Като ми замирише и ми омекват коленете

  • 10 719
  • 100
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 733
Мислех да пусна тема за афродизиаците, но и на нея ще и дойде времето Mr. Green

Питането днес ще е за миризмите Grinning
Кой на какво обича да му мирише,пристрастен ли е към някаква определна миризма и т.н и от кои аромати му става кофти. Не говоря за парфюми,като напиша за себе си надявам се да разберете идеята Wink

Пристрастена съм към аромата на ванилията,напълнила съм си куфхненските шкафове с онезци малките готварски пакетчета да ми ухае... Обожавам да ми мирише на ацетон или когато някой боядисва с блажна боя или лак ( дано това не превръща в " особено пристрастена "), обичам миризмата на динята ( и аз незнам защо,но като я усетя и ми се събират слюнки в устата ).Харесвам как мирише ,когато мали сняг, обичам и мириса на кантариона.


Хич не се понасям с бензиновите изпарения ( една от причините да не пътувам в автобус на дълги разстояния), ако някъде косят трева ( знаете каква е миризмата ) направо ми се обръща нещо вътре Sick, миризмата на лимон също не я понасям.

Да се подушим взаимно и общофорумски Mr. Green

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Като се пръсна с Бърбъри Уикенд, само сексЮални мисли ми минават през главата. Нямам идея какво има в него, че така ми действа.

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
сутрин на гладно на кореселин  Sick Не че падам, ми направо припадам  ooooh!

# 3
  • Мнения: 1 937
На мъж - кон, пот и тютюн!

Сериозно - на лулата на моя собствен и на горящи дърва в камината.

Иначе в момента едната част от къщата ухае на бадеми.
Горчиво и силно.

Другата - на кислол - още по-горчиво и силно.

# 4
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Аз обичам аромата на пролет, ако ме разбирате...Има нещо особено във въздуха през месец Май, ухае на топлина и свежест, на нов живот. Харесва ми и началото на есента край морето, да мирише на гореща трева и море. Обичам и окосена трева...
Харесва ми да вляза в къща където има бебе, мирише на чисто, на бебешко  Grinning Както и да подушиш вратлето на токущо събудило се бебче, толкова е сладко!
Харесвам аромата на мъжа ми, просто си е моя мъж - от него ми омекват коленете  Mr. Green
Има и още но не се сещам сега...

Не харесвам миризмата на пот....обръща ми се стомаха само от мисълта Sick

# 5
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Имам много любими миризми.
От сутринта си мисля за аромата на есенните утрини мъгливи..особен един такъв.

Миризмата на дивите ягоди и момината сълза ме разтапя.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 867
канела

# 7
  • Мнения: 7 474
Повдига ми се от миризмата на кокос в таскитата  Sick
А ми омекват коленете от хубав мъжки парфюм  Crazy, от миризмата на море  Crazy,
.....и кюфтета  Laughing

Последна редакция: пт, 13 окт 2006, 13:03 от Lео

# 8
  • Мнения: 4 733
Лео, разсмя ме това с кюфтетата Simple Smile Мен ме досрамя ама ти като " провлачи крак " ще си кажа и аз...Много обичам миризмата на запържен лук...

# 9
  • Мнения: 4 473

Именно.
На ванилия също. Май ми се хапва кекс Crazy

# 10
  • Мнения: 3 323
Обичам да ми мирише " на гора", изгнили листа, гъби, влажна почва, зелено.
На бебе, на море, на напечени от слънцето скали.
Не обичам , както казва моя син да ми "мирише на София". Бензин ( по време на бременност всичко ми мирише на това), за телесните секрети е ясно.

# 11
  • Мнения: 6 029
сутрин на гладно на кореселин  Sick Не че падам, ми направо припадам  ooooh!

уха. трябва да пробвам.

# 12
  • София
  • Мнения: 786
Много обичам да ми мирише на нова книга, на прясно окосена трева, на пъпеш (направо ми се пълни устата със слюнка). МНого мразя като съм държала стотинки и после как ми мирише ръката  Sick

# 13
  • Мнения: 805
Пресно избила пот ( оЗад по гърбето )  Laughing , моторно масло ( умирам да ми мирише на висока скорост ), и парфюми, не парфюми - axe dimension.

# 14
  • Мнения: 328
Обичам миризмата на прясно окосена трева.Навява мисли за пролет,за любов,романтика,нещо ново,различно и красиво.

# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Имаше такава тема скоро- писах кафе и не помня още какво.

# 16
  • Мнения: 1 495
Аз обичам изключително много миризмата на лавандула и канела.
Също миризмата на окосена трева и на въздуха след дъжд.
Обичам и миризма на диня и незнам защо, но на морето водата все така ми миришеше...

# 17
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
И при мен уханието на ванилия е на първо място, после (малко старомодно - лавандула), бебешка миризма, прясно окосена ливада, проветрени на слънце завивки, обожавам миризмата на фрезия и теменужки, на озон преди дъжд, на печени чушки, запържен лук и карамел, на хубаво вино и прясно смляно кафе! Оооо, има още много - много съм чувствителна на миризми!

Не понасям - бензини, ацетони, мухъл, запарено и колкото и странно да е канела(е, в малки количества се ядва)и гъби - нито пресни, нито готвени - много са ми тежки тези миризми!

В този дух да ви попитам, случвало ви се е да помните миризми или да свързвате определено място, град, държава с миризми или само аз съм толкова изкукала? Crazy

# 18
  • Мнения: 6 029
В този дух да ви попитам, случвало ви се е да помните миризми или да свързвате определено място, град, държава с миризми или само аз съм толкова изкукала? Crazy

това е нормално, не си изкукакала. аз свързвам миризмата на стрейт с коженото яке на мъж ми и съответно с началото на връзката ни:)
миризмата на въглища - запалени - със зимата.

# 19
  • Мнения: 1 495
В този дух да ви попитам, случвало ви се е да помните миризми или да свързвате определено място, град, държава с миризми или само аз съм толкова изкукала? Crazy
Много често даже. И съм намразвала така миризми (парфюми най-често), ако ги свързвам с неприятен спомен. А други ми навяват страхотни положителни емоции.
А защо лавандулата да е старомодно Sad. Мен много ме успокоява.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 867
при мен миризмите могат да отрищят истинска лавина от спомени. а понякога се случва да ме лъхне миризма и да се върнат усещания и мисли, които отдавна съм считала за изгубени...

друга нещо, което ми доставя истинска наслада е да помириша косите на децата ми след дълга игра на слънце... неповторим аромат - пазя го, за да ме топли на старини... Simple Smile

# 21
  • Мнения: 2 309
Много миризми ме "омекват" и  Sick
Например,природни такива...харесвам миризмата след дъжд,окосена трева,селската миризма ми действа релаксиращо Flutter,именно заради това ще се местя на село,писна ми от градски шум.
Харесва ми "шума на животните"...не да чувам пирпилящите и загнили автобуси и коли минаващи под прозореца ми...
Отвръщава ме всяка миризма,навяваща ми лоши спомени.Било то парфюми,дъвки,храна и т.н.

# 22
  • Мнения: 10 758
Борова гора - направо се подмокрям като ми замирише на таквоз чудо.
Стара книга - незнам защо, но обожавам да отворя стара книга и да си завра муцуната между страниците и да душа, душа.
Ацетон и боя също.

# 23
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777

Аз исках да кажа, че за мен например София мирише по един начин, Пловдив по друг, България по един и Чехия по друг - особенно като по-дълго време не съм била на определено място, като се върна там, само от миризмата, ми нахлуват спомени.

А защо лавандулата да е старомодно Sad. Мен много ме успокоява.

Ами наврмето хората не са могли да се парфюмират, та лавандула и роза се считат за старомодни миризми в днешно време, когато е пълно с изкуствени аромати!

# 24
  • София
  • Мнения: 38 476
Аз също съм много чувствотелна на миризми и ги помня - затова често си сменям парфюма. Различните страни иградове също миришат различно. Както и различните сезони.

Обичам да ми мирише на бебе. Също така много обичам миризма на ново - като отвориш кутията на нов електроуред например.

А последната гадна миризма ми е на китайско - дрехи, обувки, играчки - ако се сещате Sick.

# 25
  • Мнения: 1 937
...миризми или да свързвате определено място, град, държава с миризми или само аз съм толкова изкукала? Crazy

Париж!
Миришеше странно. На нещо специфично, с което мият улиците.
Едва ли това е причината, този град да не ме впечатли особено, но миризмата е запомняща се.

# 26
  • Мнения: 328
Лео, разсмя ме това с кюфтетата Simple Smile Мен ме досрамя ама ти като " провлачи крак " ще си кажа и аз...Много обичам миризмата на запържен лук...
Сетих се,че миризмата на пържен лук и на мен ми е от любимите.Напомня ми за детските години,когато си открадвах тайно от тигана.Баща ми като главен готвач в къщи знаеше за тази ми страст и винаги слагаше повече.
Стана ми мило от този спомен!

# 27
  • Мнения: 288
  Хубав мъжки парфюм и препечени филийки с масло(поотделно, разбира се).

# 28
  • София
  • Мнения: 2 845
Обичам миризмата на дъщеря ми - тя ми е най-любима. На мъжа ми - също.
Харесвам също ванилия, но не и когато парфюмът е ванилов. Обичам косена трева, диня, море (наистина тия миризми си приличат!), ягоди. Харесвам как мирише лятната поляна в горещ ден. Обичам и миризмите на есента - на пръст, влага, паднали листа, примесено с ухание на печени чушки от балконите. Обичам миризмата на незапален тютюн. На кафе - особено преди да се свари. На току-що изгоряла клечка кибрит. На лепило. Embarassed

Портокалите ми миришат на Коледа, но не обичам портокаловата миризма сама за себе си. Обичам миризмите на любими храни.

Освен определени телесни миризми, мразя да ми мирише на определени парфюми, но с изключение на Самсара, други не мога да изброя сега. Абе въобще мразя някой да ми натрапва собствения си аромат.

# 29
  • Мнения: 1 768
Фреzии и Зумбули мммммммммм Heart Eyes Heart Eyes
А zа хапването на лу4ник Party

# 30
  • София
  • Мнения: 2 164
Обичам миризмата на кафе, на бабините питки, на гора след дъжд, на фрезия. Обичам миризмата на дъщеря ми и мъжа ми  Heart Eyes. Обичам да ми мирише на прясно боядисано с блажна боя.
Мразя миризмите в градския транспорт  Sick

# 31
  • Мнения: 4 733
Момичета, тъй като лукът се спомена неколкократно малко off от темата, но да попитам....Как се отървавате от миризмата на лук по ръцете си след като сте го рязали? После, където и да се пипна на това замирисвам Sick Чак с белина взех да си мия ръцете последния път и пак неще да се отмирише Crossing Arms

# 32
  • Мнения: 1 937
Кас, най-лесният начин - накарай мъжа ти да го реже!

# 33
  • Мнения: 10 758
Пробвай да ги измиеш с оцет Peace

# 34
# 35
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192


Момина сълза- обожавам я. И прахът за пране ухае на нея, и такива сапуни купувам...
А смесицата от ухание на току що изкъпан мъж и лосиона за след бръснене на Жилет ме докарва до състояние на необуздани щения... Mr. Green

# 36
  • Мнения: 7 474
Момичета, тъй като лукът се спомена неколкократно малко off от темата, но да попитам....Как се отървавате от миризмата на лук по ръцете си след като сте го рязали? После, където и да се пипна на това замирисвам Sick Чак с белина взех да си мия ръцете последния път и пак неще да се отмирише Crossing Arms

С ръкавички (гумени или найлонови от боите да коса)  Peace

# 37
  • Мнения: 2 550

пробвай да си натъркаш ръцете с лимон  Grinning

# 38
  • на терасата
  • Мнения: 660
Обожавам аромата на готвено зеле, толкова го обичам  ooooh!

А у дома обичам да ужае на кафе, създава уют, както и на сладкиш с ябълки.

Много обичам да ужае около мен на свежи и чисти аромати, мразя тежките сластни парфюми, прилошава ми, както и миризмата на пот и некъпано  #2gunfire

# 39
Обичам да ми мирише на зима. Вече я усещам  Hug Отделна и съвсем друга е миризмата на Коледа, която също обожавам.

# 40
  • на село
  • Мнения: 1 028
Много обичам миризмата на ранна есенна мъгла - едно такова свежо, и в същото време като че ли се усеща миризмата на първия сняг...
Обичам миризмата на коледното дръвче.
Обичам мириса на Ивайловград - на бадеми навсякъде. Сетя ли се за там и първо ми идва спомена за мириса му.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 383
 Heart Eyes Дъжд, кафе, барут, кожа, пръст...
 Sick Метал, белина, бензин

# 42
  • Мнения: 1 616
Много обичам миризмата на ранна есенна мъгла - едно такова свежо, и в същото време като че ли се усеща миризмата на първия сняг...

И аз обожавам миризмата на първите студени дни, които предвещават идването на зимата!
Обожавам уханието на Бургас - сол, пясък, море, слънце и плажно масло...
Обожавам миризмата на моя дом - не този, в който сега живея, а този на мама и тате, в който живях преди да се омъжа... Винаги, щом отворя входната врата, ме лъхва ухание на топъл уют и вкусна мамина манджа... Wink
Обичам миризмата на дим от запалена цигара... И горещо кафе...
Обичам уханието на моето дете...
Полудявам от миризмата на пъпеш - по едно време си купувах козметика само с такъв аромат...

Мразя да ми мирише на нафталин, тежък евтин парфюм, подтискам се от специфичната миризма  в болницата, прилошава ми когато надуша газ или бензин... Sick

# 43
  • Мнения: 2 550
Обичам миризма на пъпеш, диня, дъжд, море, люляк...но най-много обичам миризмата на лепило  Blush Blush Blush, лак и лакочистител, бензин  Blush

# 44
  • Варна
  • Мнения: 956
Харесват ми миризмите на окосена трева, дъжд, дърва в камината (а навън да вали Crazy), бебе, пържено, боя, какао, море, липа, ароматни пръчици, борчета, току що простряно пране  Wink

А не обичам да ми мирише на пот, кокос, мазе  Sick( а в момента точно така мирише на работа - комбинация на умрели мишки и кисело зеле Sick), прясно смляно кафе, кожено яке Sick

# 45
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
А, щях да забравя - също така ми харесва миризмата на тамян и така наречената "истинска дъвка". Има още много, но тези заслужава да се споменат!

# 46
  • Мнения: 4 733
Абе момиче, къде се присети за това...направо ми се събра слюнка...

# 47
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Ванилия, кокос, канела... супер екзотични миризми са ми.
Парфюм по кожата на мъжа ми...
Чистата и толкова мила миризма на кожата на дъщеря ми...
Море и Мохито...

# 48
  • Мнения: 353
харесвам миризма на чисто, на свежо, на морето, на пролетта, на изгрева, на бебето ми, на мъжо (той мирише на дете, щото не се поти)

не обичам да смърди на препържено, на пот, на задух, на развалени канали

# 49
  • София
  • Мнения: 2 845


Момина сълза- обожавам я. И прахът за пране ухае на нея, и такива сапуни купувам...


И аз обичам много тая миризма - един от любимите ми парфюми е Диорисимо, именно защото мирише на момини сълзи. Люлякът също е супер!

# 50
  • Мнения: 1 517
Обичам миризма на пролет и лято, и есен и зима, миризма на дъжд; ацетон и блажна боя  Laughing , на море и водорасли, на гора...
Мразя да ми мирише на готвено и кафе, на бензинови пари и на спарено.
Понякога и на мен миризмите ми навяват спомени - и хубави, и лошо.

# 51
  • Мнения: 3 569
На Aqua Di Gio като ми замирише и леко ми пада кръвното, прилошава ми ....Wink Кефи ме яко !

# 52
  • София
  • Мнения: 2 845
На Aqua Di Gio като ми замирише и леко ми пада кръвното, прилошава ми ....Wink Кефи ме яко !



Убийствен парфюм! Peace

# 53
  • Мнения: 53
Аз се подкосявам, когато ми замирише на Bulgari Aqua Simple Smile  Просто... няма друга такава миризма и само хубави мисли ми идват в главата Twisted Evil
Иначе от естествените миризми обожавам тези на разтопеното краве масло и люляка.

# 54
  • Мнения: 4 806
от цветните...
ухание на люляк в стаята
ароматът от цъфнала вишня под прозореца (е това няма равно в топла пролетна вечер)
роза... от есенните, тъмно червена...
изложбата Флора Бс

аромат на запалена камина/печка
бельо, което е съхнало навън
гора от всички видове
село
печени чушки или варяща се лютеница
бебе (как щях да забравя)

# 55
  • София
  • Мнения: 2 845
Забравих да добавя и липа и акация. Simple Smile

# 56
  • Мнения: 326
На кафе ................

# 57
  • Мнения: 639
Аз обичам аромата на пролет, ако ме разбирате...Има нещо особено във въздуха през месец Май, ухае на топлина и свежест, на нов живот. Харесва ми и началото на есента край морето, да мирише на гореща трева и море. Обичам и окосена трева...
Харесва ми да вляза в къща където има бебе, мирише на чисто, на бебешко  Grinning Както и да подушиш вратлето на токущо събудило се бебче, толкова е сладко!
Харесвам аромата на мъжа ми, просто си е моя мъж - от него ми омекват коленете  Mr. Green
Има и още но не се сещам сега...

Не харесвам миризмата на пот....обръща ми се стомаха само от мисълта Sick
Това все едно аз съм го писала,особенно за пролетта...  и потта! Мразя да ми мирише на хлор.

Последна редакция: пт, 13 окт 2006, 16:33 от Desita_

# 58
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Обожавам миризмата на целина,цъфнала липа,момини сълзи,люляк,току-що смляно кафе.
Умирам да ми мирише на сандалово дърво. Heart Eyes Когато бях малка и през ваканциите ходих на гости у баба ми,в тях имаше статуетка на индийска богиня изработена от сандалово дърво.Вечер заспивах с нея.

Мразя белина,бензин,ацетон

# 59
  • Мнения: 1 546
Обичам миризмата на запържен чесън... Embarassed, бебетата също ухаят страхотно...и аз малко наркоманка си падам - обожавам да ми мирише на прясно боядисано...вечният CK One  и автършейфа на моето момче, от което винаги ми се подкосяват краката...

# 60
  • Мнения: 17 407
Като се пръсна с Бърбъри Уикенд, само сексЮални мисли ми минават през главата. Нямам идея какво има в него, че така ми действа.

Връхните нотки на аромата са искрящ коктейл от цитруси и зеленина.Сърцевината е ярка и чувствена - зюмбюл, циклама, мандарина, ирис, роза.Базовите нюанси са плътни, дървесни - кедър, сандал...
 
И аз го обожавам тоз аромат. Обичам още да ми мирише на кафе, канела, лепило(едновремешното Кале особено Mr. Green)

# 61
  • Мнения: 1 334
Обичам да ми мирише на море, на есен, на трендафил и цъфнали ябълки.
Омекват ми колената когато ме лъхне познат софийски въздух на летище София.( и в двете посоки)
Обичам миризмата на печени чушки с чесън и миризмата на  кюфтета.

не обичам миризма на бензин и подобни.
не обичам мириса на кокос и на  кисело зеле.

# 62
  • Мнения: 3 405
обичам:
- комбинация от миризмата на естествена кожа (на дреха), тютюн и един парфюм (тютюнът и парфюмът си имат определна марка).
- на кафе и препечен хляб, особено сутрин
- на море
- на прясно окосена трева, на сено, на бор (така мирише в Родопите) Heart Eyes

не обичам:
- миризмата на кокос, на ароматните пръчици, на момини сълзи
- на автомобилни газове, на влак
- миризмата идваща от кухнята в детската градина
- на котешка п.... Sick

# 63
  • Мнения: 2 407
 И аз харесва( обожавам) мириса на Ванилия.Като го усетя и направо ми става супер.
Не харесвам някои да ми мирише на цигари, без да се обиждат пушачите.
Мразя някой да ми мирише на болница, зъболекар и на готвено.
Харесвам и миризмата на канела.

# 64
  • Мнения: 1 488
oби4ам да ми мирише на ванилия, кафе, борова гора, j'adore
не оби4ам бензинови изпарения, ацетон, пържен кромид, 4есън

# 65
  • Мнения: 1 100
Хубавите неща са или вредни, или забранени или се пълнее от тях.  Joy
Обичам миризмата на бензин, обущарско лепило, лак, мъжки парфюми  Heart Eyes,  море, сняг, момина сълза, кокичета...

# 66
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
обичам:
-- на прясно окосена трева, на сено, на бор (така мирише в Родопите) Heart Eyes


Така мирише, дааа. И на мащерка и риган... Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 134
...обичам

миризмата на кафе
на истинско капучино с канела
на летен дъжд
на море
на праскови
на есен рано сутрин
на топъл хляб
на шоколад

 Hug обичамммммммммммм амммммм

Последна редакция: пт, 13 окт 2006, 22:51 от PeterPan

# 68
  • Мнения: 1 312
Лелеее,с моят чувствителен нос мога да изреждам до утре Laughing

Обичам миризмата на мъжа ми-ухае на секс,едновременно с това като се сгуша на гърдите му имам усещането,че се завръщам у дома Heart Eyes
Обичам миризмата на сина си-нежна,топла,мека бебешка кожа...
Обичам миризмата на старите къщи..,мазилката,стълбищата им..като на безгрижно детство. Simple Smile
Обичам аромата от запалена шоколадова или ванилова пурета...,както и миризмата на пръст.. Grinning
Обичам миризмата на лавандула,канела,течен шоколад,току що опечен хляб,синьо сирене,фреш от грейпфрут,печени камби на фурна,маслини...,тинол  и мухъл Embarassed

Не обичам да ми мирише на пъпеш,мразя и да го ям Sick
Не обичам ароматите,които се носят на рибната борса,както и миризмата на кафе(боли ме глава винаги след като съм влизала в магазин,където мелят или продават насипно кафе) Sad
Не ми се нрави как мирише кучешката козина след баня,както и  мръсните чорапи или вмирисани обувки Sick
Не обичам миризмата на гума,бензин,готвено,карамел и карамелизирана захар,котешки гранули,и на онова гадно "виетнамско чудо",ако го помните въобще Wink...

# 69
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Виетнамското чудо, бляк, забравя ли се такова нещо Sick

# 70
  • Мнения: 1 263
На Aqua Di Gio като ми замирише и леко ми пада кръвното, прилошава ми ....Wink Кефи ме яко ![/img]
О-о-о-о-оооооооох! Т'ва е! Мноооого е добър тоз' парфюм...Това ще да СИ подаря на Коледа за мъжа ми  Wink ООООО!
Отплеснах се...на темата  - обожавам миризма на окосена трева, на оборска тор, на нова книга, на кафе, на чисто, на босилек. ....
Повдига ми се от миризма на пържено, на цигари, на чубрица, на пот, на повечето изкуствени ароматизатори...

PS: ClanG, vanesa, neumorna,момичета, да не сте телци Laughing

# 71
  • Sf
  • Мнения: 808
...миризми или да свързвате определено място, град, държава с миризми или само аз съм толкова изкукала? Crazy

Париж!
Миришеше странно. На нещо специфично, с което мият улиците.
Едва ли това е причината, този град да не ме впечатли особено, но миризмата е запомняща се.

Да, няма да забравя вечер като се прибирам и как улиците бълбукат и сапунена вода извира отстрани на тротоарите... Или как метачите рано сутрин вървят с електрически метли и "събират" пред себе си разноцветни листа. Урбанистична романтика...
Или мазна и с криви усмивки, намигаща с мостчета си и мостове си Сена...

Ама ние за миризми и аромати говорехме... Обичам да ми мирише на Пол Смит. Не го познавам, но правел страшни мъжки парфюми... Един мъж така досега ми е миришел... Скоро беше...

# 72
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Мразя миризма на канал, на кози, кислол, белина, метал, пот, миризливи чорапи и обувки, застояло, на ядене което е било в хладилник без да е покрито Sick.

Обичам аромата на моето семейство, на запалена печка, на ванилия, карамел, бензин, на къпано и чистичко .

# 73
  • Мнения: 30
Обожавам момента когато цъфтят лепите!...мирише ми на дини липовия цвят:)Simple SmileSimple Smileама след темата "Внимание!Дини!" маи ве4е няма да ми е любимо:(SadSad Sick

# 74
  • Мнения: 2 673
Обичам да ми мирише на бебе.
затова нон стоп гушкам малкия...и не само затова де Mr. Green

не обичам да и мирише на манДжа косата..уууф и на ВлАК!!

# 75
  • Мнения: 4 733
Боже, откъде я изкопахте тая тема  Shocked

# 76
  • Мнения: 5 622
Боже, откъде я изкопахте тая тема  Shocked

От небитието  Joy

# 77
  • Мнения: 212
Боже, откъде я изкопахте тая тема  Shocked
Голям майтап. Тъкмо снощи я гледах тая тема на последна страница от форума (мисля че беше 200 стр.) и се чудех дали да не си направя майтап и да я съживя ама ето че някой ме е изпреварил  Grinning И някой новак. Явно така е решила да влиза във форма  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 4 733
Нищо, аз да споделя и за тая година. Омекват ми коленете, когато изляза към 4 на терасата. От Нефтозавода се разнася такава омайваща миризма, че краката ми се парализират и трудно успявам да се провлача отново до леглото.

# 79
  • Мнения: 3 251
Не понасям/стигала съм до припадък/ миризмата на чесъна, под каквато и форма да е и в каквото и да е прибавен!
Обожавам мириса на момините сълзи.

# 80
  • Мнения: 212
Обожавам мириса на момините сълзи.
И аз обожавам мириса на момините ама не сълзи...  Mr. Green Mr. Green

# 81
  • Мнения: 4 733
А на какво момино? Съжалявам ама от многоточия не разбирам Mr. Green

# 82
  • Мнения: 212
...А на какво момино? Съжалявам ама от многоточия не разбирам Mr. Green
"...Всичко момино любя, тача и милея.." както е казал поета  Grinning
На мястото на многоточията можеш да поставиш каквото си искаш - зависи от фантазията ти. Каквото си избереш Simple Smile

# 83
  • Мнения: 185
То има ли още моми newsm78 newsm78

# 84
# 85
  • Мнения: 4 585




Като афро един парфюм ми действа яко. Не е кой знае какъв парфюм,
и не е и кой знае колко скъп, но откачам. Пето авеню.
Дулсинея не го харесва, за съжаление.
Миризма на лак и лакочистител. Предполагам, го свързвам с идеята
да се любя с жена, която си размахва крайниците към четирите посоки
на света, да й изсъхне по-бързо лакът.
Иначе от миризмите - миризмата на сушилня за билки. Знам такава, дето са сушени
стотина билки стотина години. Страхотна е. Не се отделят различни миризми,
но и комбинацията е страхотна. Действа успокояващо. Пропити са дъските,
рамките, кирпичените стени, всичко. Приблизително така мирише в билкова аптека.

# 86
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Складът, който наехме за нашата продукция, е съхранявал дълги години сушени билки. Наистина миризмата е пропита навсякъде. Но не ми омекват капачките - опасно е Laughing

# 87
# 88
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Омекват ми колената когато ми замирише на ванилия, пъпеш и жасмин.
Първото ме кара да мисля за нещо чисто, дом, сладки, смях, непокварено просто идеално.
Второто - на океан, пясък, страст, гердани от светя, венци в косите, мъже и много бяло вино със сода и плод.......пъпеш,
а третото на истинска жена - красива, умна, висока, финна, нежна и предизвикателна.

# 89
  • в Низината
  • Мнения: 705
Обичам миризмата на кафе, цветя, на морето, на малини, на кекс...
Уханието на сина ми, на мъжа ми - най-любимите ми хора!
Миризмата на всичко ново- мебели, книги, дом.

# 90
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Обичам миризна на канела, ванилия, замбак(едно  бяло цвете ),нафта  Embarassed

не обичам- лимон, газ,телесни течности, на животно, особено дивеч Sick

# 91
  • Мнения: 274
Разтапям се пред много и най-различни миризми - море, дъжд, амбра, фрезия, запалени и загасени клечки кибрит, лепило Embarassed, но от една определена ми омекват капачките на коленете. Срамежлива съм и ми е срамно да споделя за коя става дума - вярвам, че и сами можете да се сетите. Mr. Green

# 92
  • Мнения: 534
Обичам да ми мирише на:
-озон-тогава,когато някъде е  валяла градушка
-асфалт-разтопен от силното лятно слънце или току-що размазан от валяка по улицата
-окосена трева-в някой парк
-момини сълзи,липа-ясно е
-мед+пъпеш/праскови-страхотно
-сутрешно кафе и пресни кифли,хляб,козунак и други тестени произведения- Grinning
-изпрани дрехи и чаршафи-с хубав прах де  Wink
и още много други

# 93
  • Мнения: 3 423
Касиди, отивам да пиша в темата
за копирането. Бях пускала такава
тема преди време. Ама, ха!

# 94
  • Мнения: 4 733
Ти я пусна много след мен, Лисо. Не демонстрирай плагиатските си наклонности, грозно е Mr. Green Замириса ми на кисело грозде Whistling

# 95
  • Мнения: 619
Обичам как мирише след дъжд ,на люляк, на бензин  Mr. Green на моя мъж... миризмата ме побърква от... Wink Crazy

Мразя....хм... незнам не се сещам Embarassed

# 96
  • Мнения: 3 423
Ау, верно, бе, твоята е ланска, Касиди.
Извинявам се, ах, колко се извинявам.

# 97
  • Мнения: X
побутвам тази стара тема, защото миризмите са ми страст:

Обожавам дъхава прясно нарязана краставица, смокини(най-вече зелени, или миризмата на самото дърво), карамел.

Ненавиждам миризмата на въздуха в градския транспорт и в зоомагазините  Sick Sick

# 98
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 834
мразя да ми мирише на пот и спарено! и миризма на зоо магазин не понасям. на мръсна тоалетна още по-малко Sick
като ми замирише на моя мъж ми омекват коленете Heart Eyes
и на organza на givenchy също

# 99
  • Мнения: 3 216
Аз пьк обичам да ми мирише на нови обувки. Умирам от кеф да вися в магазин за обувки Embarassed

# 100
  • Мнения: 153
На бензин, ама от ауспуха, а не от туба например. Също когато мъжът ми е правил нещо на огнището, атомата на неговата кожа примесена с пушека, направо ме побърква!!!

Общи условия

Активация на акаунт