revalit

  • 9 186
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17
пила съм ревалид, но не за да си подсиля косата, а за ноктите-имаше ефект, да, но определено трябва да се пие няколко месеца.не е необходимо да си купиш цялата опаковка-продава се и на блистерчета.преди пиех геритамин, и сега прочетох че още си го има но под името-герапикс, та май пак с него ще си продължа, ако трябва да избирам от двете, определно го предпочитам(герапикс)

# 16
  • Мнения: 1 885
Ползвала съм почти всичко на пазара за коса и нокти - Мерц, Фитовал, Ревалид, Пантогар, витамините на Фито и на Рене. Най-доволна съм от Пантогар. Скъпичко излиза - около 40лв., но си заслужава от всякъде... на първите 2 седмици спира косопада.
По принцип е подобен като състав на Ревалида, но може би съотношението е различно или слагат по-качествени съставки.
Фитовала и той е подобен и най-евтин - около 6лв.

# 17
  • Мнения: 812
Аз пък го пих 1 месец и никакъв резултат не видях и ги спрях.
аз също! Naughty

# 18
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
... А капсулите на Phyto са за 1 месец, защото се пият по 4 на ден, а са 120 в опаковка.
[/quote


В момента ги пия и на моята листовка пише по 2 капсули сутрин.
Опаковката е предвидена за 2 месеца.

# 19
  • софия
  • Мнения: 555
Ползвах ампулите - доволна съм, бързо ми спря косопада

# 20
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
zdraveite Simple Smile
Az pih 3 meseca Revalid minalata godina, kosata mi vidimo se podobri. O6te togava dokato gi pih ima6e izlojenie za krasota v NDK i bqh tam na diagnoza na kosama i skalpa i kozmeti4kata mi vika: ''Kakvo pravi6? Raste ti tolkova mnogo kosa ..." I tova go vidqh s o4ite si Simple Smile na monitora. Hodq pri edin i sa6ti frizior i toi zabelqza promqnata:)
Oba4e ne se piqt na gladno, za6toto ti se gadi i se debelee ot tqh, koeto e nai-lo6oto.
Mislq da probvam "Pantogar" sega Simple Smile nadqvam se da ne se debelee ot tqh Simple Smile
Vsi4ki tezi prodykti dostavqt nqkoi ne6ta na organizma i ako na teb ti lipsva to4no tova ti deistvat, no ako ne ...

# 21
  • София
  • Мнения: 6 798
Аз съм намислила като родя да започна да пия нещо за косата, защото нали към 4 месец започва едно окапване...та се чудя, дали на Phito  или Пантогар? newsm78

# 22
  • Мнения: 3 050
Пила съм 1 месец ревалид после около 4 месеца пантогар и съм по-доволна от пантогар-това ми препоръча и дерматоложката при която ходих. скъпичко е но мисля че има по-силни съставки и най-вече важното е че съдържа КЕРАТИН-веществото, което изгражда космите   newsm10Наистина трябва първо да се установи причината за косопада особено при силен косопад или продължителен(от опит го знам Cry), защото колкото по-бързо и навреме се овладее по-бързо и ще забравиш за тези проблеми, свързани с него. Желая ви успех! Hug Аз за съжаление все още се боря от части с този проблем...

# 23
  • Мнения: 1 384
Аз също съм пила пред няколко години. Изкарах почти пълната програма от 3 месеца и при мен резултат определено имаше. Останах доволна!  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 35 946
Аз съм намислила като родя да започна да пия нещо за косата, защото нали към 4 месец започва едно окапване...та се чудя, дали на Phito  или Пантогар? newsm78
Аз пия и двете в момента.
Имам косопад  причинен от диета /поне така мисля/.
Пия доста неща, вкл. Фитофанер и Пантогар и вече 1 месец - косопада не мие спрял. Но аз си зная, че трябва да се пие най-малко 3 месеца за да има ефект. Wink
Ревалида ми е слаб.

# 25
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ползвах няколко месеца, но не видях никакъв ефект.
iguanka , а пантогара колко струва и само за косопад ли е? Аз искам нещо за бърз растеж и за сгъстяване, сега ползвам разни неща, които имат ефект, но с растежа куца работата.  Rolling Eyes[/b]

# 26
  • в къщи
  • Мнения: 467
Миналата година пих 3 месеца Ревалид и видимо имаше ефект.Тази година ми препоръчаха Пантогар и мога да кажа,че наистина е по-добрият вариант Peace

# 27
  • Мнения: 3 050
Ползвах няколко месеца, но не видях никакъв ефект.
iguanka , а пантогара колко струва и само за косопад ли е? Аз искам нещо за бърз растеж и за сгъстяване, сега ползвам разни неща, които имат ефект, но с растежа куца работата.  Rolling Eyes[/b]
Тинка 79, пантогара ми излизаше по 45 лв на месец. Освен за косопад е и за ноктите. За да не става дълъг поста ми -тук можеш да намериш информация за този продукт -цялата листовака към него и как изглеждат хапчетата http://www.pharma-bulgaria.com/. Същата при която ходих дерматоложка ми препоръча да пия (то не препоръча ми направо ми ги изписа за да може да ми спре косопада и да се заздрави косата)...че изписа ми и селен Se, той е специално за това да расте косата по-бързо. Но ти препоръчвам (поне от моя гледна точка) да си потърсиш селен като хранителна добавка от чужда фирма а не българска. Много не съм по българските Whistling Аз пия селен от година и много бързо ми расте косата за което хем се радвам хем се нервя защото много на често я постригвам до раменете заради косопада(уж имало ефект това да се поскъсява често...незнам).Поздрави! Hug

# 28
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ползвах няколко месеца, но не видях никакъв ефект.
iguanka , а пантогара колко струва и само за косопад ли е? Аз искам нещо за бърз растеж и за сгъстяване, сега ползвам разни неща, които имат ефект, но с растежа куца работата.  Rolling Eyes[/b]
Тинка 79, пантогара ми излизаше по 45 лв на месец. Освен за косопад е и за ноктите. За да не става дълъг поста ми -тук можеш да намериш информация за този продукт -цялата листовака към него и как изглеждат хапчетата http://www.pharma-bulgaria.com/. Същата при която ходих дерматоложка ми препоръча да пия (то не препоръча ми направо ми ги изписа за да може да ми спре косопада и да се заздрави косата)...че изписа ми и селен Se, той е специално за това да расте косата по-бързо. Но ти препоръчвам (поне от моя гледна точка) да си потърсиш селен като хранителна добавка от чужда фирма а не българска. Много не съм по българските Whistling Аз пия селен от година и много бързо ми расте косата за което хем се радвам хем се нервя защото много на често я постригвам до раменете заради косопада(уж имало ефект това да се поскъсява често...незнам).Поздрави! Hug

Благодаря за информацията. А селена колко ти излиза на месец?

# 29
  • Мнения: 3 050
Благодаря за информацията. А селена колко ти излиза на месец?
До колкото си спомням около 10лв (за 1 месец) е чуждият но не помня марка т.е не ми е на близо да погледна. А българските са около 4лв и повече на брой (за повече месеци) и затова се чудя дали имат добър ефект... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт