Коя е най-голямата ви грешка досега?

  • 3 629
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 4 227
А след като си говорим за грешки, какво ще кажете за поуките ?
Мнозина говорят за грешки и уроци.
Вълнува ме колко често правейки една грешка и осъзнавайки я като такава в последствие, колко често вадите поуката от нея/ и колко време е нужно за това/, и същевременно случва ли се да повтаряте едни и същи грешки ?

# 16
  • Мнения: 5 468
В живота си съм правила две големи грешки. Едната на тема "мъже". Другата на тема "пари".
Вече съм много предпазлива на тези теми, чак мнителна... изчезна ми и романтизма, и доверчивостта, въобще, всичките ми качества, които ме правиха нежна жена - изчезнаха.
Подвила съм си опашката... по-скоро ми я подвиха. Хората обичат така. Още от раждането на човек, му търсят цаката да му подвият пустата му опашка.

# 17
  • Мнения: 3 818
А след като си говорим за грешки, какво ще кажете за поуките ?
Мнозина говорят за грешки и уроци.
Вълнува ме колко често правейки една грешка и осъзнавайки я като такава в последствие, колко често вадите поуката от нея/ и колко време е нужно за това/, и същевременно случва ли се да повтаряте едни и същи грешки ?

Аз лично съм установила, че трудно си взимам поука. Грешките си най-вече съм ги правила по отношение на приятелките си. И то дори не мога да го нарека грешка. Историята винаги се повтаря- хвърлям се с главата надолу, давам всичко на определен човек, после страдам. Предполагам, че следващият път може да се случи същото, тоест не е като да не съм се поучила, но някак си трябва да отрежа част от себе си, за да постъпя другояче. Затова решавам пак да пробвам по същия начин, барем успея този път и така докато свят ти се завие- все едно и също. Та поука си вадя, но какво от това, като след това я пренебрегвам отново Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 2 109
вие чували ли сте за виновен Стрелец  Joy
не?
ами значи и аз спадам в групатана Безгрешните  bouquet

а сериозно, опитвам се да не мисля за грешките си, така или иначе винаги достатъчно съм забатачила нещата, за да могат да бъдат поправени  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 611
Съжалявам zа неща, които не съм направила, не zа теzи които съм

# 20
  • Мнения: 1 006
Когато успея да я поправя   Praynig  ще ви се похваля.

# 21
  • Торонто
  • Мнения: 837
Свързана е с мъж. Старая се да не си спомням изобщо. Но каквото било било, да са ми живи и здрави близките другото няма значение.

# 22
  • Мнения: 4 392
На този въпрос мога да отговоря само на смъртния си одър, ако имам тази възможност.  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 822
Малко грешки имам,но затова пък са все големи...Казват,няма непоправими грешки...Не съм съгласна с това.Някои изпити животът ни предлага само веднъж.И за тях няма поправителен...Понякога е трудно и почти невъзможно да върнеш казана дума,да поправиш сторено зло или да излекуваш наранена душа...Поуката може да ни послужи в различна ситуация и с различни хора,но това съвсем не заличава старите ни прегрешения.Въпрос на чест е,да поискаш прошка, и на достойнство,да продължиш с гордо вдигната глава.Друг ще ни съди,когато му дойде времето...

# 24
  • Мнения: 5 539
Точно в този момент си мисля, че най-голямата ми грешка е мъжът до мен. За жалост, непоправима #Puppy dog cry

# 25
  • София
  • Мнения: 498
Дадох доста пари на заем!!! На роднина и до момента - нищо. #2gunfire
Ама не е луд който яде баницата...

# 26
  • Мнения: 490
Според мен няма грешки, има уроци  Peace

Аз научих най-големия!

# 27
  • София
  • Мнения: 787
Сбърках че се омъжих! Sad

# 28
  • Мнения: 4 978
Не казвах на мама колко много я обичам и не й го показвах. Улисанса в сивото ежедневие, многото работа и малкото свободни мигове си мислех си, че има време.
Сега, колкото и да искам, не мога да го направя. Хиляди пъти на ден си го повтарям, но от това не ми олеква. Вече е твърде късно.
За съжаление, едва когато загубиш някого, осъзнаваш истински какво е означавал за теб.

# 29
  • Мнения: 805
Че оставих първата си и най-истинска любов да си отиде по най-нелепият начин. Още ме побиват тръпки от вина.

Общи условия

Активация на акаунт