Имате ли приятели, които...

  • 2 640
  • 48
  •   1
Отговори
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
ви карат да си размърдате мозъците. Не питам за приятелите като цяло, а само за тези, с които всеки разговор и среща ви се запечатват в главите и ви карат да мислите за всичко, което сте постигнали в живота и затова, което не сте. Карат ви да се движите напред и да действате в правилната посока и само напред. Имам само един такъв приятел и страшно много ми липсва. В момента е в чужбина. Та, се замислих дали имате и вие такива приятели.
Не омаловажавам другите си приятели - не ме разбирайте погрешно.

# 1
  • Мнения: 4 806
имам, но по стечение на обстоятелствата ми се пада и съпруг, какво щастие Simple Smile

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Да, вдъхновяващи. Две имам, за съжаление не съм ги виждала от доста време.

# 3
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Асса, ти определено си щастливка!  Hug Peace

# 4
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
daffodil, пропуск от твоя страна. Бързо си урейждай срещи с тях.  Wink   bouquet

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 306
daffodil, пропуск от твоя страна. Бързо си урейждай срещи с тях.  Wink   bouquet

Абе пропускът не е от моя страна, просто ни делят разстояния... Simple Smile

# 6
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
daffodil, пропуск от твоя страна. Бързо си урейждай срещи с тях.  Wink   bouquet

Абе пропускът не е от моя страна, просто ни делят разстояния... Simple Smile

Ааааааааааа, сори - разбирам!  Embarassed

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Да, имам.

# 8
  • Мнения: 6 167
ви карат да си размърдате мозъците. Не питам за приятелите като цяло, а само за тези, с които всеки разговор и среща ви се запечатват в главите и ви карат да мислите за всичко, което сте постигнали в живота и затова, което не сте. Карат ви да се движите напред и да действате в правилната посока и само напред. Имам само един такъв приятел и страшно много ми липсва. В момента е в чужбина. Та, се замислих дали имате и вие такива приятели.
Не омаловажавам другите си приятели - не ме разбирайте погрешно.


естествено, само такива имам

особен ярка личност е мой приятел, психиатър и голям ексцентрик, почитател на модата и антиквариатите, който наистина мн. ми липсва.
в главата ми има специален фолдер, в който регистрирам всяка сричка, която този човек ми казва  Peace

# 9
  • Мнения: 4 978
Да имам, и приятели и не-приятели, които ме провокират да мисля за много неща.
Надявам се и аз да съм такава за някого.

# 10
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Lennie, верно ли само такива имаш? Браво - поздравления! Напълно те разбирам за фолдера. Моят приятел например обича много английските думи и всеки ден учи все нови и нови.
 Peace

# 11
  • Мнения: 6 167
Lennie, верно ли само такива имаш? Браво - поздравления! Напълно те разбирам за фолдера. Моят приятел например обича много английските думи и всеки ден учи все нови и нови.
 Peace

да, наистина!
голям подбор падна, но не съжалявам  Mr. Green
мисля, че и аз играя позитивна роля в нечий живот.дано!

# 12
  • Мнения: 495
по-скоро аз съм такава за своите приятели
което понякога е натоварващо

# 13
  • Мнения: 805
Те имат мен.

# 14
# 15
  • Мнения: 27 524
Да, едно момче и едно момиче  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 990
Да имам такъв приятел, за съжаление е доста далеч ...  Confused

# 17
  • Мнения: 33
Имам един такъв приятел вече около 5 години- това е моят съпруг.

# 18
  • Мнения: 8 505
Имам,да.Но с някои се виждам рядко Confused

# 19
  • Мнения: 6 461
Да имам Wink

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Да, имам. Действат ми стимулиращо Simple Smile

# 21
  • Мнения: 2 910
Имам и обичам да общувам с такива хора.

# 22
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Обичам да срещам такива хора и са подредени в главата ми. Но не винаги, не на всяка цена. Понякога искам и прост разговор за плетки и чинии.  Sunglasses

# 23
  • Мнения: 3 861
Да, имам едната ми е колежка, а другата ми беше колежка преди време

а обикновените разговори са навсякъде около мен

# 24
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Да, имам едната ми е колежка, а другата ми беше колежка преди време

а обикновените разговори са навсякъде около мен

Да, така е - навсякъде около нас само обикновени разговори, затова и толкова много ми липсва моя приятел! Е, има мейли, но не е същото.  Confused


Радвам се за всички вас!  Hug  bouquet


# 25
  • Мнения: 3 405
имам, но по стечение на обстоятелствата ми се пада и съпруг, какво щастие Simple Smile

А, ама не така, това е моя съпруг Grinning

# 26
  • Монтана
  • Мнения: 499
Да имам-но за съжалаение сме в различни градове и то на доста разстояние.Виждаме се 3-4 пъти годишно и времето все не ни стига.Много си я обичам и много ми липсва.Страхотни съвети ми дава и за всичко помага.Всичко бих дала да сме винаги заедно

# 27
  • София
  • Мнения: 1 750
Да, имам такива приятели, но за съжаление и с двамата се виждам рядко. Разговорите с тях винаги ме вдъхновяват, карат ме да се замислям, можем да си говорим за неща различни от ежедневието.... накратко - общуването с тях е наслада за Душата ми.
А, и психоаналитикът ми е такъв човек. Понякога ходя при него не за конкретен проблем, а защото имам нужда от разговор с него. Действа ми много ободряващо и ми помага да се ценя повече Wink

# 28
  • Мнения: 899
Имам, да.

# 29
  • Мнения: 5 299
Дааам, Калина@ и Maika Zaika Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 30
  • Мнения: 2 407
Да имам, много обичам да се виждаме.

# 31
  • Мнения: 1 006
На първо място това са кумовете ми, които са мои лични приятели от детска възраст.Изключителни са и двамата. Heart Eyes

Имам още няколко приятели /мъже и жени/, които са твърде ценни за мен във всяко едно отношение, включително и във връзка с въпроса по темата.Със сигурност е взаимно.

Над всички обаче поставям родителите ми.И двамата. Heart Eyes Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 168
хубаво е всеки да си има поне един такъв човек до себе си ,още по хубаво е когато той е много по-близо като СЪПРУГ ,но като приятел нещата са много различни защото това което чуваш от другата страна е доста различно и го приемаш по друг начин.Аз имах такъв приятел но го загубих за същаление.

# 33
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
хубаво е всеки да си има поне един такъв човек до себе си ,още по хубаво е когато той е много по-близо като СЪПРУГ ,но като приятел нещата са много различни защото това което чуваш от другата страна е доста различно и го приемаш по друг начин.Аз имах такъв приятел но го загубих за същаление.

Напълно съм съгласна с теб.  Peace Много жалко, че си загубила ценния за теб човек.  Sad Пожелавам ти или да си го върнеш, ако е възможно или да срещнеш друг.  Praynig

# 34
  • Мнения: 271
И аз имам, но за съжаление е само една приятелка  и е от друг град. ВИждаме се рядко, но на срещите ни яко разтърсва удобният ми душевен покой. Тъкмо скоро си мислих за нея, защото имам нужда от побутване за промяна някаква.

# 35
  • Мнения: 2 716
Да имам. Всичките ми приятели са такива. Може и от мен да идва. Винаги се стремя да се поучавам от другите. Хората ме обичат. Май  Laughing

# 36
  • Мнения: 1 334
Имам 4 на брой.Зареждат ми батериите.Особенои единият от тях .Такъв като него друг не съм срещала, понякога нямам какво да кажа докато съм с него.Принципно рядко ми се случва.Говоря доста като цяло.

# 37
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Цитат
Такъв като него друг не съм срещала, понякога нямам какво да кажа докато съм с него.Принципно рядко ми се случва.Говоря доста като цяло.

И аз понякога съм така. Или пък просто искам да говори само той, за да го слушам.  Peace Hug

# 38
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
И аз съм щастлива да имам такива приятели - е, вярно че се броят на пръстите на едната ръка, но наистина се чувствам много добре и се замислям след срещи с тях!  Peace

# 39
  • Мнения: 5 577


Точно това исках да напиша и аз като прочетох.

Много обичам хората, от които научавам нещо. И всеки разговор, макар и виртуален, ме замисля и ми влияе добре. Защото има хора, които всичко знаят и могат, но аз не съм от тях.  Laughing

Много се раздрънках, къде по темата, къде не.

# 40
  • Мнения: 634
Имам една такава приятелка, но не се виждаме често.Като ученички така ме надъхваше и веднага след като се видим сядах по нещо да уча-нищо ,че се виждахме най-често в петък вечер Laughing

# 41
  • Мнения: 429
Да, имам.

# 42
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Да, имаХ

# 43
  • Мнения: 85
Да, имам само един такъв приятел и ми е много ценен. За съжаление се виждаме рядко, защото ни делят километри.  След всяка среща или разговор с него аз се чувствам променена и дълго размишлявам.

# 44
  • Мнения: 4 447
Имам, за щастие повечето са такива. Такива хора ме привличат, обичам спора, в който се ражда истината. Много държа на тях!

# 45
  • Мнения: 1 813
Не сме приятели.
От скоро си пишем с такъв тип човек по кю и определено ме кара да си размърдам мозъка.

# 46
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Да, имам - Хомеопатичното Общество по Класическа Хомеопатия, и по-специално Международните Хомеопатични семинари с Чуждестранни лектори, Многобройните и мн. интересни видеослучаи, които ни предствят с чудесни излекувания на неличими иначе заболявания, като ние първо самостоятелно работиме по случая, а после обобщаваме.
 - Сега с нетърпение чакам Семинара който започва на 27 Октомври в Аулата на Лесотехническия  Grinning

# 47
  • Мнения: 1 546
Да, имах...за съжаление вече го виждам само в сънищата си понякога... cry той винаги ме караше да се замисля, коя съм и какво правя с живота си, какво пропускам и къде греша...

# 48
  • Мнения: 136
Да, имам - Хомеопатичното Общество по Класическа Хомеопатия, и по-специално Международните Хомеопатични семинари с Чуждестранни лектори, Многобройните и мн. интересни видеослучаи, които ни предствят с чудесни излекувания на неличими иначе заболявания, като ние първо самостоятелно работиме по случая, а после обобщаваме.
 - Сега с нетърпение чакам Семинара който започва на 27 Октомври в Аулата на Лесотехническия  Grinning

Само аз ли не те разбирам от раз или си малко сектант Laughing

шегувам се

Общи условия

Активация на акаунт