Мами в Италия - Част 24

  • 17 397
  • 301
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 100
Я да се намеси кака ви Деска да ви дръпне от втора страни4ка Hug Идвайте да пиШете моля, (Щото аз сега пак Ще бягам).

Оставила съм Раето в градината на Шарена сянка и ставам през 2 мин. да и подавам бибата, 4е голям проблем като я изпусне (аз съм вътре до прозореца , на две кра4ки от нея) да уто4ня, да не ме помислите за бръм, дето си оставя само детето Crazy

Влади, да ти кажа имам само едни буйки и то подарени от бабата, та незнам за номер. Не съм купувала пове4е, 4е все е с разни ританки и подобни гаЩеризони, та незнам кога бих ги ползвала Naughty Едно знам: размерите са пълна обърквация: на колкото разли4ни марки да вземеШ дреШки: все са някакви странни номера. Абе все Ще влязат в работа, така си мисля, ако не веднага, то по натам.
Междудругото тука просто ме разбиха в болницата как държат бебета по голи кълки в родилното: само по боди и 4орапи Rolling Eyes Shocked Те вярно, 4е са си завити, ма все пак...Аз им оставя ританки, а те позле ми я "сервират" в стаята боса Blush

Скивах, 4е Макдирок4ето се подвиза ве4е по форума: как си корем4е, я кажи: гадене имаШе или свърШи ве4е, ка се 4увстваШ Wink

Ленски, Ще го държиШ бебето, няма къде да ходиШ Heart Eyes Аз съм таквоз Шубе, ма като съм сама и свикнах...ех.. Като си "поръ4ате" беб4е и можеШ да се заемеШ с градината: къЩи4ки за игра, пързалки, басеин4е, Ще лудне Дамяно Crazy

Хай целувки на вси4ки и до скоро   bouquet

# 106
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ето ме Денис4е  Hug
Ох тази Раи4ка е голям бонбон....пу пу да не и е уроки Heart Eyes Hug И с какво готино зелено боди и комплект4е е ,направо да я схруска 4овек  Blush Аз съм голям фен на зеленото  Rolling Eyes Embarassed ама и тя е 4аровница като мама   bouquet
Денис4е аз съм ОК. ОЩе от самото на4ало не съм имала никакви проблеми ( пу пу да се самонаплЮя  Wink ) и даже на моменти забравям,4е съм бременна. Ям си вси4ко,не ми става лоШо от миризми,абе ниЩо. Аз и с първата бременност бях така и разбрах,4е съм бременна като дойде време да раждам. Mr. Green Дано и сега да продължи така до края  Praynig Peace

Десситка,залужаваШе си 4акането,снимките ти са 4удни. Heart Eyes Аз никога не съм ходила в Асизи,но явно трябва при първа възможност да поправим тази греШка,много ми хареса  Hug Blush А Боб4ето да вземеШ и да го нама4каШ и нацелуваШ от мен. Такъв сладур е и много е пораснал  Hug Heart Eyes Ти съЩо много хубаво си излязла и въобЩе сте много лъ4езарни и усмихнати. Комплименти  Hug Heart Eyes  bouquet

Лени,споко,свиква се.  Wink Господин ДиРоков като се роди Джулия го беШе старх да я вземе и като я гуШнеШе стоеШе като бастун ама после се о4упи и ела да видиШ как я преобуваШе  Twisted Evil

# 107
  • Мнения: 2 379
Снощи ви писах, писах, пък ми спря тока Sad Егасимуси!

Първо да благодаря за топлото ви посрещане Hug
И за комплиментите, че сме хубава двойка. Приемам ги с удоволствие Blush

На Лени да кажа, че да, пазя координатите. Хич не е скъпо. Обаче ние бяхме в хоСтел, а не в хотел... Интересува ли те все още офертата? Mr. Green

Деска, много неприятно това с дисковата херния Confused И Симоне си има и току се оплаче от разни болежки... Сигурно вече те засипват с какви ли не съвети, ама да си кажа и аз. Освен, че трябва да избягваш вдигане на тежко, също така избягвай да седиш дълго време седнала в една и съща поза! Ставай да се разтъпчеш на всеки 15-20 мин. А ако можеш да си полегнеш, най-добре Wink Умерен спорт е много добре, обаче без тичане и други "тръскащи" дисциплини. Плуването е перфектно, но без жабешката, понеже при този стил гърбът се извива назад... Пази се Hug

Влади, май винаги така си ходят туркините. И аз отначало ппедположих, че може би са празнични премени, ама като ги погледаш малко и то си личи, че това им е нормалният начин на обличане. Но не знам със сигурност, все пак бях там 3 дни Crazy Има различни начини на обличане според това до колко е вярваща жената и смейството й. Някои се обличат с нормални дрехи, но на главата слагат забрадка (шарена, сатенена). Други - много голяма част - се обличат с дълги до петите поли, блузи с дълъг ръкав и отгоре дълъг пак до петите шлифер. Страшно много се носят с шлифери и как не завират в топлото не знам. На главата пак шарена забрадка... Най-силно вярващите се обличат горе-долу като нашите православни монахини. С дълги черни роби от някакъв фин плат, може би коприна. На главата слагат дълго, стигащо почти до кръста, покривало (пак от същия плат). Доста от тези си закриват и устите, но не със специална приставка, а просто с помощта на карфица "закопчават" покривалото не под брадата, а пред устата. Забелязах обаче, че не им е проблем да си показват цялото лице. Често ги виждах да си подръпват покривалото под брадата, когато не им е удобно или когато искат да хапнат нещо... Както и да е, пак се отнесох Simple Smile Имах предвид, че както и да са облечени жените, почти 100% от тях ходят с покрита глава.

Денис, бонбончето е много сладко Heart Eyes и мъъъничко. И аз като Лени, направо ме хваща шубето като го гледам... ама едно такова умилително шубенце Blush

Дирокче, докато пускаш снимки на Джулия, нЕмаш шанс някой да ти каже: "Яяяяя, на какво хубаво място сте били!" Laughing Wink Джулката обира точките 4470

Последна редакция: чт, 12 окт 2006, 00:22 от piccolina

# 108
  • Мнения: 2 379

Бобо на Десита Simple Smile

# 109
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Пиколин4ице,добре,4е си ти,4е и мен ме гони деменцията  ooooh!
Много са ви готини снимките от Истанбул ... пу пу маШала   Heart Eyes Ама то е Щото и вие сте си хубави  Hug Я кажи на Симо какви са му впе4атленията ?
Ина4е наистина изглежда много екзоти4но  Blush

Деске,таз дискова херния пък откъде я извади...  ooooh! Добре те е посъветвала Ани,разтъпквай се когато можеШ,4е голяма гадост  Confused

Хехе това с ангел4етата и Бобо е върха. То4но на едно от тях прили4а  Heart Eyes Blush

Ани4ке, ми Джулията неЩо се е "повредила" и сама иска да се снима. Crazy Докато преди беШе цало събитие да застане за снимка сега се връцка и пръцка и татето Щрака ли Щрака  Mr. Green

# 110
  • Мнения: 1 545
Ани, страшна си бе, детко! Запазих си веднага колажа, който ми напомни за една снимка на Бобо в Лувъра, като беше на 8 месеца:
http://travel.webshots.com/photo/1257730231010977728qmgoIx
Благодаря за съвета за хернията. А можеш ли да ми пратиш снимката в оригинален размер, за да си я извадя?

Последна редакция: ср, 11 окт 2006, 15:27 от dessita

# 111
  • Мнения: 2 379
А можеш ли да ми пратиш снимката в оригинален размер, за да си я извадя?

Това е размерът на колажа. Направих го такъв мъничък, за да мога да го пусна във форума. Не се сетих да го направя първо голям и после да го намаля Rolling Eyes

# 112
  • Мнения: 1 545
 Cry Нищо, и такъв мъничък ще си го принтирам. Тъкмо става идеално да си го сложа в портмонето.

# 113
  • Мнения: 3 425
Ей ме на и мен!!!

Ние сме бек ин Итали и свикваме без много внимание....оставям го без коментар...тоз път е доста по-трудно и мъчително и за 2ма ни!Ще си помисля за следващия път!

Вие не сте изписали много...като ми дойде настроение ще 4ета...ся само пуснах едно око!!!

Лени,къде гледаш бг тв?

Лека вечер на всички!!!

# 114
  • Мнения: 5 462
Кала ето погледни  tvтози сайт http://www.onlinetv.inbulgaria.info/
Аз лично не съм го разглеждала подробно този сайт защото съм си в Бг , но на теб и другите момичета в Италия  може да ви  е полезен !

# 115
  • Мнения: 2 427
Еэ,днес писах на два пъти тука,защо така нищо не ми е публикувало?!?!
Няма значение,Ани исках да кажа как ти хрумват тези неща бе човече,страшно креативно дети си!За туркините-хм,мислех че са пооо така,ма явно съм се излъгала.
Калааааа,добре завърнала се сред нас,бейби,страшно липсваше,въпреки че пишеше чат пат и от БеГе то.Как е малкия сладур?
Миленче,както вече казах Дулката до това модно Милано..правете я манекенка мацката и не я мислете.Тя и доста височка ми се струва за възрастта си.Татко и по-добре да свиква от сега,че да не му идва нанагорнище по-нататък.Който прави хубави моми,да си слага овреме сърцето ин паче че обожатели ще има.Мъжа на Барбара-Макс,нали имат и те една 5 годишна мацка вика как си се представя след 15 години да седи на моравата с джамайканското и гадже, пият бира и  дърпа спинели наред с него от неудобство да му откаже. Mr. Green

# 116
  • Мнения: 6 167
ето ме и мен!
ходихме в населеното място, наречено Чезена.
на 15ина км е от Форли.
Има крепост, която е по-голяма от Царевец!!!
Синьора на Чезена явно е бил грандоман, а Чезена е някогашна столица на Романия.

Така или иначе, исках да видя Джеокс шоп-а за ония червените обувки..
Каква беше изненадата ми, като видях един спретнат, затворен ( Форли е доста отворен центъра) център, където има само бутици на скъпи марки. От МаксМара до Ферре, всичко си има представителство.Пълен потрес. Бабички носят Шанел, Бенеттона е  по-голям от тези във Болония и Флоренция!Егати градчето. Няма 100 000 души. Какъв е тоз стандарт! Няма Овиессе, няма обувка под 69.90. Аз нали ... към Елена Миро гледам , естествено и бутик на Елена Миро, дънките по 150 евро. Влязах, погледнах и излязох.
Извън града обаче, между Форли и Чезена има доста маркатони и аутлети, явно хората пазаруват от там.

Кала, аз тв гледах вчера от neterra.tv.
регистрираш се и гледаш бТВ главно, предавания, новини и тн.

 Peace

# 117
  • Мнения: 3 425
Добра вечер банда!!!

Маркрит,благодарско!!!Но питането не е за мен,тъй като хич не си падам по телевизията,а пък таз в Бг да не говорим!

Гледах снимки и се поосвежих!!!Чудни местенца:)

Денис,принцесата е супер сладуранка:)Аз не вярвах,че бързо се забравя колко са били малки,но е така!!!Аз до 5-6 месец броих и помних и после........край!!!
Влади,ми малкия е супер ревлив...отвикнал е от леглото си,плаче и се дере като не е на ръце,пак почна на гърда да заспива...абе върнах се 3-4 месеца назад...сега пак всичко наново ooooh! Сега пак трябва да го мъча(и себе си също) да достигна предишния напредък!!!Затова съм джу...и определено се мъчи...днес го оставих в леглото да си заспива уж сам...ами резултата беше 40мин реване и не издържах и влязох...после не спа...към 1730 предрема 30мин и това е!!!Айде да ен продължавам!!!А ти твоето свеки направо го отсвири,ако питаш мен и гледай своите неща....егати и после и майко трбвало да им казваме!?
Кой от вас казва майко на свекърва си?(ако не е тайна де)
Лени,и Форли се прочу с една идиотска новина ....не вярвам аз в църквата хич даже!!!
Дани,оправиха ли се малките принцески?
Ани,добре че си се стегнала да пишеш...ама се постарай,та да ти изтрия черните точки  Twisted Evil Аз си мечтая за Истамбул...дано някои ден се занесем!!!

Щях да пиша и още,мо какво ли  newsm78

Нямаме засега!!!!

# 118
  • Мнения: 2 427
Калко,мама ще има да чака да и кажа Crossing Arms!Мого ме дразни,защото винаги ме гледа зле #Puppy dog.Фло вика не било вярно,ма аз съм сеснибиле и усещам нещата cry.Със свекър ми няма проблеми,говорим си с него,много е човечен,разбран,добър.Е и той отвреме на време се заинатява,ама само защото тя му тика фитили.Неделята ходихме в тях на поредния неделен обед,доста си говорихме с него за най различни неща.Беше много приятно.Тя,на всичко опозиция,най накрая защото никой не се съгласяваше с нея зе та се намуси.Не мога я трая и това е.Не е човек,определено.В неделя и казах ако ще купува нещо за бебето,някакви дрешки или друго да не взема жълто или зелено,защото са цветове ,които на нас не ни харесват.Тя,"Ааааа,нищо няма взимаме,за какво да вземаме,ти нали всичко си имаш.." Confused
С детито ти защо се е получило така newsm09?Вие колко време бяхте в България?

# 119
  • Мнения: 2 804
Привет !
Денис , много сладка дъщеричка имате !Господ здраве да и дава!
Пиколина , от къде този сайт за такива творчески изяви ?!?
Кала , ми не са се оправили даже и аз сега сам болна , но не е сериозно ще се оправим .
Как е Марко ?
Сигурно е пораснал тия дни докато ви нямаше качи някоя снимчица да му се порадваме и на него .
Влади , как си ?
Ми аз викам майко на свекърва ми , но на арабски и за мен не е проблем щото все едно и викам по име .
Но ако трябваше да и казвам на български , може би нямаше да ми се нрави и щях да и измисля някое умалително име с което тя да е съгласна . Но майко едва ли щях да и казвам моята майка е една и друга никога не мога и няма да имам .

Общи условия

Активация на акаунт