The Bürsin - "Почукай на вратата ми".Преди,сега и в бъдеще. /Тема 88/

  • 35 700
  • 745
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 13 711
                                                     Abi Kerem

                       

# 481
  • Мнения: 10 462
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един ползотворен ден изпълнен с много положително настроение и усмивки Wink

# 482
  • Мнения: 5 563
Добро утро, момичета! 💙
Успешна и ползотворна седмица ви желая! ⭐


Днес предизвикателството на Туитър ни пита "Любима сцена от дома на Еда?"

Моите са тези две:
Първата:




Втората:

Защо  гледаш така?


Как?


С любов!

И един колаж:
Иска ми се да знаеше колко ме съсипа, когато си тръгна..

# 483
  • Мнения: 2 047
Добро утро хубав ден

Да се включа и аз
Любими моменти в офиса



Любим момент в къщата на Серкан



Любим момент в къщата на Еда

Последна редакция: пн, 17 май 2021, 08:23 от sani1212

# 484
  • Мнения: 34
Добро утро,момичета! Успешна седмица ❤
Любим момент от къщата на Еда:
1 https://youtu.be/4HZTF17ibnY

2 https:// https://youtu.be/F4YjJf2etOs

# 485
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301



Този е любимият ми момент от къщата на Еда или може би най-запомнящият се. Стоях, гледах, подсмихвах се първия път.... Колкото и "отворен" за външния свят да изглеждаш понякога, пазиш своя вътрешен и не допускаш всеки в него. Онези на пръв поглед малки, дори незабележими за околните неща,  за някого /в случая за Еда/ са ценни - надписи, цветя, звезди. И онова, което е невидимо за очите, но се усеща със сърцето - отношението на човека отсреща... Просто игра, но още преди да е прераснала в нещо голямо и истинско, Еда беше принудена от обстоятелствата да допусне Серкан по-близо до себе си, да го запознае с най-скъпите си хора в лицето на леля й и дружките; да му покаже дома си, да отвори сърцето си за него...
Обожавам начина, по който преди това го изведе от офиса. Въпреки, че бяха затрупани с работа пред изумените погледи на присъстващите я последва като кротко агне Joy

П.П. сега забелязах, че MinaBm е посочила друг момент от същия епизод, т.е. по време на самата вечеря с Айфер.

# 486
  • Мнения: 5 181
Добро утро! Relaxed Flowers Hibiscus

Всички сцени, които сте сложили между тях двамата от дома на Еда са ми любими. Но ми се иска, да сложа моменти от първите епизоди и от силното приятелство на фантастичната четворка, което лека-полека се разпадна. People Two Women Holding Hands People Two Women Holding Hands

Ако нараниш Еда, ще си имаш работа с нас.



Край на пазенето на тайни.



Приготвяне на кексчетата, с всичко което е налично.

# 487
  • Мнения: 439
Добро утро, прекрасни момичета! Purple Heart

Успях да се запиша в темата. Сега остана да наваксам с четенето. Smile Изтървала съм всичко от средата на миналата тема насам, но много рязко се насъбра университета, държавна практика и всичко.
Не съм изпуснала обаче тийзъра, който ни пуснаха. Много изненадана останах, не очаквах толкова голям скок и още повече, че не знаем причината Еда да замине. Малкото момиченце, което ще играе дъщеря им е страшна сладурка. Дано повече ромком, по-малко драма да има! Smile Вече нямам търпение да започва. Очертава се много хубав сезон. Heart Eyes
Ще опитам да се включвам в ежедневните предизвикателства.
Слънчев ден и чудесна седмица ви пожелавам! Hug

# 488
  • Мнения: 519
Здравейте , прекрасни !☺❤🌷









Flowers Hibiscus " Любима сцена от дома на Еда ?"
Много са разбира се, някои от тях вече сте ги споделили. Една от любимите ми сцени е в 27 епизод и истинския годеж. Когато г- жа Айдан и Серкан отидоха да поискат Еда в дома и. Госпожа Айдан много пъти започваше и  все нещо ставаше да ги прекъсват.Пръстените сложи баба Семиха. А момичета награбиха да прегръщат  зетя...









Flowers Hibiscus Капка от любов



" Капка от любов " / група Атлас /

"Не казвай никога.....
ако загубиш бързо любовта
че тя била е захар във вода
затова била виновна тя.

Не казвай никога.....
ако загубиш пак сълза,
че паднала е от лицето тя
и във очите ти стояла там сама
защото знай че дълго чакала е зов
да стигне до сърцето
като капка от любов.

И когато сам останеш,
питай тази капка от любов
защо далече бяга пак от тебе -
капката любов.
Дали е просто сън или реална
капка от любов,
или безбройни грешки скриващи се -
в капката любов."

Момичета, желая ви успешна и щастлива нова седмица с капчици от любов !❤❤❤

Последна редакция: пн, 17 май 2021, 10:47 от akvamarin007

# 489
  • София
  • Мнения: 5 740
Animal Unicorn Добро утро, магични момичета! Animal Unicorn
Такива сте, защото Айше и ХанКер създават магията на шоуто, но ние създаваме магията в темата. Sparkling Heart

По повод днешното предизвикателство... първата сцена, която ми изплува в съзнанието, беше тази, която Марги е споделила. Втората е тази:








Но като се замислих... избирам годежа. Heart

В тази сцена имаше всичко - комедия и много, много любов. Видяхме почти всички герои в сериала и то такива, каквито са в действителност. Ердем - смахнат, както винаги. Енгин - добър и точен, но на неподходящото място в неподходящото време (говоря за ситуацията с бащата на Пъръл, преди да се появи на годежа). Бабата и нейният помощник - не са лоши хора, личеше си, че искаше щастието на Еда, но жената е свикнала да дърпа конците и да става по нейния начин. Приятелките - винаги заедно, в добро и лошо. Номерът, който спретнаха с кафето на Серкан - незабравим момент. Айдан и Айфер - обичат си децата, искат щастието им, но и те са си характери. Шеф Алекс, който наруши спокойствието им за определен момент, но в тази сцена бяха забавни. Серкан, който беше щастлив, нетърпелив и много влюбен. Ферит, който стоеше встрани и просто се забавляваше на случващото се без лоша умисъл. Сейфи, който е част от семейството и винаги се опитва да помогне. Оставям ви тази прекрасна сцена, за да се усмихнете за добро утро, припомняйки си я. Heart Eyes


P. S. Тъй като я няма цялата като сцена, ви качвам 27-ми епизод, а самият годеж започва от 1:06:50. Приятно гледане! Hug

# 490
  • Мнения: 5 181
Да напомня, че днес започва излъчването на сериала в Сърбия. Simple Smile



От вчера ми се показва в Туитър и реших да го споделя.
Ханде като Мулан.

# 491
  • Dupnica
  • Мнения: 311
²https://www.youtube.com/watch?v=F4YjJf2etOs

Любим момент от къщата на Еда:sparkling_heart:
Flowers Hibiscus Хубав ден!

# 492
  • София
  • Мнения: 13 711
Както винаги, Керем е със своята социална позиция. На своят профил в Туитър той е качил снимка на пътен участък в Истанбул и е написал:

"Тези изображения са направени в Истанбул.
Изглед към купищата пластмасови отпадъци, изоставени сред природата в Истанбул."


                                                     

# 493
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 855
Здравейте момичета,
" Любима сцена от дома на Еда ?"
Първата, която не е показвана....Когато Еда отказа да се върне въпреки предложението на Серкан...



Втората е когато Серкан направи терариум, за да се извини...Качвала съм този момент при преговора...

Третата ми много любима е тази, в която Серкан отиде да търси Еда и всички го отрязаха, но Мело го съжали и му каза къде да я намери....в градината на дома на децата, които учеше на любов чрез цветята...



При бързият преговор стигнахме до....връщането на пръстена цвете....разговорът до камината и обявяването на годежа на Еда с "приятеля" от детинство...




Усмихнат ден на всички в темата...

# 494
  • Мнения: 2 047
AYŞE АКИН СЕ ПРИСЪЕДИНИ В АКСТА!

 Тя ще се появи през сезон 2 като управител на хотел!





Керем

Общи условия

Активация на акаунт