К-Пакс

  • 3 111
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 622
Мда, права си.....След първият път, не знаех на какво да вярвам във филмът. Убеждението ми, че е "точно така", дойде едва след третият път.....

# 31
  • Варна
  • Мнения: 289
Чудесен филм, БУБА, един от най-любимите ми Peace

# 32
  • Мнения: 1 951
И на мен този филм страшно много ми хареса  Peace Както и повечето филми с Кевин Спейси

# 33
  • Мнения: 505
гледало сам го преди време..но още ми държи влага..найстина готино филмче..трябва пак да го изгледам...

# 34
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Само видях заглавието и настръхнах! не съм чела коментите.

Велик филм, велик Кевин, велик!
Невероятен,!
А Буба ме изненадва искрено!

# 35
  • в къщи
  • Мнения: 467
Другият ми любим филм, който може да ме накара да се вълнувам, смея и плача в едно е "Да срещнеш Джо Бляк"  Heart Eyes
Един от най-ЛЮбиМиТе ми филми!Браво Бубе!Артисти,музика,режисура...ВСИЧКО в този филм еnewsm74 Гледала съм го 5-6 пъти и не ми омръзва.Бооже,как играят тия хора! newsm10

# 36
  • Мнения: 5 622

 Радвам се, че намерих толкова много хора, на които филмът също им харесва. Имах нужда да споделя с някого емоциите от гледаното днес. В същност ние си купихме К-Пакс на ДВД...за 2.39 от Метро......Направо без пари за такъв страхотен филм!

Само видях заглавието и настръхнах! не съм чела коментите.

Велик филм, велик Кевин, велик!
Невероятен,!
А Буба ме изненадва искрено!

 newsm10 smile3503


Другият ми любим филм, който може да ме накара да се вълнувам, смея и плача в едно е "Да срещнеш Джо Бляк"  Heart Eyes
Един от най-ЛЮбиМиТе ми филми!Браво Бубе!Артисти,музика,режисура...ВСИЧКО в този филм еnewsm74 Гледала съм го 5-6 пъти и не ми омръзва.Бооже,как играят тия хора! newsm10


Така е. Имам малко, но много любими филми....точно тях мога да ги гледам пак и пак и пак....

# 37
  • Мнения: 13
Поздравления, БУБУ, за добрия вкус. Наскоро гледах Кевин Спейси в шоуто на Джей Лено и направо се смаях от чара и чувството за хумор на този човек. А филмът е страхотен!!!!!!

# 38
  • Мнения: 198
След като го гледах за първи път , само за него говорех  Peace Даже си изтеглих саундтрака , много ми е любим Grinning
Само дето хората не можеха да разберат кво толкова му харесвам, добре че сте вие , та да не се чудя на мен ли ми има нещо Joy

# 39
  • Варна
  • Мнения: 974
Да! Определено много ми харесва!
Благодаря че ми припомни за него, пак ще го гледам!
 Peace

# 40
  • Мнения: 2 863
Тъкмо  реших да ти изполвам темата и да кажа, че освен този, друг много любим филм ми е "Да срещнеш Джо Блек"... и ти ми го взе изпод клавиатурата:))
Даже честно, втория май ми е по-любим, но те просто по различен начин ми влияят..Мда, абе харесвам го аз тоя Кевин, един такъв небрежничък... сега се мъча да си спомня името на един друг негов филм дето го гледах на скоро... жена му го заряза с детето, той заби на един остров при някави свои роднини, играеше пълен неудачник....ама беше направо блестящ... ммм ще питам утре във видеотеката как му беше заглавието newsm78

# 41
  • Мнения: 1 002
хубав е този филм , да , въобще Кевин Спейси много го уважавам -Седем , Обичайните заподозрени , Поверително от Ел ЕЙ ,
оня - американска красота ли беше , нещо не ми бе много ясен

то и от този филм останах с друга идея - но нали затова е филма - автора го прави и всеки сам го разбира по свой начин ..

само един път съм го гледала , ще го гледам още веднъж

# 42
  • София
  • Мнения: 1 750
"К-Пакс" - мноооого, мнооооого любим!!!
Той е от онези филми, които оставят нещо в теб и не можеш да го забравиш. Обичам такива филми, които след края си, не свършват за теб и продължават да живеят в мислите ти.... Страхотен!

"Да срещнеш Джо Блек" - ето още един любим филм! А и Антъни Хопкинс ми е слабост, та е още един плюс за филма.

БУБА, май май вкусовете ни са доста близки....  Wink

# 43
  • Мнения: 5 622


БУБА, май май вкусовете ни са доста близки....  Wink


Да, може само да ме радва това  Wink

Без да обидя останалите, но ми се струва, че този филм се харесва на чувствителните хора, които виждат в него неща, които повечето не могат...Да виждаш и да усещаш....нещо такова, ако мога да се изразя....  Rolling Eyes

# 44
  • София
  • Мнения: 1 750
При нас май е от зодията - дева Wink

Не знам дали е до чувствителност или по-скоро до вяра в съществуването на необикновени неща, на нещо извън видимия свят, извън нашия човешки свят... мисля си...

Общи условия

Активация на акаунт