Слънчева и успешна нова седмица 16-22.10 !!!

  • 13 693
  • 280
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 9 857
Благодаря ви! HugТоку-що се връщаме от личната лекарка.Тя прегледа Буби и каза,че и се е "заметнало" сухожилие,дри ми показа къде,на пипане наистина се усеща.Станало е според нея при по-рязко движение или просто е паднала "накриво",което никака не би ме учудило,предвид челните стойки,шпагати и тям подобни,които прави.От известно време използва кошарката на Мими като гимнастически уред,обикновенно е внимателна,но явно този път не е била.Дори има леко посиняване в тази област.изписа ни един спирт за мазане и Фастум гел.Според нея до утре ще е минало.
Използвах момента да прегледа и Мими,която пак вдига температура,но този път ниска-37,5-37,8-няма червено гърло,според лекарката евирус,с който организма и се бори като вдига темепература  и има сополки.
Много ви благодаря,сега ще пийна едно кафе,дано укротя топката  bouquet!

# 31
  • Мнения: 480
Октомври нова седмица подхвана.
Пожелавам да е тя засмяна,
късмет и щастие на всички
и на големи и мънички.
На Бим Бам-прегръдка виртуална,
не бой се -ще мине идеално.
Усмихни се вече,отпусни сърцето
здравичко ти е детето!
На учениците-училище успешно!
Катнаден,хич не ти е лесно...
сигурна съм ще се справиш и с това
нацелувай двете си слънца!
Йепе,как е малкия Йоан?
Той чаровник е голям.
Харесала съм го за зет
но да пораснат най-напред.
Оставете Клисуров с тез пелмени,
че грижите му са големи-
болнички са му децата,
а на вас все срещи в главата.
На всеки който е прочел до края
благодаря,че ме изтрая.
Надявам се обидени да няма
от устата ми голяма.
Усмивки ако има на лицата
спокойна ще ми е душата.

Пропуснах много мами.Без съмнение
за тях ще пиша в продължение.


Ето това се получава когато човек не си доспива.

# 32
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
aidi4ka, smile3501 smile3501 smile3501 newsm51 Страхотно!!!

А твоите дечица как са?

Wolf , ами като знаеш, какво си мълчиш, а? Wink
Аз намерих откъде в програмата да променя думичките за четене с български и да сменя думите за картинките, но някои неща не мога да променя, няма файлове.
Много ми харесва това, че всяка цифра е и количествено представена с брой кръгчета.

# 33
  • Мнения: 2 543
Ееееееееее, Айдичка, както винаги - зашеметяваща!!!!! Hug

Цитат
Йепе,как е малкия Йоан?
Той чаровник е голям.
Харесала съм го за зет
но да пораснат най-напред.


Хи хи! Тези дни гледах един много весел филм - "Щрак" се казва. Та там бащата в едно семейство трябваше да обясни на децата си защо кучето им се клати върху една плюшена патица Mr. Green. Той им каза, че като пораснат ще разберат и след това посочи момчето и каза "За теб - след 10 години", а на момичето:" За теб - след 30 години!"  Joy Та и аз така: за Йоан - след 20 години, за Айда - след 30!!!! Joy

# 34
  • Мнения: 2 242
aidi4ka  smile3501

"...ще пиша в продължение" Винаги, когато имаш желание (и не си доспиваш). А на нас не ни остава друго освен да чакаме с нетърпение Simple Smile

# 35
  • Мнения: 816
Красива и слънчева седмица и от нас.
Много да сте здраве и усмивки ви желая  bouquet

aidi4ka, страхотно е newsm51

Последна редакция: пн, 16 окт 2006, 16:57 от DOROTEIA

# 36
  • Мнения: 1 001
... Току-що се връщаме от личната лекарка....
Слава Богу, че е малкия дявол ...

...
Ето това се получава когато човек не си доспива.
Аз това не мога да го науча, а камо ли да го измисля ...

# 37
  • Мнения: 1 001
Ама какъв дъжд се изля, че и град имаше ...
А времето е от това, което най-мразя - ни за вино със свинско, ни за бира с цаца ...
Съпругата каза, че е време за анти-депресант илачите ... а мрънкането го изстрих  Wink

# 38
  • София
  • Мнения: 2 356
Айдичка, стихотворението е страхотно.   bouquet И подписа ти също. Аз още не мога да измисля нещо, дето да ми хареса  Confused

Днес ни се обадиха от още една ясла за да почваме, и аз пак трябваше да откажа.  Cry Не знам дали ще ни се пази ред до месец-два-три. Белослава още е болна и не можем да направим ЕЕГ. След като обясних на джипито, че тя (а не др Чавдаров) трябва да реши как ще ни слага забавените ваксини, след като приключим с прегледите и изследванията, и тя ми каза, че щяла да представи Белослава пред комисия, за да й напишат схема за продължение на ваксините  ooooh!
Накрая ще отпаднем от всички ясли в района, ако продължава така  Sad и ще се наложи да я гледа свекървата, а аз искам да е с децаа.  Tired

Весела седмица на всички.  Hug

# 39
  • Мнения: 480
Радвам се ,че съм ви разсмяла!
Тъй,Йепе,и аз това казвам-след 20-тина години....
Денат,като чета за перипетиите ти заради тези ваксини се сещам,че и нас това ни чака.Ние имаме ваксини само до 1г.и кога ще слагаме другите..дълга и широка.Ако искаш можеш да използваш подписа ми .Не може да се обясни за нашето заболяване накратко,затова написах стихчето в общ аспект.
Пак ще пиша .Сега тръгваме на разходка.

# 40
  • Мнения: 4 585
Цяла нощ Аидичка,
         от масата не ставала.
До сутринта Аидичка,
         стихче съчинявала.
На сутринта скочила,
         Wolf прескочила.

# 41
  • Мнения: 3 537
Цяла нощ Аидичка,
         от масата не ставала.
До сутринта Аидичка,
         стихче съчинявала.
На сутринта скочила,
         Wolf прескочила.
Е браво,браво! Laughing

# 42
  • Мнения: 11 314
Айдичка, страхотна стихоплетка си!
Давай все така, но нека да не е след безсънни нощи! Hug

# 43
# 44
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Слънчева седмица, но засега - поне да е по вода!
Желая усмивките, които ни донесе АИДИЧКА да не увяхват и да ги има по възастни и детски лица!
Болните да оздравяват, здравите - да са щасливи и весели.

Вчера направих 40 дни на малката и мина всичко ок. Не можах да събера всички които искам, но имам материални проблеми и освен това съм гроги за щур купон, та мина доста скромно. Снимков материал - по-късно, че е в нашите.
Пак искам да ви благодаря, че ми траяхте оплакванията 9 месеца, че и още почти 40 дни след това... Благодаря ви за търпението.
С горната песен поздравявам всички ви - мярно, че търсех същата
Иначе ние сме ок

Общи условия

Активация на акаунт