Какво повече НЯМА да купя - 19

  • 87 161
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Sofia
  • Мнения: 26 558
Суха ми е косата,не ми се омазнява и беше сравнително малко пърхотът.

# 721
  • Мнения: 9 050
Пресушила си скалпа с този продукт против пърхот. Моят съвет е да спреш шампоаните против пърхот и да се насочиш към продукти за сух скалп. След 2-3 измивания трябва да имаш видим ефект.

# 722
  • Мнения: 10 436
За съжаление имам по-сериозен проблем от пърхот, но изгледът е подобен, и аз съм с много сух скалп. Страхотно ефективен е Джинджира цинк пиритион. Бях прочела за него във форума и го купих с песимизъм. Оказа се много добър продукт. Предполагам, че за пърхот ще върши работа.

# 723
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Суха ми е косата,не ми се омазнява и беше сравнително малко пърхотът.
Пресушен е скалпът. Балсама не е лош, ползвали сме и шампоана. Все пак е до индивидуална непоносимост - аз се лющя като змия от продукти Dove, но това не ги прави лоши.

# 724
  • Мнения: 35 165
Аз ползвам дълбоко почистващия на здраве , но трябва да се редува с друго иначе наистина пресушава. Задължително ползвам и храна за коса , когато се къпя със здраве иначе става мъка разресването

# 725
  • София
  • Мнения: 262
За съжаление имам по-сериозен проблем от пърхот

Аз имах себореен дерматит и нарушение на колагена на скалпа. Оправих се с това, препоръчано ми от лекар. Скъпо е, но върши работа.
https://makeup.bg/product/516301/

# 726
  • Мнения: 1 732
За био- и еко- и фермерски мляко и други продукти, дето се оплаквате, че са развалени. Ами развалени са, защото са чисти откъм консервиращи вещества, не е никак чудно, а логично. Правиш си избора - или си поемаш риска, че може да е развалено, поради малка трайност, или купуваш с консерванти. Като бях малка, прясното мляко постоянно се пресичаше, тогава го изяждахме на извара.

# 727
  • Мнения: X
Купувам си едно уж фермерско сирене от Мандра Вършец- воднисто, гадно, неузряло.
Имат прясно мляко с годност само 24 ч.И на 36-тия час не бе пресечено, пие се.
Когато си сварим мляко в млековарка, пак си издържа 3, понякога и 4 дни в хладилника.
Не са им много качествени сирената, а кашкавалът им плесенясваше.
Сега го оправиха и е по - твърд и траен.
Не бих купила масло от Вършец, има дъх.

# 728
  • Мнения: 10 436
Всички български масла са миризливи. Отдавна съм престанала да ги купувам, разсипват вкуса на това, което готвя с тях. Купувам френско масло, някои от немските също са прилични. Имам едно руско във фризера, още не съм го пробвала.

# 729
  • Мнения: 19 044
Мислех да го пробвам на Вършец, но ме разколебахте...поне как го продават, на готови калъпи или колкото си поискаш...да взема за проба евентуално?

# 730
  • Мнения: X
Тук маслото на Вършец е нарязано на пакети от около 200 гр и е опаковано. Не знам дали мерят.
За сандвичи става, вероятно и за ястия с месо ще е ок. Не бих рискувала с масленки и сладкиши.

# 731
  • Мнения: 19 044
200-250 e ok, да видя дали ще ми хареса. Ама да не е на големи калъпи

# 732
  • София
  • Мнения: 30 209
супер безвкусна. Сварих я и утре ще я запичам с мед и орехи, за да не я изхвърля.

# 733
  • Sofia
  • Мнения: 26 558
Става за тиквеник,крем супа и др.тиквенийки 😁

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 13 560

Общи условия

Активация на акаунт