Вяра, Надежда, Любов

  • 5 907
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 803
a дали важи за бг не знам  newsm78

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
http://www.bulphoto.com/mimage.php?i=10349
Това е от някаква традиционна среща на близнаците в България и бебетата, които държат казаха че също били тризначки Simple Smile

# 17
  • Мнения: 964
да бе днес питах, не са, ама ще ми изпратят подаръци  Flutter

пиши и на Памперс- и там е така, после да се похвалиш какви са армаганите Peace

Я кажете- Бакаловите- еднояйчни близначки ли са- щото хич не ми изглеждат така, даже Божидара изглежда по-възрастна

За Памперс не се хабете,аз си играх сканирах актовете за раждане да им ги пращам и познайте що за подарък получих-три купона единиат за 2$ намаление на голям пакет памперси,другия за 1$ отстъпка на мокри кърпи и третия за 1$ отстъпка на лигавници за еднократна употреба на Памперс. #2gunfire

# 18
  • Мнения: 5 391
Знам още една българска тройка близнаци, пак са Вяра, Надежда, Любов. Те са от Русе и пак са много интересни
Изпреварила си ме, тъкмо за тях щях да пиша.Точно така се казват, като момичетата от ББ3което още не ми е останало време да гледам.В тийнейджърска възраст са, талантливи, занимават се с пеене.Имат по-голям брат, дефакто са планувани за 2-ро дете Crazy

# 19
# 20
  • Мнения: 5 391
Тези зад тях са русенските им съименнички Peace
http://www.tialoto.bg/slideshow.php?id=232&page=3

# 21
  • Мнения: 7 640
ааа, аз знаех тези по-малките момичета и затова се учудих, че ще участват в ББ.
Бяха гости при Слави и страшно добро впечатление ми направиха Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 013
По-малките май не си приличат толкова много.

# 23
  • Мнения: 4 965
Аз по-малките ги гледах преди време в "Защо не". Самите те обясняваха, че 2-те си приличали, а третата била по-различно (всъщност, стори ми се по-пълничка и с по-издължено лице). При това, 2-те обичали да се обличат еднакво и да са заедно, а третата искала да се отличава от тях.
Направи ми обаче (лошо) впечатление, едно изказване по 24-часовия канал на "брадърките" за по-малките. Нещо ги одумваха, ама нали снощи точно това се коментираше - дали са клюкарки или не  Party.

# 24
  • Мнения: 7 640
интересно ми е да ги наблюдавам- винаги сядат на едно място, почти една върху друга, без да си пречат Laughing

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Едната като си завърти нанякъде главата, и другата след нея Laughing

Едната плаче, а в съседната стая на другата й сълзят очите.

Абе, чудя се newsm78, от тризначките едната като е в цикъл, и другите ли ще са Wink

# 26
  • Мнения: 1 744
Едната като си завърти нанякъде главата, и другата след нея Laughing

Едната плаче, а в съседната стая на другата й сълзят очите.

Абе, чудя се newsm78, от тризначките едната като е в цикъл, и другите ли ще са Wink
Ами при секса...? Embarassed

# 27
  • Мнения: 7 640
в смисъл, като на едната й е кеф, да им е кеф и на другите ли Laughing

# 28
  • Мнения: 4 965
Едната като си завърти нанякъде главата, и другата след нея Laughing

Едната плаче, а в съседната стая на другата й сълзят очите.

Абе, чудя се newsm78, от тризначките едната като е в цикъл, и другите ли ще са Wink

Четох някъде, че, по принцип, на жени, които живеят заедно (дори и да нямат роднинска възраст), цикълът им е приблизително по едно и също време. Не знам дали е вярно.
С най-добрата ми приятелка, с която не живеем заедно, но пък сме почти през ден двете, също ни е по едно и също време.
Един вид "на една вълна" сме  Wink.


в смисъл, като на едната й е кеф, да им е кеф и на другите ли Laughing

А това ако може - ихааа, че кеф (3 пъти повече от на другите жени- не е честно Crossing Arms).

# 29
  • Мнения: 7 640
за цикъла- потвърдено е експериментално, както казва Азаф.
В затвори, женски колективи и пр много често дамите зациклят заедно.

А относно кефа- тука има такива смешки
http://twins.popular.ru/famous/items/st15.html

6. "А Вы тоже получаете удовольствие, когда ваш брат/сестра занимается сексом?"

Общи условия

Активация на акаунт