Как се държите будни

  • 1 609
  • 27
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 229
Момичета помагайте...толкова много ми се спи,а ходя на работа Embarassed В 1вия месец съм и работя по 12 часа....не мога да пия по 8 кафета на ден както преди Confused а постоянно ми се zатварят очите....Вие имали ли сте такъв проблем...бременни на работното място...и как се справихте?

# 1
  • Мнения: 2 849
До 4 месец ми се спеше много .Лягах рано и спях по 10 часа и пак ми се спеше .Ще почиваш повече ,друго няма .Лека бременност .

# 2
  • София
  • Мнения: 3 064
Ако имаш възможност, вземи си болничен за 1-2 седмици. Този период преминава, и аз бях така, само се прозявах Tired Peace
Ако не, просто се опитай да си лягаш по-рано Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 1 802
Това ми беше първия признак, че съм бременна... Освен повече сън друг начин няма, опитай се да си лягаш възможно най-рано или пък вземи няколко дни отпуск. Други малки помощници могат да ти бъдат течностите и плодовете. Аз в момента кърмя и затова не мога да пия колкото си искам кафе, затова следобяд си правя фрапе с безкофеиново нес и това ме убодрява  Peace

# 4
  • Мнения: 2 897
Съчувствам ти Heart EyesИ на мен много ми се спеше в първото тримесечие smile3524За съжаление няма рецепта за това да се поддържаш бодра бременейки.Аз се стараех по-често да се раздвижвам на работното място,пиех по някоя друга чаша вода(това е стар номер да се поддържам будна-още ми върши работа Laughing),но може да е индивидуално.Ще трябва да потърпиш-след 3-4-я месец идва свежата вълна,когато ще кипиш от енергия,поне при мен така беше...Успех,лека бременност Peace

# 5
  • Мнения: 6 164
В началото е така, вземи болнични или отпуск и се наспи!

# 6
  • Мнения: 1 150
В началото е така, вземи болнични или отпуск и се наспи!

 Peace
Цялата бременност изкарах с болнични.

# 7
  • Мнения: 5 026
 И аз постоянно спях или ми се спеше. Ходих на курс, като бях бременна във 2 месец и даже зспивах там  Embarassed.Всичко това отмина към 3-4 месец.

# 8
  • Мнения: 9 990
Заспивах на работа...така се справях LaughingТова с първата ми бременност.Сега с втората към това прибави и постоянно гадене и картинклата е пълна LaughingИ кафе не мога да пия, защото повръщам от него.Ами зависи от теб самата, ако ти е много зле-пусни си отпуска малко.Аз удържах фронта.4 месец съм сега и се надявам вече д а поотмине, пък ще видим.

# 9
  • Мнения: 888
Ако не е проблем си вземи малко отпуска, понеже сигурно още не ти се излиза в болничен, дори и да можеш...най-добре почивай си повече, поне през останалото време когато не си на работа!
А там може някоя кола и шоколад, последното за повишаване на настроението  Hug!Успех мила!

# 10
  • Мнения: 1 232
Как така бременна ще работиш 12 часа?Съобщаваш на работодателя и той трябва да ти осигури по -лека до 8 часа и никаква нощна.За болничния е ясно

# 11
  • София
  • Мнения: 44 100
Много е кофти този период - и аз работх по 12 и повече часа...и като станеше обяд почваха големите прозявки, няма решение - просто използвай всяка възможност да дремнеш. при мен мина след 3-тия месец, но беше мн неприятно...

# 12
  • Мнения: 111
Много е неприятно.Аз бях така почти през цялата бременност.Имах чувството, че мога да спя и права, само и само да затворя очи.Аз имах възможност да подремвам в работата, когато вече не се издържаше,а понякога съм си тръгвала по-рано.Ти си прецени, но щом ти е много трудно и се чувстваш уморена най-добре си вземи няколко дни отпуск или болничен.Успех  Peace

# 13
  • Мнения: 990

През цялата бременност ми се спеше . И аз ще те съветвам като другите да си вземеш болнични  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 7 097
На мен по принцип все ми се спи, а по време на бременността беше много трудно да се държа будна, на моменти бях като вцепенена... Sick Вечер, като се приберях от работа, заспивах най-късно към 20 ч...

# 15
  • Мнения: 5 103
В началото е така, вземи болнични или отпуск и се наспи!

 Peace
Цялата бременност изкарах с болнични.
И аз Mr. Green

# 16
  • Мнения: 3 042
В началото е така, вземи болнични или отпуск и се наспи!
Peace

# 17
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Много пиене на вода и хрупкане на ябълки. Поне това помагаше при мен

# 18
  • Мнения: X
Не знам спасение - на мен спря да ми се спи чааак в петия месец  Tired

# 19
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Взимай болнични, че да се наспиш. После като дойде бебчо, наспиване няма! На мен лично ми се спеше много през първия триместър и после отнове ме налегна съня от 8 месец до края.

# 20
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Аз също съм на болнични, лудост беше в началото на 12 часови дневни и нощни и към това повръщане Sick...
Не знам как щях да я избутам... бях обещала поне до 4 месец да работя.. не стана Embarassed
Кафе никога не съм пила та камо ли сега ....бльоксссссссс  Sick, не и добре да се пие по много точно сега.

Така, че ако наистина ти е над силите не се мъчи, болнични или отпуска поне докато се почувстваш по-добре. 
Никой не се преработи без мене, а и да бях останала какъв щеше да ми келепира дали и едно ,,благодарим ,, щеше да има по-скоро щяха да негодуват не, че съм способна да работя на пълна пара.
Нито ти, нито бебчето го залужавате това.

# 21
  • Мнения: 46 511
Вземи си болничен  Peace

При мен беше обратното, по принцип съм с ниско кръвно, а през бременността стана нормално, за първи път през живота си се наспивах за 7-8 часа  Crazy

# 22
  • Мнения: 229
Благодаря ви....все о6те съм тук и успях да не zаспя днес(поне zа сега Grinning ) Имам 06те 4тири часа и после  animal037  към вкъ6ти

# 23
  • Мнения: 1 294
Витамините за бременни до някъде ме крепяха.Лягах си много рано и събота и неделя не се отлепях от възглавницата преди 12 часа Mr. Green
...А ве няма оправия, чувствах се пребита през първите месеци.После положението е малко по-добре

# 24
  • Мнения: 2 040
До 5 месец работих по 12 часа (дневна, нощна и 2 дни почивка) ... едвам издържах дневните, да не говорим за нощните .. много трудно беше, докато се реших че си взимам болничен и край ... близките ми ме придумваха да продължа още с работата, да търпя и т.н., но им теглих по една в един плачевен момент за мен, точно преди нощна смяна ... щото на чужд гръб и 100 тояги са малко и тва беше .. Кафе не пия въобще, така че това не ми пречеше, пречеше ми дългата работна смяна без да мога да полегна ..  Grinning
Матерна пиех до 8 месец, но не съм забелязала да ме държат будна ..  Laughing

Напълно те разбирам, работи докато искаш, после си взимай болничен и си почивай ... работата няма да избяга ..  Peace

# 25
  • Мнения: 456
И на мен много ми се спеше, а ходих до последно на работа. След работа едвам се прибирах влачейки се и в 19.00 часа най-късно бях в леглото. След четвъртия месец живнах, така че и при тебе ще премине. Всичко най-най и лека бременност.

# 26
  • Мнения: 683
Заспивах на работа...така се справях LaughingТова с първата ми бременност.Сега с втората към това прибави и постоянно гадене и картинклата е пълна LaughingИ кафе не мога да пия, защото повръщам от него.Ами зависи от теб самата, ако ти е много зле-пусни си отпуска малко.Аз удържах фронта.4 месец съм сега и се надявам вече д а поотмине, пък ще видим.
И аз така. Само дето не отминава. Няма лек, освен - когато мойе полягвай Simple Smile

# 27
  • Мнения: 683
щото на чужд гръб и 100 тояги са малко ...
Напълно те разбирам, работи докато искаш, после си взимай болничен и си почивай ... работата няма да избяга ..  Peace
newsm10

Общи условия

Активация на акаунт