Имате ли зълва и разбирате ли се с нея?

  • 8 131
  • 158
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 533
Имам зълва и се разбираме добре, горе-долу, децата ни са почти на една възраст и винаги има за какво да си говорим. Естествено, ако със свекърва ми сме в конфликт, зълва ми го приема лично, или ако се налага свеки да гледа за малко моето дете, а трябва да гледа и нейното, пак става конфликт, с други думи ако всичко става така, както тя го иска е добре, ако малко трябва да се съобрази с някой друг, кофликта е налице.

# 16
  • Мнения: 2 196
С моята зълва се разбирам по-добре,от колкото със сестра ми.А освен това направо обожава щерката ,само чака да изезе във ваканция и я взима при нея.Това лято я гледа 1месец.  bouquet

# 17
  • Мнения: 656
Не, нямам!

# 18
  • Мнения: 2 274
  Много добре си се разбираме  Peace! Може би се дължи на това, че се виждаме веднъж в годината  Mr. Green! Знам ли  newsm78?

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Разбираме се отлично, но живеем в различни държави. И ние се виждаме веднъж годишно- за 2-3 седмици (за съжаление).

# 20
  • Мнения: 612
Разбираме се отлично, но живеем в различни държави. И ние се виждаме веднъж годишно- за 2-3 седмици (за съжаление).
И при нас е така. Много се разбираме, понякога ми липсва, че не е тук, но пък се чуваме често на Скайпа. Въпреки че като се запознахме усетих, че има някаква хладност и някаква преднамереност ли. После като че ли се отпушиха нещата. Не съм се сетила, но ще я питам дали си спомня. Надявам се отношенията ни да не се променят и да си останат така топли и близки. А за детето няма какво да говорим, много го обича.

# 21
  • Мнения: 1 202
Аз се разбирам чудесно със сестрата на мъжо . Помага много на синковеца за училище особено по английски. Зная ,че мога да разчитам на нея .  Peace

# 22
  • Мнения: 2 494
Имам и се разбираме много добре. Миналата събота я женихме, вече и зет си имам и с него се разбираме!  Mr. Green За сега почти няма какво да делим тях (както се казва), дано така се разбираме и занапред!

# 23
  • София
  • Мнения: 4 493
Разбирате ли се със зълва си и можете ли да я почувствате като приятелка? Аз мойта-не. Имаме съвсем различни интереси и поглед към живота, макар че сме почти на една възраст. Дразни ме това, че постоянно се надува като се видим и постоянно се изтъква колко  е велика. Освен това винаги е играла ролята на "доброто дете" в семейството, въпреки че мъжът ми е в пъти по-свестен от нея. Уж много обича малката, пък се стиска за разни дребни неща. На брат си се сеща да звъни само като има нужда от нещо. Имам сведения и че е говорила глупости зад гърба ми #2gunfire Абе изобщо... никаква близост не чувствам към нея, не мога да се въздържам и да я клъввам от време навреме, щот направо прекалява с бръщолевенето и надувките. Ще е интересно да споделите как е при вас Wink
Защо ли това ми тоооолкккккоооова познато  newsm78
 Rolling Eyes Сигурното защото ситуацията е сходна  newsm78
Само, че моята е вече на 26 години и все още се взивява в ролята на "по-малката сестричка, на която трябва всички да угаждат и глезят" /включително и аз  #2gunfire, че аз си имам дете което да глезя  hahaha/
"Втора свекърва" ли -НЕЕЕЕ  Naughty, ТЯ е "ПЪРВАТА" свекърва. Няма смисъл да казвам, че все не може да й се угоди и т.н....

# 24
  • Мнения: 1 919
Аз не се разбирам с моята. Добре, че замина за щатите и си идва веднъж годишно.
Ако не е проблем може да напишете в темата и какво мислите за отношенията брат сестра след като брата се ожени?


# 25
  • Мнения: 595
Откакто живеем отделно се разбираме страхотно.

# 26
  • София
  • Мнения: 4 493
Аз не се разбирам с моята. Добре, че замина за щатите и си идва веднъж годишно.
Ако не е проблем може да напишете в темата и какво мислите за отношенията брат сестра след като брата се ожени?

Най - важното след като големият батко се е оженил е да осъзнае че вече си има семейство и трябва да се грижи за него, а не да дондурка до безкрай лигавата сестричка.
Той това го осъзна, но сега големият проблем е ТЯ /сестрата/ да го осъзнае  Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 3 390
Не знам как да гласувам.
Имам зълва, живеем в един дом, видимо се понасяме, но аз не мога да я трая и не знам дали ще успея да се сдържа да не й хвърля един бой някой ден. #2gunfire

# 28
  • Мнения: 1 919
Най - важното след като големият батко се е оженил е да осъзнае че вече си има семейство и трябва да се грижи за него, а не да дондурка до безкрай лигавата сестричка.
Той това го осъзна, но сега големият проблем е ТЯ /сестрата/ да го осъзнае  Laughing

Аз си мисля за една мацка в твоята скорошна тема, която беше написала как иска  брат й да й обръща по 2-3 часа внимание само на нея, като им дойде на гости със семейството си.
Аз това не го намирам за особено нормално ама може и да не съм права.

# 29
  • Мнения: 83
А моята е направо съкровище. За първи път виждам такъв прекрасен човек. много си я обичам. Аз дори се шегувам, че тя е моя сестра, а не на мъжа ми, защото винаги е на моя страна, защитава ме пред свекърва ми и пред мъжа ми - абе направо е златна. А за децата ми дава мило и драго. Благодаря на Бог, че ми я е дал. Hug

Общи условия

Активация на акаунт