С каква чанта сте?

  • 2 973
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 609
Гласувах за:
-спортна
- с две дръжки- имам и с дълги, и с къси  Wink

# 46
  • Мнения: 634
Вманиячена съм на тази тема  Embarassed, имам около 20тина чанти в нас, мъжът ми се шегува,че ще ми отдели едната стая само за чантите ми Hug.Имам всякакви-летни,зимни,пролетни,есенни, официални,спортни, ежедневни, дюс, шарени и т.н. и т.н.Общо взето, като мина покрай някоя витрина-влюбвам се и я купувам,без да му мисля колко още имам в нас. Тази седмица съм спортна и съм с раничка. Laughing

# 47
  • Мнения: 1 425
Аз  имам няколко чанти, но две от тях нося най-често. Едната е класическа, черна с две дръжки, може да се носи на рамо, а другата е с дръжка, на която се регулира дължината, естествена кожа, с капак, който е с конска кожа. Става за всеки ден.

# 48
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 691
Гласувах с последната опция - чанта за всеки повод, имам десетина, най-разнообразни форми, но май всичките са средни и големи, обичам да имам място за боклучета всякакви  Laughing.
Имам и две които стават и за чанта през рамо, и за раница (черна и бежова на цвят), те са ми най-удобните!
В момента нося една кафява, кожена, с две дълги дръжки.

# 49
  • Мнения: 5 688
 FlutterПо принцип чантите, с които ходя на работа са две - дамска чанта задължително през рамо /среден размер/ и друга за в ръка /по принцип някоя найлонова/, в която си слагам други допълнителни работи които ми трябват за работа. А иначе като излизам с малкия на разходка съм с неговата раничка, в която си слагам портомонето и телефона. Party

# 50
  • Мнения: 328
Обичам спортните чанти.Имам много и различни.Сменям ги според цветовете на облеклото и обувките.Когато си купувам много се затруднявам,защото изискванията са ми много-да не е малка,да не е прекалено голяма,да има много джобове и прегради,да е с удобни дръжки и др.
В момента съм със сребриста и със същите боти!

# 51
  • Мнения: 4 473
Не съм фен на дамските чанти като цяло. Нося такава от необходимост. Предпочитам по-спортни и ранички. Когато имам възможност (тоест повече джобове по себе си Blush) не нося. Карам я още с лятната. Изчаквам да си взема първо ботуши за да си избера и чанта.

# 52
  • Мнения: 730
В момента нося чанта през рамото,шаренка,детска,много си я харесвам Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 3 042
В момента ходя с една чанта - тип раница. Друга не би подхождала на по - спортното ми облекло. А малкият с друго облекло не става да го разхождам. Понякога се налага и да го гоня. Grinning

# 54
  • Мнения: 397
Обичам спортните чанти, събиращи много неща!
Тъй като ходя по-спортно облечена в ежедневието - имам си в момента една любима - дънкена с много джобове!!! Peace

# 55
  • Мнения: 2 897
Въпреки,че са доста оскъдно количество моите чанти,за всеки повод си имам Wink

# 56
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Имам за различни поводи но наблягам на класическите Peace

# 57
  • Мнения: 324
След петгодишно непрестанно носене на ултра малки, тип портмоне, обаче с дръжка чанти, заради работата и костюмите, сега се разхождам с огромни кошници и торби Mr. Green, в които събирам всичко необходимо за малката буболечка. Последната ми придобивка е зимна такава, тип пухенка, която нося не "на", а "през" рамо, имам предвид през гърдите  newsm78, незнам как да го обясня, но мисля, че ме разбрахте. Голям кеф е street облеклото, казвам ви, родих се с тези чанти и ниските обувки Laughing

# 58
  • Мнения: 565
Аз .. ако ви кажа какво е чантата ми,ще ми се смее форума.
Нося една бяла овца несесер и всички мислят,че е играчка,защото е миниатюрна,а тя се отваря отдолу на корема.
Мога да пратя снимки някой ако му е любопитно  Joy

Аз съм виждала маймунка - много са сладки. Аз не бих имала с какво да я нося, но ми харесват тези чантички.  Simple Smile

# 59
  • Мнения: 949
Не съм фен на дамските чанти като цяло. Нося такава от необходимост. Предпочитам по-спортни и ранички. Когато имам възможност (тоест повече джобове по себе си Blush) не нося. Карам я още с лятната. Изчаквам да си взема първо ботуши за да си избера и чанта.
Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт