Колко време ви отне да заченете ?

  • 29 109
  • 142
  •   1
Отговори
# 60
  • East Coast
  • Мнения: 333
За дъщеря ни ни отне 2 месеца. Бях на 21
Със сина ни - (11 години по-късно) при 2 месеца опити- спонтанен. Заради объркана менструация и хормони започнах да следя овулация и пак на втория месец стана. 🍀
Сега купувам дамски превръзки за тинейджърка и памперси за бебо... 😄

# 61
  • Варна
  • Мнения: 369
На 24 г. от първия месец. След 26-тата ми година до 32-рата не успях да забременея с второ . Нито естествено, нито ин-витро. С намален яйчников резерв съм и без 2 тръби. Вече се отказахме.

# 62
  • Мнения: 154
Актуална ли е темата още.Първа бременост на 26 години ни отне 6 месеца.Сега на 36 пробваме за второ ,но за сега нищо

# 63
  • Мнения: 1 825
На 32 първа Б от 1вия месец Simple Smile

# 64
  • Мнения: X
На 27 забременях и на 28 родих. На трети месец. Взимах тестове за овуляция и се оказваше все че сме я изпуснали или е пика и и нямаше смисъл да се надяваме. На третия месец предвидливо опитите бяха в дните преди нея и стана. Заченахме го на бъдни вечер.

# 65
  • Мнения: 30
Здравейте момичета, първа бременност изненада преди 8 години, сега втори месец опити за второ.❤

# 66
  • Мнения: 154
Аз вече се замислям да се откажем.Хормоните съвсем се разбъркаха през три месеца съм на Д-р ,много нередовен ми стана цикъла.Не мога нито овулация да хвана...Сега ми закъснява близо седмица тест(-)И си викам пак ли трябва да бягам на Д-р ????Отивам изписват ми примолут ,един месец добре и пак се започва с нередовния цикъл

# 67
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 598
Проблемът може да е в щитовидната жлеза или другаде. Пускат ли въобще някакви изследвания или директно си изписват препарат, ей така?!

# 68
  • Мнения: 154
Не,нищо не са ми изследвали ?Веднъж казах на Д-р да изследваме хормоните,той ми се присмя и каза много го мислиш затова не се получава

# 69
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 598
Смени си доктора максимално бързо и направи консултация с ендокринолог.

# 70
  • Мнения: 4 855
Ами сменете лекаря, идете на ендокринолог също. Или направо в репродуктивна клиника, ако е минала година.

# 71
  • Мнения: 68
Посетете ендокринолог, аз бях нередовен цикъл , оказа че имам ИР с режим и лекарства, които регулират овулацията от 4 месеца съм с редовен цикъл, всеки месец ми е точно на датата.

# 72
  • Мнения: 161
С първото почти 3 години (6 месеца след лапароскопия за поликистоза), бях на 26, когато забременях, сега около 2 години и половина (на 33 съм).

# 73
  • Мнения: 1 380
И двата пъти забременях на втория месец и съм безкрайно благодарна. Първият път, когато забременях  бях на 28, а вторият почти на 32.

# 74
  • Мнения: 61
След 3 години , 1 биохимична и точно след още 1 година на 29 забременях със сина си ,който родих 17 дена след като навърших 30 😁 Надявам се второто да стане по-бърже ,че вече не съм мн млада да чакам спокойно 😌

Общи условия

Активация на акаунт