Кога изникна първият зъб на бебчето Ви?

  • 6 263
  • 156
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 013
Според майка ми първият ми зъб ми е изникнал на 3 месеца и няколко дни.

А на моите деца - някъде 8-9-месечни бяха, не помна, срам Embarassed Embarassed

# 16
  • Мнения: 6 164
На 5 и 22 дни. Преди седмица.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 133
На 9 месеца. Ако много се притесняваш, питай д-ра ви дали мисли, че трябва да му направи някакво изследване за калций. Една педиатърка (след преглед за друго) ни беше препоръчала повече вит. D за ликвидиране последиците от евентуален прекаран рахит в началните месеци. На една позната и двамата й синове изкараха първо зъбче след годинката, не знам да имат проблеми.

# 18
  • София
  • Мнения: 39 771
Моя 1ви зъб е излязъл на 1.4г. Дияна ме изпревари - 6м.

# 19
  • Мнения: 2 614
Моят - не помня, но майка каза, че на 3 месеца! hahaha Но на Калина на 4 месеца! Поздрави от нас!
Мопси, нали знаеш, че няма смисъл да сравнянаш с това когае поникнал при другите деца! При всяко е индивидуално!  bouquet

# 20
 newsm78 Не си спомням била съм мн малка. Но на малката на 7месеца  и две седмица на рдто на баща си.

# 21
  • София
  • Мнения: 4 578
На Наско 1-ят зъб му излезе на 11 мес и половина. Не се притеснявай. Казаха ми /понеже и аз се бях притеснила/, че може и след 1 г. да излезе първото зъбче.

# 22
  • София
  • Мнения: 281
на 10 месеца и половина й изби първото зъбче. нямаш повод за притеснение! сега моята принцеса има почти всички зъбки - останаха да се появят само 4-те задни кътника и с първия етап от зъбоникненето ще е готова!  Laughing

# 23
  • Мнения: 1 186
Моето слънчице е на 9 месеца и половина и още няма зъб и аз така се притеснявам ама казват че колкото по късно толкова по добре Thinking-вече правим първи стъпки самички пък без зъби Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 5 391
Вчера, на 6м и 11 дни Laughing

# 25
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Изникнаха 2 наведнъж, а не един - в петия месец. За първия учебен ден се показаха Mr. Green

# 26
  • Мнения: 5 362
На 4 месеца.След това голяма пауза-чак на 9 мес. избиха и др.зъби.И започнаха като гъби-един след друг.

# 27
  • Мнения: 8 917
Към годинката Peace

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
15 дни преди да навършим годинката.

# 29
  • Мнения: 2 000
На Митко първият му зъб излезе като беше на 6 месеца без 2 дни. А на Пламен още няма изгледи да му излиза зъбче.

Общи условия

Активация на акаунт