Мили мънички ръчички нижат с букви огърлички.

  • 7 689
  • 168
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 671
Момичета, утре сутрин след 8 часа съм събеседник по темата за първолаците в Радио Плодвдив. Който може, да слуша Laughing

# 121
  • Мнения: 1 100
Момичета, утре сутрин след 8 часа съм събеседник по темата за първолаците в Радио Плодвдив. Който може, да слуша Laughing


Браво на теб, значи си звезда вече! Hug

Иначе, да се похваля, моето първолаче тръгна на английски в училище "Европа". Похвали се, че бил най-умният / за разлика от в училище  Mr. Green /. Така като гледам доста сложен им е материала за деца - първи клас. Имат да пишат думички, да слушат касети и да разбират  Shocked
Той е доста напред с английския и ще се справи може би, но ми е странно...
По мое време, когато аз учех в "Европа" не беше така. Shocked

# 122
Здравейте момичета!Разбирам много сте активни по темата тези два дни.Аз максимално се изнервих покрай нета,неща настройката се изгубила.Относно занималнята аз бях споменала,че не съм доволна но обмислям друг вариант.Днеска Йоанка ми сподели,че г-дина ги карал да преписват материала от дъската newsm78за какво става на въпрос не разбрах,но ще разбера.Първата учебна тетрадка вече я свършихме по математика сме на числото 4 във всякакви те му форми.За помощи на първолаците от Социални ние си ги получихме,аз лично ги приемам,защото държавата се сети за нашите деца.Наистина искат доходите и от там сме бедни и богати,но аз мисля,че сме равни относно децата си.Красиви са нищо,че има емблема МТСП Joy JoyКОАЛА,успех утре и да разказваш.Ваксините,РЕСПИВАКС три месеца до ноември включително с витамини АНИМАЛС.Лека вечер и до утре.  bouquet

# 123
  • Мнения: 1 030
Извинявам се но това съм аз Галя-Йоанна,форума ме отхвърли бях за 30минути.

# 124
  • Мнения: 1 492
Аз не съм давала Респивакс досега. Мога ли да започна сега?

# 125
  • Мнения: 1 030
Можеш,КАМИ но си почни от първа дата в сучаят от утре 20дена почиваш 30дена не знам дали ме разбра но там в блистера има схема.

# 126
  • Мнения: 11 607
Започнахме да даваме в къщи вече Респивакс. Доволна съм от него. Вдигнали са му цената обаче - над 6лв. е. В листовката пише схемата- 20 дена прием по едно на гладно по едно и също време сутрин + 10 дена почивка и така 3 месеца!

А снощи как ме ядоса нашата първокласничка - не слуша батко си, отишла без домашно н аучилище, не се старае, въобще всякакви екстри!

# 127
  • Мнения: 3 351
Ако знаете какво ми се случи тази сутрин...
Тъмно е, може би около шест и половина, а аз блажено си спя.
Събуждам се от шум - някой се мотае в коридора, нещо пада, обувките се разместват.
Ставам и какво да видя...
Даниел - напълно облечен, с раница на гърба, се опитва да си обуе обувките и виждайки ме, започва настойчиво да шепне: "Бързо, по-бързо, заради вас закъснях за училище!!!" newsm62


Е, успях някак да му обясня, че е безумно рано и че по принцип не тръгва по тъмно за училище, а той ме гледа с невярващ поглед и премигва сънено.
Само като се сетя и пак ми става смешно. Чак такъв ентусиазъм да тръгва сутрин на училище не очаквах smile3523

# 128
  • Мнения: 1 492
Тони, рано, рано ме разсмя newsm62
Дано само не се изниже някой ден и да тръгне без да го усетиш.

Благодаря момичета. Аз като го купя днес, ще разгледам подробно листовката. Щом има схема е добре.

# 129
  • Мнения: 11 607
Да ви кажа и аз ,че имах такъв случай с Вили преди време. А на една родителска една майка разправя,че с детето и са тръгнали към училище и точно до училището дъщерята казала - Мамо, нещо ми липсва. Майката - какво? Огледали са се , не могли да се сетят и продължили. И по едно време в училищният двор дъщерята казала - Майко, забравила съм си раницата в къщи! Това ми липсвало!

# 130
  • Мнения: 3 351
И като стана въпрос за забравяне - един ден се прибираме вкъщи, но преди това аз решавам да мина през близкия магазин. Дани вижда познати деца и моли да остане малко да поиграе с тях. Планът набързо е направен - Виктор с баща му се качват в апартамента, аз - отивам до магазина, а на връщане взимам Дани и се прибираме заедно. Пазарувам си аз, привършвам с покупките, прибирам се вкъщи, при което следва логичният въпрос:
"Къде е Дани?"
Къде е, къде е... ами де да знам къде е, явно съм го забравила Joy

Та така някои хора си забравят раниците, други - децата Embarassed

# 131
  • на пистата
  • Мнения: 5 870
пуснах и тема в здравния,но да попитам и вас,моя син от пет дни не е ходил до тоалетна(да ака)какво мога да му дам,че започнах вече да се притеснявам,никога преди не се е случвало.

# 132
  • Мнения: 1 258
fraUlica ,не съм привърженик на хапчетата.
И аз забелязвам подобен проблем,след като тръгнахме на училище.Аз лично активно променям хранителния режим.Супа,много течности,плодове-сега има круши.На Лора и прясното мляко и действа разхлабващо.

# 133
  • на пистата
  • Мнения: 5 870
и аз от два дни го тъпча със супи и разни плодове,но не иска да се изходи,със сигурност е от закуските в училище.

# 134
  • Мнения: 474
Круши,може и сок от круши.в далечната 1999г голямата ми дъщеря беше първокласничка,аз в къщи с бебе таткото я води и взима ,та един ден чакам ги аз чакам а тях ги няма обаждам се по мобилния и питам мъжа къде са а той отговаря че е с един приятел с колата  в Люлин на въпроса за детето той изкрещява."-Вальо обръщай забравих Биляна",та така със забравянето.  

Общи условия

Активация на акаунт