Крум Савов ще става татко

  • 2 981
  • 40
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 1 813
Съпругата на Крум Савов - Мая е бременна. Това е едно от пикантните разкрития довечера в предаването "Горещо" на Венета Райкова  Peace

Последна редакция: сб, 23 сеп 2006, 17:30 от аХ`Не!

# 1
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Супер.......много хубава новина.........Мая бегло я познавам........пожелавам лека бременност и много  щастие............

И да идва във форума..........

# 2
  • Мнения: 2 013
Току виж престанал да бъде плейбой!
Да им е живо и здраво...

# 3
  • Мнения: 338
Е крайно  време беше и той да стане татко smile3521

# 4
# 5
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Току виж престанал да бъде плейбой!
Да им е живо и здраво...

Не е ли престанал

# 6
  • Мнения: 569
Много се радвам, двамата са прекрасна двойка. Дано всичко да бъде наред и лека бременност на Мая

# 7
  • Мнения: 3 576
Много ми е противен Крумчо, но все пак желая лека бременност на съпругата му, и здраво и хубаво бебче!

# 8
  • Мнения: 948
Страхотно.Желая лека и безпроблемна бременност на Мая и прекрасно и здраво бебче на финала. Hug

# 9
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Чудо голямо като ще става татко, дайте да направим от това национален празник Confusedнещо съм яхнала метлата

# 10
  • Мнения: 6 417
Бе то си беше по-голямо събитие, че изобщо се ожени.  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 1 165
Чудесна новина!Те бяха женене отдавна и  нищо чудно да са правили опити дълго време.Лека бременност на съпругата му и здраво и спокойно бебче!

# 12
  • Мнения: 3 216
Аз нещо не мога да се сетя кои са щастливите бьдещи родители. МОже ли някой да пусне снимка или поне да ме светне с какво е известен бьдещия татко.

# 13
  • Мнения: 7 474
Аз нещо не мога да се сетя кои са щастливите бьдещи родители. МОже ли някой да пусне снимка или поне да ме светне с какво е известен бьдещия татко.

Водещия на спортното предаване по НТВ.

# 14
  • Мнения: 2 407
Браво, да му е честито.

# 15
# 16
  • Мнения: 3 216
Leo благодаря  bouquet

# 17
  • Мнения: 952
да снощи ги даваха в Горещо,ама тя Майчето май вече е понапреднала с бременността. Затова се и учудих защо не си признаха в началото ами голямо криене го крият. Ама Венетка нали нахалничка че отиде и погали тумбака на Мая. А тя вместо да потвърди добрата новина каза че Крум я хранил добре и напълняла Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 7 640
Супер.......много хубава новина.........Мая бегло я познавам........пожелавам лека бременност и много  щастие............

И да идва във форума..........

тя по принцип ли не говори или само когато е с него newsm78 Направило ми е впечатление, че когато са ги давали заедно само се усмихва тъповато Sunglasses

# 19
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Симпатична е.......не е тъпа.........но аз не съм си говорила много с нея .....не е мой тип......повече мадама си пада

# 20
  • Мнения: 7 640
прави впечатление, че когато ги поканят заедно някъде, само се подсмихва тъповато и отговаря с да и не.
Това в никакъв случай не значи, че е тъпа, просто е ужасно глупаво да се представя така Confused

# 21
  • Мнения: 4 473
Радвам се за тях. Simple Smile Лека и безпроблемна бременност желая на Мая!

# 22
  • Мнения: 11 818
И на мен той не м ие симпатичне, но всеки мъж заслужава да бъде татко! Успех им пожелавам!

# 23
  • Мнения: 27 524
Много ми е противен Крумчо, но все пак желая лека бременност на съпругата му, и здраво и хубаво бебче!

 Peace

# 24
  • Мнения: 69
Боже,цяла тема за този боклук!!!Крумчо Савов -най-големия боклук познавам го лично много добре.Леле,ами тази Мая много тъпа жена.Толкова тъпа,че по-тъпа не познавам.И какво ,като е бременна?Добре,че беше д-рСтаменов от клиника"Малинов".
а онзи боклук не заслужава да бъде баща.Вервайте ми!!! #2gunfire

# 25
Боже,цяла тема за този боклук!!!Крумчо Савов -най-големия боклук познавам го лично много добре.Леле,ами тази Мая много тъпа жена.Толкова тъпа,че по-тъпа не познавам.И какво ,като е бременна?Добре,че беше д-рСтаменов от клиника"Малинов".
а онзи боклук не заслужава да бъде баща.Вервайте ми!!! #2gunfire

И какво, като ти си бременна? Ти си много умна сигурно, а?!? Не Крум Савов - този дето се е изпразнил в теб без презерватив не заслужава да бъде баща  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 69
Ама ти си ужасно тъп/а/.Пишете тема,аз отговарям.да чукаш непълнолетни,като Крумчо не е престъпление ,според теб,а?Много умна жена ли би се оженила за този,а?
Ми да умна съм,знам какво прави мъжа ми и го уважавам,питай въпросната Мая,знае ли къде е Крумчо и къде си го муши/е,да с презерватив/да няма фалове.ХА-ха-ХА.

И изобщо ти познаваш ли го този човек,а???Знаеш ли за какъв човек говорим,или дайте да си чешем езиците тук,нали е клюкарник. newsm78

Последна редакция: сб, 14 окт 2006, 19:21 от Ива 81

# 27
  • Мнения: 1 150
Винаги има един, дето чуждото щастие му е трън в очите.

Радвам се за хубавата новина.Нека са щастливи.

# 28
  • Мнения: 7 640
Ама ти си ужасно тъп/а/.Пишете тема,аз отговарям.да чукаш непълнолетни,като Крумчо не е престъпление ,според теб,а?Много умна жена ли би се оженила за този,а?
Ми да умна съм,знам какво прави мъжа ми и го уважавам,питай въпросната Мая,знае ли къде е Крумчо и къде си го муши/е,да с презерватив/да няма фалове.ХА-ха-ХА.

И изобщо ти познаваш ли го този човек,а???Знаеш ли за какъв човек говорим,или дайте да си чешем езиците тук,нали е клюкарник. newsm78

ти очевидно го познаваш, какво толкова ти е направил, че си се наежила така Confused

# 29
  • Мнения: 1 150
Не й е вързало  Mr. Green

# 30
  • Мнения: 9 990
Не ми дреме за мнението за Крум и Мая-всеки има право на такова.Тук темата е за това, че Мая ще става майка, а Крум-татко.Втрещи ме това обаче, че се споменава, че Мая е забременяла благодарение на д-р Стаменов...Повечето момичета с проблеми, ако не и всички-знаят това име.Всяка жена има право да стане майка и очевидно Мая се е борила упорито, за да го постигне.Желая и лека бременност и късмет!

# 31
  • Мнения: 730
Еййй,човешката злоба край няма!Много са ми симпатични и двамата,да са живи и здрави и да си имат здраво бебче!

# 32
  • Мнения: 69
"Не й е вързало "
Kak позна бе,скъпа.То 1 красавец,сопола си да не хвърлиш на него.
Чудя се аз,наистина ли сте толкова заблудени,чак тема сте пуснали за този,ами никой ли не го знае какво представлява?Ами,това момиче Мая да е жива и здрава да си има бебе,аз казах само,че той не заслужава да бъде баща,а не тя.Явно е,че тази жена е заблудена за истинската същност на този сексуален маниак и психопат.Много жалко,горката жена има да страда доста. :l:

Последна редакция: нд, 15 окт 2006, 14:19 от Ива 81

# 33
  • Мнения: 4 473
Боже,цяла тема за този боклук!!!Крумчо Савов -най-големия боклук познавам го лично много добре.Леле,ами тази Мая много тъпа жена.Толкова тъпа,че по-тъпа не познавам.И какво ,като е бременна?Добре,че беше д-рСтаменов от клиника"Малинов".
а онзи боклук не заслужава да бъде баща.Вервайте ми!!! #2gunfire


 Shocked Shocked Shocked И това от устата на кого излиза, ако смея да попитам? Крум Савов май е оставил трайна диря в живота ти, щото ми намирисва лично отношение. Thinking Защо не разкажеш, да се уверим в онова, което твърдиш?!
То бива бива хормони, ама твоите много от рано са те метнали! Много злоба, много ooooh!

# 34
  • Мнения: 5 140
Аз Мая много я харесвам, желая и лека и безпроблемна бременност.
И честито и на двамата.

# 35
  • София
  • Мнения: 18 679
Живи и здрави да са Grinning И дано детенцето се метне на сладката си майка, че таткото е много противен Sick
Нападнахте я Ивето Laughing, тя малко крайно го дава, но да ви кажа и аз съм го виждала Крумчо в действие и хич не е приятна гледката Crazy Вярвам, че след като е срещнал жената на живота си, се е променил. Поне дава вид де ThinkingЩе ми се да е така, защото жена му верно много сладка Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 69
ДА,наистина жената е хубава и симпатична и глуповатичка/това е ясно Laughing/нека да е жива и здрава и тя и бебето и.Но Крумчо да се е променил-абсурд #Crazy Laughing Laughing

Последна редакция: нд, 15 окт 2006, 15:25 от Ива 81

# 37
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
и мен ми е противен Крум
ама таз девойка Ива се държи тъй, кякаш е изнасилена от него newsm78

# 38
  • Мнения: 1 150
Ива, обоснови си "сополите", дето хвърляш по хората.
Какъвто и да е Крум - той също има право на щастие. Коментарите ти по негов адрес са повече от злобни. Май ти имаш проблем с него, не той с теб.

# 39
  • Мнения: 9 990
Да де, то стана ясно, че тя има проблем някакъв...
Извинете за спама Blush

# 40
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Честито и на двамата! И лека бременност на Мая!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт