Има ли значение размерът

  • 8 000
  • 153
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 972
Естествено, че размерът има значение. Както за мъже, така и за жени.. При липса на  плътност предполагам е мъка и за двамата:)
Най-вероятно това е причината за да се измисли разнообразието в секса преди много горини - анален, орален Simple Smile

# 106
  • Мнения: 3 740
Пухи, за вагинален и маточен оргазъм не си ли чела поне?  А за скуирт (има такова животно), който е върха на женския оргазъм?
Янтра, обиколка 21 означава точно 6,5 см в диаметър. Мерено е Simple Smile

Последна редакция: нд, 24 яну 2021, 14:13 от The Stranger

# 107
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Чела съм и съм писала по-надолу в допълнителни отговори.

# 108
  • Мнения: 7 539
Чела съм и съм писала по-надолу в допълнителни отговори.

То истината не само да го прочетеш , а и да го изпиташ
Успех, дами.

# 109
  • Мнения: 3 350
При мен вагинален се получава, когато има докосване на шийката на матката. Моята се намира на 20 см от входа.
Скуърт винаги, но винаги пък ми трябват непромокаеми чаршафи, бърсане с мопа и се притеснявам, че някъде може да пропусна да забърша. В банята най-добре, но то пък не може все там да висим.
Клиторен, само ако съм без мъж, но той не ми носи такова голямо удоволствие, както вагиналният. Той е помежду другото, не го броя за оргазъм почти.
Но, няма оргазъм, ако не съм влюбена, така че съм съгласна, че секса е в главата. (Без клиторния)

# 110
  • София
  • Мнения: 35 325
Дами, възпитавайте ги тези оргазми.
То не е само да чакаш.

# 111
  • Мнения: 4 972
Buttercake,  щастливка Simple Smile
Аз съм от онзи % жени, които само е чела и гледала, че някои неща съществуват:)
И пак мисля, че съм имала пълноценен сексуален живот Simple Smile

# 112
  • София
  • Мнения: 35 325
Ей тук натежава ролята на първият сексуален партньор, наистина.

# 113
  • Мнения: 11 505
Нищо спонтанно не прочитам в поста на бътъркейк, с обмисляне на чаршафи и мопове не стават тези неща, като прочетено и заучено ми звучи (или видяно в някой фюм за възрастни), как така клиторен само насаме? Т.е. изчислявате ги нещата или как?

# 114
  • Мнения: 3 350
Buttercake,  щастливка Simple Smile
Аз съм от онзи % жени, които само е чела и гледала, че някои неща съществуват:)
И пак мисля, че съм имала пълноценен сексуален живот Simple Smile
Да ти кажа честно, преди мъжът ми и аз само бях чувала, че съществуват 😜
Щастливка съм, че срещнах човека, който ги отключи.

# 115
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Точно това е тема, на която не смятам, че е необходимо да се комплексирам  и да участвам в състезания. Има достатъчно други неща, които да се опитват да ми смачкат самочувствието, че да прикача към това и липсата на "оргазмено възпитание". Не мисля, че на тема оргазми е необходимо да съответствам на нечии други разбирания за удоволствие. Поне оргазмите да си останат мое лично възприятие и наистина удоволствие, а не усилия за обучение, възпитание постигане на цели и т.н.
Чела съм за видовете оргазми. Мисля, че съм изпитвала вагинален оргазъм, но е рядко и трудно постижим за мен. Понеже темата е за размера ... с един и същи партньор със съответния му един и същ размер понякога се е случвало, но по-често не... защото възбудата и възможността да се случи е в моята глава.
Не мисля, че лесно и многообрзано свършващите жени са мега по-щастливи, заради тези свои невероятни и похвални способности.

# 116
  • София
  • Мнения: 35 325
Пухи, ти пък към опит за принизяване го взимаш.... глупости!

Това е, че е в твоята глава. Там е всичко.

Остават обаче и една немалка част потребителки, за които абсолютно нищо няма значение, камо ли размера.
Интерес няма.

# 117
  • Мнения: 4 972
Точно това е тема, на която не смятам, че е необходимо да се комплексирам  и да участвам в състезания. Има достатъчно други неща, които да се опитват да ми смачкат самочувствието, че да прикача към това и липсата на "оргазмено възпитание". Не мисля, че на тема оргазми е необходимо да съответствам на нечии други разбирания за удоволствие. Поне оргазмите да си останат мое лично възприятие и наистина удоволствие, а не усилия за обучение, възпитание постигане на цели и т.н.
Чела съм за видовете оргазми. Мисля, че съм изпитвала вагинален оргазъм, но е рядко и трудно постижим за мен. Понеже темата е за размера ... с един и същи партньор със съответния му един и същ размер понякога се е случвало, но по-често не... защото възбудата и възможността да се случи е в моята глава.
Не мисля, че лесно и многообрзано свършващите жени са мега по-щастливи, заради тези свои невероятни и похвални способности.

Вагинален и аз съм, но рядко. Определено клиторния като интинзитет и сила ми е по - задоволяващ:)
Онова скруит обаче..само съм чела и гледала клипчета.
Та в този ред на мисли, много по-важна ми е играта преди това и как усещам мъжът до себе си от размера.
Размера винаги се компенсира, когато сме на един акъл:) Но пак има значение:)

# 118
  • Мнения: 822
За скуирта трябва да си подготвиш кърпа Simple Smile с кадърен мъж и ако си отпусната и възбудена е постижим.

# 119
  • Мнения: 3 350
За скуирта трябва да си подготвиш кърпа Simple Smile с кадърен мъж и ако си отпусната и възбудена е постижим.
Кърпата пропуска. Трябва да наредиш няколко ката.
Най-добре чаршафи от аптеката х 20 бр в плик. Те имат найлоново покритие отдолу и не пропускат на чаршафа.

Общи условия

Активация на акаунт