Есенното настроение

  • 2 173
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Понякога ми е противоречиво.
Хем ми е мъчно за лятото и че не е топло времето.
Хем ми настъпва някакво душевно успокоение заедно с притихването на природата, и аз ставам по-склонна към писане на стихотворения Grinning

# 16
  • Мнения: 1 117
Различно настроение ме обзема. Понякога се радвам на есента,спокойно ми е, дори и много по-весело , отколкото през летните жеги Wink. Обичам всички сезони стига да не вали дъжд , да е киша и мизерия . Обичам зимата със сняг , а не сухи студове и ледове. Simple Smile

# 17
  • Мнения: 11 004
Циганското лято ми е най-любимото време!!!  Hug Само да не вали.

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
И аз обичам последните топли есенни дни. Още е хубаво време, слънчице, млко вятър, който събаря пожълтели листа... Търкалят се кестени, които те приканят да ги събереш, даже да не водиш дете...
После - топъл чай, юут...
Ако можеше да не идва зима, ех...

# 19
  • София
  • Мнения: 1 481
Обичам есента  Simple Smile Светлината е по-мека, навън е спокойно, по-тихо, чувствам се уютно. Харесвам миризмата на опадали листа, обичам и дъжда  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 5 877
Ха, хайде да си направим тема "Things to do in October"
например: опитайте седем различни вида ябълки и се научете  да различавате Granny Smith от Джонатан.
Купете си кариран чадър и лула и се преструвайте на Шерлок Холмс Simple Smile

# 21
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аааа, а грозде може ли?
На тате му е професионално изкривяване и ме е научил да разпознавам няколко сорта със затворени очи. За виното, обаче, претърпя пълен провал...

# 22
  • София
  • Мнения: 3 421
  Харесвам есента, но не и в София. Тук е мрачно, сиво и грозно. Дърветата не стават позлатени или цветни от есента, а листата "изгарят" още от август. Улиците са сиви и прашни(или кални от дъжда).
  Обаче извън София е красиво - пътуваме и гледам, гледам, не мога да се нагледам на красоти. С децата събираме разни листа. Спокойно е, приятно -нито топло, нито студено. Разкошно за разходки.

 
Аааа, а грозде може ли?
На тате му е професионално изкривяване и ме е научил да разпознавам няколко сорта със затворени очи. За виното, обаче, претърпя пълен провал...

 И аз мога да се включа за гроздето(разпознавам доста видове). Ама и за виното мога да се пробвам.

# 23
  • Мнения: 3 447
Ха, хайде да си направим тема "Things to do in October"
Поне веднъж опитайте печена на жар царевица, вместо варена Heart Eyes

# 24
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Родена съм през есента. Това е моето време Simple Smile Обичам да бързам, разминавайки се в тълпата сутрин, обичам и да се помайвам, вгледана в красиво листо, залепило се на нечий прозорец Simple Smile
Цветовете на есента са моите цветове, понякога си наричам някоя неделя и отивам в планината и събирам листа и се взирам в променящите се одежди на горите... Отдавна обаче не съм го правила... Може би сега е моментът Simple Smile
Благодаря, Анджи, че ме подсети за това разкошно време Simple Smile


Същото с пълна сила важи и за мен, само дето аз хич не обичам да бързам (непрестанно ми се случва за жалост).

# 25
  • Мнения: 5 877
пуснах темата
печената на жар царевица е много вкусна   Peace

# 26
  • Мнения: 2 040
Не обичам есента, а още повече не обичам зимата .. тия 2 сезона, ми действат потискащо, а света ми изглежда тъжен и сив (така аз го виждам) ... като гледам как падат листата на дърветата, как всичко пожълтява, а след това ще изсъхне, ще се стопи и ще останат само голи клони и ми става мъчно ... много мъчно ..   Sad

# 27
  • София
  • Мнения: 276
На мен есента никога де ми се е отразявала добре на емоциите.  Винаги ми навява тъга. За мен тя е предвестник на смъртта (зима), а пролетта- на раждането. В такъв ден като днешния в главата ми изникват все спомени за хора, които вече не са сред нас и ми е едно такова ревливо и мъчно newsm45... Определено есента не е моя сезон.

# 28
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
не обичам есента. Сивото мрачно небе ме натъжава. Капещите листа ми напомнят, че идва зима, студ, виелици и т.н.

моят сезон е пролетта, когато всичко се буди за нов живот.

   

# 29
  • Мнения: 442
есента е моят сезон. и то не циганското лято, а точно тази есен - меланхоличната. обичам разходките в мрачните дъждовни дни и в дните след тях. ухае приятно на гъби и пръст. обичам всеки ден да гледам как яворът пред `останкино` си променя цвета и става по-красив от вчера. обичам сутрешното кафепиене с приятелче в двуетажното. обичам събото-неделното отваряне на бутилка червено вино. обичам... ееех!

Последна редакция: пт, 06 окт 2006, 14:10 от Maika_Zaika

Общи условия

Активация на акаунт