах това сериалче още като излезе и изгледах целия 1-ви сезон на един дъх
сега имам и втория свален, но не го гледам за момента, щот се зарибих по един друг сериал от 6 сезона  Mr. Green

наскоро четох в субс.унакс.бг - форума, че излиза сериал и с матю пери
и него ще гледам
и той ми беше любим герой
Да не е Smallville Mr. Green

# 13
  • Мнения: 7 430
Много му се кефя на сериала и се надявам да не е исатина това, че има нисък рейтинг и да се появи и трети сезон Peace

# 14
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Гледах няклко серии по "хоумбокса", сиреч по НВО. Хич не ми хареса. Tired

# 15
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
И аз разбрах че са го свалили. Даже мисля че и втори сезон не свърши докрая. Аз поне намерих втори сезон само до 14 епизод. Честно казано от "Приятели" е по-тъп, но пък от "Дързост и красота" е по-забавен.

# 16
  • Мнения: 1 352
Аз гледах една серия по телевизията, ама нещо ми се стори много тъп и не повторих да гледам други серии.

# 17
На фона на "Prison break"...в момента нищо друго не ми харесва Sad

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Гледам, каквото дават по НВО, но не го следя стриктно. Забавен е, но на моменти доста ми доскучава.

# 19
  • в къщи
  • Мнения: 467
Очаквах нещо подобно на Приятели,но се оказа много слаб сериал.Не го гледам.Още съм в траур за ПРИЯТЕЛИ! Crossing Arms

# 20
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Сериалът с Матю Пери вече тръгна. Първата серия тук беше предната неделя, утре ще е втората. Много ме кефи, ролята му е на сценарист, който поема много известно вечерно шоу. Умен и хаплив, заслужава си! Филмът се казва "Studio 60 on the sunset strip", ето и линк, ако ви се чете повече:

http://www.ctv.ca/servlet/ArticleNews/show/CTVShows/20060918/stu … 0--home/20060918/

# 21
  • Мнения: 330
На мен лично Джоуи ми хареса почти колкото Приятели, но както вече се каза наистина го спряха точно поради нисък рейтинг. Ама то какво ли да им се учудвам на "задокеанците", търсих наскоро някое ново приятно сериалче, което да започна да гледам и като им видях няколко класации как са подредени най гледаните сериали... правят хубави неща наистина но имат лошия навик да спират да правят нови сезони точно като ми харесат  bowuu  Wink

А иначе Джоуи ми хареса повече да го гледам със субтитри или без, пред дублираната версия по Нова ТВ, нещо ми се губят смешките там...  newsm78

# 22
  • Мнения: 2 254
не можах да изгледам цял един епизо дори Confusedне ме грабна нещо....
 и понеже сме в клюкарника все пак,ето какво чух преди по тв:Мат ле Блан се  развел
вече,като поема разходите за детегледачка,тези за училище на дъщеричката си + $15.000 на месец за останали разходи-приличн а сумичка за 'детски',а Wink

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 612
много го харесах това сериалче още като излезе и изгледах целия 1-ви сезон на един дъх
сега имам и втория свален, но не го гледам за момента, щот се зарибих по един друг сериал от 6 сезона  Mr. Green

наскоро четох в субс.унакс.бг - форума, че излиза сериал и с матю пери
и него ще гледам
и той ми беше любим герой
Да не е Smallville Mr. Green

пил/а си си хапчетата за познаване  #Silly

# 24
  • Мнения: 2 784
Не обичам да гледам сериали на компа. Обичам ги вечер, дублирани и по 1 серия. Джоуи го бяхме изтеглили още като излезе, тогава не ми хареса. А сега по Нова си го гледам с кеффф. Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 2 716
Гледах точно 25 минути. Не ми хареса. В "Приятели" той беше тъпия, а тук трябва да е готиния, успелия... не ми се връзва. Преди доста време четох, че се снимал такъв сериал, но претърпял неуспех. Пишеше още, че останалите актьори от "Приятели" щели да участват епизодично. Така ли е?

# 26
  • Мнения: 2 085
Сериала е готин, но свърши на никакво място и няма да го снимат повече Sad

Общи условия

Активация на акаунт