Nail art 4

  • 24 301
  • 330
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 904
Ето ги моите нокти с печатите от вчера плюс още от днес. Мисля, че този път поне се виждат по-добре на снимката - http://i28.photobucket.com/albums/c202/lizzy_ms/SPA50096.jpg

# 16
  • София
  • Мнения: 1 544
БейбИту- както винаги страхотни  bouquet. Тези преливащите от комплектите с печати ли ги направи или просто с рехава гъба? И какъв е този черния брокатен лак от последните 20-ина снимки- направо съм влюбена в него. Дай снимка да го видя.

Бухтенце - направо съм изумена.. печатите ги имам от 2 месеца и нищо не мога да направя като хората - реших че шаблоните са ми виновни(..на кривата ракета...), всичките със специалните лакове ли са?? Една позната каза че ставало и с обикновен ама при мене никак не става.
Страхотни сте. Hug

# 17
  • Мнения: 1 645
Хайде и аз да се абонирам за новата темичка и да си копна питанката и тук Simple Smile.

Цитат
Цитат на: мими23 в събота, 07 октомври 2006, 18:58
Цитат
Цитат на: Martiana в събота, 07 октомври 2006, 11:03
За ноктите поръчай си професионални от стар неилс или юто или абалико .
знам само че в юто са за 10 бр.1.39 лв.
Дай адреса на които си ги поръча аз сега живея в Groningen и няма да ми е трудно да ми ги доставят.
тези пистолети са ми слабост а с такъв до сега не съм бачкала и ми е любопитно
80е. казваш


Да...79,95 евро.Поръчват се от ОТТО.
www.otto.nl
За 24 часа доставят,е понякога ден-два,но не повече.Ако си поръчаш сподели после как е,защото и аз искам някое от всичките /а може би и всичките /,но много се чудя.Не ми трябват професионално,а лично за мен си.

А знаеш ли колко е доставката до тук? И аз взех да се замислям за тези въздушни четки. Я кажете, лесно ли става с тях? Трябва ли да мина специално обучение или мога да се справя сама. Че мисля на веднъж да запиша маникюр, педикюр и ноктопластика и веднага трябва да си купя обзавежданито, да ще ми дойде малко нанагорно .
Не доставят до България.Трябва някой да ти го поръча и донесе или прати.

# 18
  • Мнения: 6 904
Бухтенце - направо съм изумена.. печатите ги имам от 2 месеца и нищо не мога да направя като хората - реших че шаблоните са ми виновни(..на кривата ракета...), всичките със специалните лакове ли са?? Една позната каза че ставало и с обикновен ама при мене никак не става.
Страхотни сте. Hug
Мда, с печатите съм правила всичко Mr. Green Аз бързо схванах как става, но и при мен не се получава винаги. Особено ако реша да си правя двете ръце, със сигурност ще оплескам все нещо. Всъщност най-трудно ми е да успея да сложа картинката точно на мястото, на което искам (особено френският маникюр, имам един шаблон за него и посмъртно не мога да го сложа като хората). И да, всичко е със специалните лакове. Аз пробвах и с други, получава се нещо, но са много бледи. Специалните лакове са някак по-гъсти и лепкави.

# 19
  • Мнения: 18 542
Чета, чувала съм, че при такова цепене е хубаво да ходиш лакирана. Някакви заздравители не помагат ли?
Не знам...имам тук един, който е уж лечебен - от тия дето се мажеш с тях всеки ден по един пласт и така 7 дни и уж се заздравявали ама аз нещо не вярвам. Ще взема да пробвам тази седмица, то и без това не виждам на къде по-зле ще стане.  Rolling Eyes Tired

# 20
  • Мнения: 1 698
Аз имам и фотоапарат вече и камера на тел, но не мога да направя снимки от толкова близо. То не че имам какво да покажа, само да се засрамя, ама все пак.
Но пък само ви се възхищавам на творенията и напоследък ходя все лакирана, което преди месеци не се е случвало изобщо. Joy

# 21
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Чета, пробвала ли си да мажеш ноктите с витамин А? Това е най-ефикасното нещо, което съм открила, никакви заздравители не вървят пред него. Преди години имах ужасни нокти, меки, чупищи се, белещи се....всичко на куп. Започнах да ги мажа с витамин А всеки ден и след около месец, все едно не бяха моите. Сега ги мажа профилактично веднъж на 1-2 седмици и имам страхотни нокти (пу-пу-пу...).
Бейбиту, това е много яко Heart Eyes
http://s93.photobucket.com/albums/l52/desi_to/?action=view&c … ture294Medium.jpg

Последна редакция: нд, 08 окт 2006, 20:59 от мама Мери

# 22
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022

И аз това оцених като най- добро!!!!! newsm10

# 23
  • Мнения: 18 542
Вие сте ужасни!  Heart Eyes
Заради вас и вашите красоти се лакирах пак  Sunglasses


Този вит.А в каква форма е...капсули, шише?

# 24
  • Мнения: 12 766
Здравейте
В темичката намирам доста интересни неща, някои се опитвам и да направя, когато имам време, макар и съвсем любителски...
Искам да ви питам дали и на вас така ви се получава - когато нанасям безцветния лак най-отгоре, почти винаги декорациите се размазват леко. Не знам дали разбрахте нещо от обяснението ми - става дума за това, че лакът на декорацията се разтваря от безцветния и става размацано по посоката, по която минавам с четката. Не е много, но ме дразни. Дали може да е от това, че използвам обикновен безцветен лак, а не специално топлак?  newsm78
Кажете как е  при вас?  Декорациите ги правя с лаковете за рисуване и изчаквам да са със сигурност изсъхнали добре, дори слагам фиксатор за по-бързо съхнене

Чета, мисля че става дума за течен витамин А - той се продава в шишенце, около 5 милилитра маслен разтвор.

# 25
  • Мнения: 18 542
Аз преди време питах в една аптека, защото ми бяха казали, че има, но аптекарката каза, че имало само рибено масло на капсули, в шише вит.А нямало  Thinking

# 26
  • Мнения: 12 766
Аз преди време питах в една аптека, защото ми бяха казали, че има, но аптекарката каза, че имало само рибено масло на капсули, в шише вит.А нямало  Thinking
Ами аз го бях купувала преди поне две години, така че може и наистина да няма вече в шишенце...
Някъде бях чела за капсулки Геритамин (дали така се казваше  newsm78) - това са едни прозрачни перлички с витамин А и витамин Е - спуква се перличката с карфичка и като я стиснеш, излизат витамините - те пак са си разтворени в мазнина. И така си намазваш ноктите. Една перличка сигурно ще ти стигне и за десетте нокътя. Не мисля че са скъпи.

# 27
  • Мнения: 18 542
Може ли да се маже когато ноктите са лакирани?

# 28
  • Мнения: 12 766
Не мисля. Нали идеята е да попие в ноктите. Даже май беше написано да се маже вечер и да се преспива така - нали през деня си миеш ръцете, няма да е толкова ефикасно.
Даже се чудя дали да не пробвам с тривитаминола, дето си го слагам в маската за коса - нали това са си витамини А, Д3 и Е

# 29
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Специално за вас сътворих ужасно грозни и цигански нокти..... пишете ме и мен в онзи салон в циганската махала Mr. Green Mr. Green Mr. Green

http://www.freewebs.com/katyadjin/nokti/gaden.jpg
http://www.freewebs.com/katyadjin/nokti/gaden2.jpg

Общи условия

Активация на акаунт