Бъдещи свекърви и тъщи - прочетете!

  • 4 393
  • 82
  •   1
Отговори
# 60
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
newsm78

# 61
   Еййй, много сладка тема  Mr. Green! Аз ще съм 2 пъти свекърва, та да го пусна за сега първи брой на борсата  Joy!
   Рус, синеок, но едва ли ще стане много висок  ::!
   Мете с прахосмукачката, помага ми в простирането и събирането на дрехите, а после сгъва прането и го подрежда в шкафовете! Помага в слагането на масата, става по време на хранене за сол и вода, а не чака някой да му ги даде! Малко е скаран с прибирането на дрехите след преобличане, но се опитвам и на това да го науча  Peace! По въпроса с миенето на чинии - едва ли ще се научи, щото имаме миялна, но определено ще знае как да я зареди  Mr. Green! А като се роди бебко, ще го науча и бебета как се гледат  Peace!
   Хайде сега наддавайте  Joy!
  Ние търсим момче на тази възраст за сродяване ако младите са съгласни. Simple Smile Simple Smile Simple Smile
   Иначе, защо да не е възможно! Светът е малък! При толкова потребители, нищо чудно един ден с някой от вас да се окажем сватове  Laughing!
Трябва ни младеж на тази възрас за една малка принцеса Simple Smile Simple Smile

# 62
  • София
  • Мнения: 2 967
Стават и такива неща.... Светът е много малък, както казват хората

# 63
  • Мнения: 3 500
Аз съм бъдеща тъща..Дано сватята да обича кафенце и приказки, та да сме си партия. JoyПък младите като се обичат - да се вземат. Laughing Laughing Laughing

# 64
  • София
  • Мнения: 2 493
Simple Smile Що да не стане - напълно е възможно Simple Smile
Имам си аз една набелязана сватя с един невероятен зет ... пък да видим Wink
Дали е добре ако децата са родени на една дата през няколко часа??? К'во мислите? Wink 

# 65
  • Мнения: 2 274
Трябва ни младеж на тази възрас за една малка принцеса Simple Smile Simple Smile
   Лошо няма, стига да си допаднат младите  Joy!  Обаче от сега предупреждавам - много сме срмежливи с девойките  Mr. Green!

# 66
Трябва ни младеж на тази възрас за една малка принцеса Simple Smile Simple Smile
   Лошо няма, стига да си допаднат младите  Joy!  Обаче от сега предупреждавам - много сме срмежливи с девойките  Mr. Green!
Хаха и ние с младежите

Последна редакция: нд, 15 окт 2006, 11:59 от diq

# 67
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Абсолютно реално и осъществимо е подобно сватосване!Само ние бъдещите свекърви и тъщи не Naughtyтрябва да забравяме ,че и ние сме били млади и луди глави,и че небива да правим това дето и на нас не сме искали да ни сторят и кажат родителите  Crossing Arms
 newsm78иначе влизам в сватосванията с четири броя  Hugкъдето има  Blushима

# 68
  • Мнения: 143
Абсолютно реално и осъществимо е подобно сватосване!Само ние бъдещите свекърви и тъщи не Naughtyтрябва да забравяме ,че и ние сме били млади и луди глави,и че небива да правим това дето и на нас не сме искали да ни сторят и кажат родителите  Crossing Arms
 newsm78иначе влизам в сватосванията с четири броя  Hugкъдето има  Blushима

А нали знаеш вица:

ЕДна снаха много се ядосвала на свекърва си и решила да си записва всичко, с което я дразни свекито, за да може като и тя стане свеки да не прави така. Минали години, синът й се оженил, тя отворила тефтерчето и казала: Брееее, тя мама била права!

# 69
  • Мнения: 1 734
dar 79 много ми хареса вица ти, направо останах без думи! Абсолютно правилно!!!

# 70
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Нищо чудо.Но нека той да си избере няма да му се меся.

# 71
  • Мнения: 1 883
Амиии...  като се обичат младите да се вземат  hahaha

# 72
# 73
  • Мнения: 6 164
Много е възможно даже!
Я виж в Отчетните какво сватосване пада. Laughing
Само аз се скръндзя и не си давам синчето.  Rolling Eyes


Нищо чудо.Но нека той да си избере няма да му се меся.

Оу, аз не мога да се похваля с такава реплика. Whistling

# 74
  • Мнения: 11 607
ЕДна снаха много се ядосвала на свекърва си и решила да си записва всичко, с което я дразни свекито, за да може като и тя стане свеки да не прави така. Минали години, синът й се оженил, тя отворила тефтерчето и казала: Брееее, тя мама била права!

Това важи не само за свекърви и тъщи,но и за собствените родители. Казвала съм си,че напр. това и това няма да го казвам никога на своите деца. Но сега се улавям,че има неща,които са били от списък - Никога - не само,че ги казвам,но и със същата интонация. Ужас!

Общи условия

Активация на акаунт