Съпругът ми е зле

  • 4 791
  • 71
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 958
Мога само да ви пожелая да се възстанови бързо и да няма лоши последици. За съжаление живеем в такъв сявт, че не знаеш кога и от къде ще се прояви лошотията човешка! Дано се размине без сериозни последици, само за това се моли. Майната му на телефона!

# 46
  • Мнения: 4 473
Съжалявам за случилото се на съпруга ти. Скорошно възстановяване желая!

# 47
  • София
  • Мнения: 2 901
Мама знае, не оставяйте нещата така, моля ви се! Дано вече не е късно, де, но как така няма да съобщите в полицията. Страх ли ви е или наистина не вярвате да направят нещо? Ако е второто, мисля че нищо не губите да потърсите и тяхната помощ. Освен това, със сигурност поне някакъв техен протокол ще ви бъде от полза все някъде - не знаете! Най-вероятно нито сте първите с  този случай (може вече и да имат групичка заподозряни) нито за жалост ще сте последните (в този случай пък ще помогнете на евентуалните следващи потърпевши с регистрирането на вашия случай!) Във всеки случай, не правете грешката да оставите нещата така - така и вие ще живеете добре, че не таите само омраза и недоверие към тази власт, а сте направили всичко, което е по силите ви!

И е на последно място, съчувствам ви за преживяното от двама ви! Дано да излезе и добро от това зло!   bouquet

# 48
  • София
  • Мнения: 11 116
Ужасно ! Много съжалявам за случката и желая бързо оздравяване на съпруга ти !

Относно полицията, аз също не и вярвам, но винаги има шанс да заловят извършителите, колкото и минимален да е шанса струва си да опитате... Обадете се, оплачете се медицинско имате предполагам от болницата в която са му оказали първа помощ.

Ще се отклоня малко от конкретния случай, за да ви разкажа накратко една случка. Преди 1 година, станах неволен свидетел на опит за разбиване на съседния апартамент. Даже видях крадеца в лицето. И реших, че това е моя шанс да допринеса за това поне един престъпник да бъде заловен. Извикахме полиция, снемаха отпечатъци от вратата и т.н. После ме извикаха на разпознаване, едно момче следовател рисува 2 часа по моето описание. За огромно съжаление нищо повече не се случи .... поне досега...

Успех ви желая !   bouquet

# 49
  • Мнения: 2 716
Наистина било хубаво да споделиш с другите. Много ви брагодаря!
За полицията- ако зависи от мен, до сега всичко щеше да е стигнало до знанието на полицията. Само че аз не съм потърпевшата, а той си решава за себе си. И аз смятам, че е грешно решението да се мълчи, но не се бъркам. Ще му правят операция в петък и ще му сложат пирон. Това е за сега. Май ще трябва да си платим,но не разбрах дали пирона или самата операция. Някой знае ли как е? Защото, доколкото разбрах, пирона е от благороден метал и по-късно го вадят.

# 50
  • Мнения: 3 268
Много ти съчувствам!Преживявали сме нещо подобно с моя съпруг,тогава му взеха колата и счупиха ръката Tiredна когото не се е случвало не може да разбере чувството,неописуемо гадно е.Дано скоро се оправите,времето лекува всичко.

# 51
  • Мнения: 47 981
много ти съчувствам и знам какво е,за съжаление!моля те ,не оставяйте нещата така,сигнализирайте в полицията,не зная дали ще свършат нещо,но може да предпазите други хора от същото!

# 52
  • Мнения: 377
Искрено съжалявам за това, което ви се е случило, но честно да си кажа поведението на съпруга ти ми се струва абсурдно.  Rolling Eyes
Да шофира със счупен глезен вместо да потърси помощ, а и толкова упорито да отказва да се оплаче в полицията.  Shocked
Вярно е, че е твърде вероятно да не направят нищо по случая, но пък може и да извадите късмет, а и не виждам какво губите в случая /освен малко време/.

Колкото до операцията по принцип се плаща само пирона /зависи какъв е точно, но не са евтини/, в повечето случаи обаче "добровлно" си плащаш и на опериращия лекар.   Confused

# 53
  • София
  • Мнения: 2 671
Много съжалявам, дано не са толкова зле нещата!

# 54
  • Мнения: 14 133
Много съжалявам,дано се оправи по бързо и да се възстанови най вече от шока,който е преживял Praynig

# 55
  • Мнения: 2 716
Ама пирона в крака ли си остава? Завинаги имам пред вид.
Ще измисля нещо,така че и вълкът да е сит и полицията осведомена.

# 56
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Съжалявам за станалото.  SadВсе пак, обадете се в полицията. Peace

# 57
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Ама пирона в крака ли си остава? Завинаги имам пред вид.
Може да остане, може и да се извади.
Ваденето обаче означава още една операция Confused и последващ възстановителен период.
Братовчедка ми чупи преди няколко години лакът, направо й бяха надробени костите Cry.
С платинени имплантанти е, имаше вариант след това да се извадят, но тя предпочете да ги остави.
Не пречат, само при пътуване със самолет примерно трябва да предупреждава на митницата, защото сканиращото устройство пищи Wink.
Те ще ви кажат в Пирогов как е най-добре да се процедира Peace.

# 58
  • Мнения: 755
Много неприятно... Sad Обадете се в полицията , важното е сега съпругът ти да се оправи , но ако има надежда не се отказвайте да получите възмездие за случилото се по законен път. Съчувствам ти и да сте живи и здрави ...това е важно ! Peace

# 59
  • Мнения: 5 140
Миличка много съжалявам за случилото му се.
Майната на гсм-а, дано кракът му се възстанови бързо.
Кви са тези хора бе, да пребият човек за един телефон, със сигурност е щял да им го даде ако са му казали, нали?
Прегръдки и стискам палци да се оправя бързо. Hug
Поздрави. Hug  bouquet


Ама пирона в крака ли си остава? Завинаги имам пред вид.
На мъж ми след катастрофата му бяха сложили пирон на ръката и след месец престой с него го извадиха.
Дядо ми пък имаше пирон златен в рамото придобит след авария в мина.

Общи условия

Активация на акаунт