И аз да се присъединя - искам бебе :-)

  • 1 810
  • 30
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • София
  • Мнения: 3 679
Здравейте,

От 2 месеца работим /не много усилено де/ Embarassed, но все пак работим по въпроса за второ бебче. Решихме се сега понеже до скоро малката се беше настанила между нас на спалнята, но сега вече си спи в нейната стая и... Simple Smile Закъснява ми 2-ри ден и стискам палци. Ще изчакам още два дни и купувам теста.  Simple Smile
Поздрави на всички   bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 264
Здравей миличка и добре дошла  Hug.Стискам ти палци  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed тестчето да ти покаже  EFP.Успех  Peace

# 2
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Добре дошла в отбора на искащите и чакащите  Hug. Стискам палци да не ти дойде и да си много щастлива бременна мама   bouquet

# 3
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 Hug
Здравей!
Всички стискаме здраво палци и с нетърпение чакаме потвърждение от лекаря!  Hug

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Здравей!Стискам ти палци и се моля Praynig
Успех с бебеправенето Peace
  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 3 679
Благодаря за милите думи  Simple Smile
Така като чета тук и много се изкушавам да отскоча до аптеката за едно тестче  Laughing

# 6
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Добре дошла и от мен Hug!Да знаеш,че вече стискам палци Wink!

# 7
  • Мнения: 2 309
Благодаря за милите думи  Simple Smile
Така като чета тук и много се изкушавам да отскоча до аптеката за едно тестче  Laughing

Ами хайде де........чакаме тази вечер да се похвалиш!!! Peace

# 8
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Благодаря за милите думи  Simple Smile
Така като чета тук и много се изкушавам да отскоча до аптеката за едно тестче  Laughing

Ами хайде де........чакаме тази вечер да се похвалиш!!! Peace
Ааааа, я по-добре да остави за утре - да открием седмицата с "две очички"... Peace

# 9
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Алелееее какви сте и вий, я оставете момичета, тъкмо се е здържала толкова време и вие ще и развалите хатъра  Crossing Arms, лоши момичета Mr. Green

# 10
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Алелееее какви сте и вий, я оставете момичета, тъкмо се е здържала толкова време и вие ще и развалите хатъра  Crossing Arms, лоши момичета Mr. Green
Що бе - аз за нея мисля - къде да бяга сега по тъмниците, пък и всички знаем - "със сутрешна урина", пък и новата тема да открие... Mr. Green

# 11
  • София
  • Мнения: 3 679
Алелееее какви сте и вий, я оставете момичета, тъкмо се е здържала толкова време и вие ще и развалите хатъра  Crossing Arms, лоши момичета Mr. Green
Що бе - аз за нея мисля - къде да бяга сега по тъмниците, пък и всички знаем - "със сутрешна урина", пък и новата тема да открие... Mr. Green
Да, утре май ще е в офиса, че още 2 дни няма да издържа. Сега съм сама с малката и не ми се ще да я изкарвам в това време...
Дано не се окажат напразни надежди Praynig

# 12
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
А към колко часа да се строим пред компа за отчет? Rolling Eyes

# 13
  • София
  • Мнения: 3 679
А към колко часа да се строим пред компа за отчет? Rolling Eyes
Ами надявам се да успея да взема теста по път за работа и ...значи предполагам, че до 10 ще съм се отчела. Ако нещо се замотая...ще си взема в обедната и значи в ранния следобед.  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 249
Аама гледай да не се забавиш много, че големи надежди възлагаме на теб за откривнето на седмицата с положителен резултат Peace Успех и само EFP

# 15
  • Мнения: 257
Привет и от мен!Аз утре съм цял ден на работа,но вечерта като се прибера очаквам да си се разписала EFP в новата ни седмична темичка.Стискам палци и успех!

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Успееех, и дано откриеш новата седмица... newsm17 така  preggo и после деветмесечието  stork-boy или  stork-girl а може и  stork-boy stork-girl

# 17
  • Мнения: 2 825
Айде и аз чакам и стискам тука палци, зарадвай ни с една хубава понеделнишка новинка  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 3 679
Преди работа не успях да взема тест, имаше само една аптека по път и тя беше затворена. така че в обедната ще е.
Леле, как ме тресе...и все още ми закъснява де  Laughing

# 19
  • Мнения: 166
Добре дошла в отбора Hug

Всички ти стискаме палци и се молим да видиш  EFP  Praynig newsm17 newsm10 Hands Thumbsup fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 20
  • Мнения: 560
Успех ти желая от сърце и чакаме резултата от днешния тест Peace  bouquet!

# 21
  • София
  • Мнения: 3 679
Една чертичка  Sad
Обаче имам още надежда...ще изчакам няколко дни и ако не одйде пак тестче.

# 22
  • Мнения: 370
Стискаме ти  newsm10 и се newsm17не губи надежда.Може би след 2-3 дни ще видиш EFPУспех. Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 3 679
Половин час по-късно теста показваше 2 чертички, едната съвсем леко по-бледа от другата.  newsm78 Дали може да е достоверно? Пишеше да се изчака от 3 до 10 мин, обаче нали съм на работа и да се заключа толкова време в тоалетната ми се стори малко странно...

# 24
  • Мнения: 43
Коте а ти прави ли тест?

# 25
  • Мнения: 370
delinda d,правих отново тест в събота(мисля,че се казваше Presto),но отново беше отрицателен.въпреки,че и аз не знам,но мисля,че е рано,ако е станало са минали около17 дни,а не знам дали теста може да отчете толкова рано.Нямам търпение да разбера и вие ще сте едни от първите които ще разберете,обаче мисля да изчакам още няколко дни.Вие как мислите?

# 26
  • София
  • Мнения: 3 679
delinda d,правих отново тест в събота(мисля,че се казваше Presto),но отново беше отрицателен.въпреки,че и аз не знам,но мисля,че е рано,ако е станало са минали около17 дни,а не знам дали теста може да отчете толкова рано.Нямам търпение да разбера и вие ще сте едни от първите които ще разберете,обаче мисля да изчакам още няколко дни.Вие как мислите?
Ами то и при мен са минали толкова дни и теста е отрицателен май  newsm78 Колко ли време трябва да мине? Аз при първата ми бременност бях 100% сигурна, че съм бременна, направих си тест 1 седмица след като ми закъсня и беше положителен.

# 27
  • Мнения: 1 464
Jutoo ,направи си нов тестако ти закъснява още и дано този път е положителен Peace Hug

# 28
  • Мнения: 5 317
Дано видиш  EFP.Успех! Peace

# 29
да но да видиш  EFP и   да ни зардваш с едно  малко  smile3504

# 30
  • София
  • Мнения: 3 679
Ами аз се записах в отчетната темичка вече, че видях втората чертичка, но беше по-бледа от първата. Все още не ми е дошло и в понеделник ще ходя на лекар  Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт