каши-Слънчо

  • 2 121
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 803
не ги харесаха тези на слънчо  Shocked нямам идея защо, така се бх на хъсала в бг да си ядем бг неща, доколкото е възможно, но ме изненадаха

# 16
  • Мнения: 100
Хич да не ти пука!!!
Аз лично имам финансова възможност да давам на сина си и от скъпите,но той си харесва Слънчо и затова му ги купувам-пробвала съм и други-случвало се е да не ги иска въпреки че са от "прехвалена"марка
Щом детето ти ги харесва-давай му ги Peace

# 17
  • Мнения: 1 284
и аз купих Слънчо за да ги редувам, но той въобще не я искаше и сега сме на Милупа и Хумана.
Но от какво се притесняваш щом я яде давай Hug

# 18
  • Мнения: 832
И аз взимам най - често Слънчо. Взимала съм и на Нестле и Милупа за да ги пробвам, но най - често взимам Слънчо. Не виждам причина, след като Слънчо не отстъпват по нищо на вносните, да не си взимам от тях, а са и на прилична цена. Не ми се струва нормално - 7 лв каша (Милупа).

# 19
  • Мнения: 948
Аз също съм давала каши Слънчо на сина ми. Комбинирвала съм ги с тези на Милупа и на Фризо, но и Слънчо се приеха доста добре, а и те имат доста разнообразие. Hug

# 20
  • Мнения: 1 448
Всякакви каши съм му давала, но бисквитената на Слънчо няма равна по вкус  Wink Давай смело със Слънчото   bouquet

# 21
  • Мнения: 7 640
моята претенция точно бисквитената на Слънчо не обича Rolling Eyes, но тя не обича нищо парфюмирано- ванилия, канела и пр.
От другите бях доволна Peace

# 22
  • Мнения: 8 917
Мили мами незнам защо но имам чувството че аз съм единствената която давам на моето бебче от тези каши другите са ми страшно скъпи

а казват че българите били бедни

не ме нападайте сега моля ви ще се радвам ако не съм единствена
Пробвах веднъж Слънчо - стана на бучки, гаден вкус  ooooh! и до там бях...след това - отново Милупа. Качеството си е качество, а да съжаление Слънчо е доста далеч....

# 23
  • Мнения: 10 604
Ние сме на Хип, веднъж Милупа, Блевит и Нестле. Но ще взема един Слънчо за проба, а и на 8 мес мисля, че няма да има алерг.реакции.

Общи условия

Активация на акаунт