В колко да е неделната ни среща?

  • 2 119
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 861
Мацки, абе дават го и двата дена да вали проливно newsm78 Какво правим в този случай??? Някой има ли идея за детски клуб, който да ни събере??? И въобще, как гледате на този вариант???

# 31
  • Мнения: 412
Ако вали...какво ще кажете за Природонаучния музей - любимо място за разходка в лошо време, или пък Военноисторическия - още повече пространство за завладяване  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 3 034
Идеята за музей ми харесва, но какво ще правят 1-2 годишните...няма ли да им е много 'неигрово' там  newsm78 /предпочитам природонаучния/
А иначе, ако вали, може да си правим кални детски отпечатъци на земята, рискувайки леко да се изпоразболеем /но поне ще се забавляваме Mr. Green/

# 33
  • Мнения: 3 161
Аз съм твърдо за 11, защото и ние спим следобед. Новото място е добре избрано, наистина трябва да сме по-далече от водата и от комерсиалните развлечения в парка. Ако вали обаче, става доста сложно. Природонаучният музей ми се вижда ОК, а след него може да седнем някъде, където има детски кът (сещам се за МакДоналдс на Славейков и Гудис на пл. Св. Неделя, но ако имате по-добри идеи, казвайте).

# 34
  • Мнения: 5 877
... или да го отложим за по-сухо време?

за музеите - на мен би ми бил интересен техническия музей, но не знам какво е работното време. А, и палеонтоложкият музей в СУ е много интересен, но за деца над три години, според мен. Аз отдавна планирах колективно посещение на клуб "Млад динолюбител".
Я кажете, впрочем, какви детски кина дават? Гарфийлд го е гледала, а съм й обещала кино за награда.

# 35
  • Мнения: 811
От понеделник по прогноза дъждовете ще спрат,ще се повишат леко температурите,слънце...

Моят дивак не става за музейни мероприятия за съжаление...

# 36
  • Мнения: 3 034
А какво ще кажете, ако вали да заведем децата на театър. Вярно, че това прави срещата малко по-различна и не е точно "есенен празник", но.....пак ще им е интересно.
Ето програмата,като ви предлагам "Мечо Пух" в Младежкия театър.
http://www.programata.bg/index.php?page=theatre&ln=1&city=1

# 37
  • Мнения: 3 861
Ние също не ставаме все още за музейни мероприятия, но идеята за театъра или детско кино ми допада, мисля че и Калоянката ще се изкефи

# 38
  • Мнения: 3 861
iviche , а имаш ли представа колко е дълга тази постановка. Доколко ще издържи моя мецанин се чудя аз newsm78

# 39
  • Мнения: 412
Току що се връщаме от Борисовата градина Simple Smile
Беше прекрасно, пускахме още корабчета (Анда  Hug) и измислихме нова игра, подходяща за следващия есенен празник - стрелба в кошче от място, с кестени  Laughing
Ние обаче сме за Военноисторическия музей...ако скоро не сте ходили, елате, няма да съжалявате - залите са озвучени с музика(като минаваш например през прабългарската зала, автоматично зазвучават някакви тъпани, тропот на коне и т.н. много е ефектно), на последния етаж има прекрасна сбирка от държавните ордени и медали, залата е полутъмна и те са осветени много красиво в синьо...
Мисля, че за над 3-годишни ще е интересно  Peace
Утре сме там, има ли други желаещи  Party

# 40
  • Мнения: 5 877
Хайде да оставим за другата седмица, става ли?

# 41
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Очевидно трябва да го отложим, защото времето не е особено предразполагащо.

# 42
  • Мнения: 412
Отлагаме  Sad
Тогава изпращам момчетата утре сами в музея да разглеждат пушкала и ще се надявам на слънчице другата неделя  Grinning

# 43
  • Мнения: 1 391
ех, така ми се искаше в парка в неделя с вас..... обаче как вали, и колко е мрачно днеес... нямам думи.....
ако и утре е така, идеята за парка е немислима.
Аз съм навита за куклен театър - Ели е на 2г. и мисля че за посещения в музеи е още твърде малка. Виж на куклен театър не е ходила и може би ще й е интересно!

# 44
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 712
Нека да е другата седмица, но аз продължавам да стискам палци срещата да е в събота. В неделя сме заети семейно - ходим на църква, виждаме се с приятелски семейства...

Общи условия

Активация на акаунт