побой на мъжете върху бременните майки

  • 6 603
  • 143
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 990
Подкрепям мнението на повечето, че трябва да се махнеш от него ,колкото се може по-скоро. Този психически и физически тормоз се отразява и на бебето. Сега повече от всякога трябва да си спокойна , а не да мислиш кога на него ще му кефне да си го изкара на тебе.  Бягай от него и не се обръщай назад!

# 61
  • Мнения: 169
Стига с тез изневери де, баси фикс идеята. Темата е за друго.

Не е фикс идея, просто е истина, такива нямат оправия. Те и хората са го казали: " Рак, мерак и простак, не се лекуват!"

# 62
  • София
  • Мнения: 630

Не за всеки е възможно да се справи сам с проблеми от този тип и е добре да се потърси помощ .

Това си е насилие и то не може да не оказва влияние на жертвата.

# 63
  • София
  • Мнения: 5 606
Наистина миличка събирай си багажа и се махай от там едтествено, че има опасност и за детето!

# 64
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Измъквай се докато е време!!! Който посегне веднъж - връщане НЯМА!!!  Който изневери веднъж - също!!!
Абсолютно подкрепям!  Thinking Що за мъж?

# 65
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Само едно ми е чудно - защо това да е пързалка? Ако си мислите че такива хора не съществуват много се заблуждавате. Хубаво е че не сте попаднали на такъв за да  изпитате какво е.Радвам се че има хора които поне ме разбират, а за останалите немога да кажа нищо
Нормално е да има съмнения, че въпросът ти е пързалка... Просто е излишен- то е ясно какво трябва да направиш...

# 66
  • Мнения: 1 612
Бягай надалеч!
Щом те е ударил веднъж ще го направи пак!

# 67
  • Мнения: 239
няма значение бременна или не . изчезвай

# 68
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ама вие сериозно ли питате за това. Той ви бие а вие стоите, ами и вас ще повреди. Направо се спасявайте. Ако трябва има организации, които се занимават с малтретирани да ви помогнат да ви покрият- И каквото ще този изрод да ви обещава, ама дори детето не пишете на негово име.

# 69
  • Мнения: 924
Тръгвай си, веднага!!!!!

Нямам представа как все още не си го направила, опасно е за теб, опасно е за бебето, ужасно е да отглеждаш дете в подобни условия и най-важното- това никога няма да спре!

# 70
  • Мнения: 620
Независимо как си живяла.....не видях едно мнение по-различно от "Бягай,спасявай себе си и детето!",
значи твойта ситуация съвсем не е нормална. Twisted EvilИ аз ще ти кажа-омитай се от там!

# 71
  • Мнения: 1 425
Абе какъв мъж е тоя. Никакъв мъж не е - да бие бременна жена. Тоя е лайно миризливо (без никакви извинения). Ако имаш акъл махай се от него по-скоро.

# 72
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Тръгвай си... веднага...моля те...
Ще го преболедуваш, дори да имаш някакви чувства, вярвай ми. Имаш шанс да го направиш сега. С времето ще става все по-трудно.

# 73
# 74
ами вече не съм с него от три дни и ми е много по спокойно.В момента си търся някаква работа за да си събера още малко пари за малкото бебче и се надявам да успея да забравя за онзи който се нарича "мъж" smile3521

Общи условия

Активация на акаунт