ЧУВАЛИ ЛИ СТЕ ЗА ..... подаръчен комплект от Pampers?

  • 2 574
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 295
Една приятелка ще ражда и дочула, че Памперс предлага подаръчен комплект състоящ се от 3 памперса за проба, 3 брошури – имунизационен план, хранене на бебето и развитие, придружено с дневниче за новороденото в някой болници. А пък Nivea подарявали чантичка с козметика за бебето.

Знае ли някой за това и за кои болници иде реч?

Последна редакция: пн, 16 окт 2006, 10:27 от Reza

# 1
  • Мнения: 1 233
Аз като раждах получих подарък от Памперс брошури и един памперс. По-късно, мисля, че детето беше на около 3 месеца отново получих подарък от Памперс - пак същите неща.

# 2
  • Мнения: 6 164
Във всички правят подаръци. Mr. Green Мило е, аз бях приятно изненадана. На мен ми дадоха
1 бр. Памперс,
мокри кърпи Памперс от 15 бр.,
2 бр. биберони/залъгалки НУК 6-18 мес.,
книжка за кърменето и храненето.

За 3 месеца ми пратиха по пощата памперс 1 бр. и предупредителен триъгълник-стикер за кола "Съкровище в колата", който като видях се разплаках! Blush Беше много сладко! Имаме стикер, но е "Бебе в колата", както повечето. Но това "съкровище" просто ме...  Crazy И сега ми се насълзяват очите от умиление. Laughing

# 3
  • Мнения: 295
А къде роди? Дали е практика във всички болници?

# 4
  • Мнения: 6 164
Предполагам, че във всички.  Thinking Аз раждах в частна б-ца, но една приятелка в Шейново са й дали.

# 5
  • Мнения: 4 423
И на мен дадоха Памперс,Нивеа.Раждах в частна болница във Варна,но мисля,че и в другите дават в по-големите градове.

# 6
  • Мнения: 6 164
Абе дават бе дават, какво не вярваш, да не им е кой знае какво?  Laughing Хаха, добра рекламна кампания тече. Те от родилките съществуват, колко му е да ивестираш 1 пемперс във всяка, като после тя ще купува по 180 месечно.

# 7
  • Мнения: 295
Абе и аз бях в частна, ама нищо не ми дадоха.. Прецакаха ме  Laughing
Не е толкова за единия памперс, а за жеста.

# 8
  • Мнения: 6 164
Къде си раждала? Аз в Райна Княгиня?

# 9
  • София
  • Мнения: 44 148
И при нас имаше подаръци - книжка на памперс със препоръки за кърменето, захранването и грижите за бебето през първата му година, книжка пак памперс 0-3м., 1 бр памперс, 15 мокри кърпички, стикерче от нук - бебе в колата и един куп брошури за какво ли не... после на 3-тия месец получих по пощата 1 памперс - следващ размер, календарче кубче и книжка 3-6м, и на 6 м получихме памперс, рекламка за играта на памперс и фишър прайс и книжка...май до година пишеше на нея...

раждах в св София Wink

А имунизационен календар имаме на панадол рекламен, но ни го даде педито Wink

# 10
  • Мнения: 295
Аз бях в Лазар.

# 11
  • Мнения: 1 455
Май навсякъде дават.При мен и двата пъти в Шейново ми дадоха,а преди два месеца получих още един памперс с книжка по пощата.Помня ,че на изписването жената която ми даде подаръците ми взе адреса.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 679
Аз раждах в Шейново, обаче преди 3 години - дадоха ми кутия на Нивеа - имаше мокри кърпички и бебешко мляко. Дадоха ни и някакви брошурки и календарчета, но не помня какви.

# 13
  • Мнения: 2 849
В Шейново подаряват и на Нивеа и на Памперс .Има много книжки ,брошурки ,списание Мама (стар брой ),таблетка за студена стерилизация ,интимен гел 2 броя , подплънки за кърмачки на чико .

# 14
  • Мнения: 8 505
В Шейново преди 2г-малки подаръци от Памперс и Нивеа,а също и много рекламни брошури.

# 15
  • Мнения: 781
И аз получих миналата година в Шейново, а малко  по-късно и по пощата. Simple Smile

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
И в Пловдив дават цяла торбичка с рекламни брошури и такива които ти дават съвети за кърмене и отглеждане на дете , тестери на различни бебешки продукти, памперс 1 бр. подплънки на Чико, бебешка козметика ,списание ЕЛ стар брой (естествено), бебешки дневник, имунизационен календар , каталози .

# 17
  • София
  • Мнения: 563
Раждах в Тина Киркова. Още там ми дадоха подарък от Памперс и Хип. След 3 месеца получих от Нестле, след 6 месеца пак от Памперс...  Wink

# 18
  • Мнения: 409
И в Стара Загора дават на Памперс, Нивеа и Чико. Peace

# 19
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Не само, че никой нищо не ми е подарявал, ами и болничния фотограф, който взе 30 лв. за да снимал и той на изписването не изпрати снимкте.

За Тина Киркова иде реч!

# 20
  • Мнения: 2 019
Аз като раждах получих подарък от Памперс брошури и един памперс. По-късно, мисля, че детето беше на около 3 месеца отново получих подарък от Памперс - пак същите неща.
аз получих и влажни кърпички

# 21
  • Мнения: 385
Аз раждах в Майчин дом, София! Дадоха ми пълно пликче с реклами, тестери и книжки на различни продукти! Беше много мило и полезно!

Освен това от гинеколога ми съм получила голямото шише на Avent с биберон 1 размер, 2 подплънки за гърдите, залъгалка 0+, лепенки за кола, много тестери на козметика за малчо и много полезна литература /брошури, книжки и т.н./

# 22
  • Мнения: 942
И на мен дадоха Памперс,Нивеа- цяла торбичка с рекламни брошури и книжки със съвети за кърменето и отглеждането на детето , тестери на различни бебешки продукти, памперс 1 бр. подплънки на Чико, бебешка козметика и списание - Женски журнал.

# 23
  • Мнения: 329
Аз раждах в майчин дом и подаряваха торбички с рекламни материали : на Хип, стикер за кола, на Панадол - мини дневниче, имунизационен календар, на Чико и Памперс......, книжка за кърменето.

# 24
  • Русе
  • Мнения: 659
Да, и аз получих от Памперс - един Памперс, мокри кърпички и книжки. Когато Рая стана на 3 месеца ми пратиха по пощата още една книжка и на 6 месеца следващата.

# 25
  • на село
  • Мнения: 1 028
Аз получих такова комплектче в родилния дом /както и всички останали майки, де/ - памперс, книжка за кърменето и захранването, стикер за кола и май че имаше няколко брошурки, но не си спомням за какво бяха. Но аз съм раждала в АГ Стара Загора, а ти май че питаш за София.... newsm78

# 26
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Раждах в Шейново и ми дадоха 2 пликчета с подаръци от Памперс и Нивеа, но въобще не помня какво имаше вътре. Помня че ми подариха и 2 бр. на списание "Мама".

# 27
  • Мнения: 2 015
Аз раждах в гр.Плевен и получих комплекта за който говориш с дневник, книжка с имунизациите, за отглеждането на бебо, козметика, памперс и др.

# 28
  • Мнения: 1 101
Аз раждах във Враца и дадоха на всички родилки подаръци от Памперс - памперс, мокри кърпички, книга за кърменето, разни брошури,  омекотител и още нещо май имаше, но не помня какво. Докато Дени навърши годинка още 2 пъти ни изпращаха подаръци и памперси по пощата.

# 29
  • Мнения: 2 950
Аз раждах в Св. София и там ни подаряваха по една торбичка, в която имаше 1 памперс, книжка за развитието на детето, рекламни материали, 1 пакетче тестер на Ленор, 1 пакетче тестер на Ариел. От болницата ни подаряваха списания Мама и Бебешори. След 6 месеца получих в къщи още един памперс и книжка - съответно за по-големи бебета. Доколкото знам, най-много подаръци правят в Шейново.

# 30
  • Мнения: 2 381
Раждах във Варна.Получих 1 пелена на Памперс, книжка с инунизациите+ дневник за отглеждане на бебе и няколко мостри от козметиката на Себа-мед.

# 31
  • Мнения: 2 000
Аз като раждах получих подарък от Памперс брошури и един памперс. По-късно, мисля, че детето беше на около 3 месеца отново получих подарък от Памперс - пак същите неща.

Абсолютно същото получих и аз в болницата в Сливен. Явно е от скоро тази практика, защото преди 2 години като раждах нищо не даваха.

# 32
  • Мнения: 1 101
Аз раждах в Св.София и получих подарък от Памперс, който включваше:
1 бр. Памперс,
брошури за кърмене и отглеждане на бебето,
мокри кърпички на Памперс,
рекламни материали,
имаше някакви мостри с козметика за майката,
списание Elle  Joy

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
И на мен дадоха Памперс,Нивеа.Раждах в частна болница във Варна,но мисля,че и в другите дават в по-големите градове.
И на мен, и аз там раждах.

# 34
  • Мнения: 1 030
Аз раждах в Св.София и получих подарък от Памперс, който включваше:
1 бр. Памперс,
брошури за кърмене и отглеждане на бебето,
мокри кърпички на Памперс,
рекламни материали,
имаше някакви мостри с козметика за майката,
списание Elle  Joy
И аз това получих. Раждах в Бургас

# 35
  • в баира
  • Мнения: 861
Миналата година, когато раждах сина си, ми подариха такъв комплект. Когато попитах, ми обясниха, че в определени градове Памперс раздават на родилките тези неща . Аз съм от Смолян.

# 36
  • Мнения: 1 259
И аз получих:
1 Памперс
Книжка за кърмене и хранене на бебето
Стикер Бебе в колата
Мокри кърпи
Рекламни брошурки с продуктите на Памперс
 След 3 м. по пощата получих памперс и още една книжка,на 6 пак същото.

# 37
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Аз родих в Шейново.
Подарък от Памперс - 1 бр. пелена, 1 опаковка (ок.50гр) Ариел, брошури
Подарък от Нивеа - Кутия с малки бебешко мляко и шампоан, и 4 мокри кърпички, брошури.

В замяна им попълваш анкетни карти.

# 38
  • Мнения: 8 917
Може. Аз като раждах имаше подарък, който включваше 1 бр. памперс, прах Ариел и някакви други неща Peace

# 39
  • Мнения: 1 104
В някои болници - частни и държавни, правят такива подаръци и то предимно в по-големите градове.

# 40
  • Мнения: 300
И на нас ни подариха рекламни материали на Памперс в Шейново, както и на Нивеа. Но за съжаление за някои родилки нямаше (бяха се свършили).

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 561
На мен не ми дадоха, но момичето, което беше в стаята имаше- явно просто ме пропуснаха или бяха свършили  Flutter
Това е в Бургас

# 42
  • Варна
  • Мнения: 64
Мисля, че дават почти навсякъде. Аз раждах в Майчин дом-София и получих подаръци от Pampers и Nivea. Тъй като съм от Благоевград, а сега живея във Варна - знам, че и там/тук раздават подобни неща newsm10

# 43
  • Мнения: 2 271
Такива подараръци се правят,когато няма наплив от родилки.Аз раждах през  август 2005г.Подаръци нямаше.А през април и март същата година родиха 3 приятелки и получиха такива,но имаше и свободни легла(по мои наблюдения).Раждах в "Св.София"

# 44
  • Мнения: 127
Аз раждах в Тина Киркова преди 5 месеца и получихме с бебка от там много подаръи и рекламни материали и брошури. Беше много мило.
А и фотографът си свърши перфектно работата. Незнам защо си останала с такива впечатления. Аз съм много доволна

# 45
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
В Добрич даваха :
1 памперс
15 бр.мокри кърпи
една доза Ариел
книжки за кърменето и развитието на детето.
Но на 3 мес. нищо . Naughty

# 46
  • София
  • Мнения: 369
Скоро родих във втора градска и ми дадоха цял плик с разни неща ...памперс нивеа нук са само част...и брошури и кремчета и подплънки и т.н.

# 47
  • Мнения: 316
Аз родих в Шейново и ми дадоха подаръци от Памперс, Нивеа и Мустела;)
Такива подараръци се правят,когато няма наплив от родилки.Аз раждах през  август 2005г.Подаръци нямаше.А през април и март същата година родиха 3 приятелки и получиха такива,но имаше и свободни легла(по мои наблюдения).Раждах в "Св.София"
Това с наплива няма никакво значение.
И аз раждах август (16-ти) и беше пълно Шейново... Мисля, че на 17-ти или 18 имаше толкова много родилки, че визитацията се забави с няколко часа  Tired

# 48
  • Мнения: 2 237
На мен ми дадоха такъв комплект в Шейново  Peace,получих и един от "Чико",но май беше само с брошурки.

# 49
  • Мнения: 8 769
Чували сме, да, в АГ-Варна (където раждах вторият път) имаше такъв подарък. ДОколкото си спомням имаше два памперса, рекламен прах за пране Ариел и Ленор (за еднократна употреба) и няколко брошури.

# 50
  • Мнения: 5 362
Да,в нашата болница дават.
1 памперс
омекотител Ленор-дозичка
брошури и книжка.
И един плик,но той беше на Хип-пак брошура и лепенка за кола.
След 1 година получих по пощата пак от Памперс плик-същите неща,но книжката и памперса бяха съобразени с възрастта.

# 51
  • Мнения: 216
аз в родилното полу4их комплект с 1 памперс, много брошури, мостри на крем4ета, гел4ета и 4ервило, каталози за дрехи, книжки за отглеждане на бебето и списание elle мисля; абе абсолютен бърко4 - луда работа; 2часа след като ги отворих ги пратих по татко ни вкъщи и се заиграх с бебо Joy

# 52
  • софия
  • Мнения: 495
И аз получих миналата година в Шейново, а малко  по-късно и по пощата. Simple Smile
И аз така Peace

# 53
  • Мнения: 903
Аз като раждах получих такъв комплект, но само с 1 памперс, а иначе раждах в Майчин дом София

# 54
  • Мнения: 205
Да,в нашата болница дават.
1 памперс
омекотител Ленор-дозичка
брошури и книжка.
И един плик,но той беше на Хип-пак брошура и лепенка за кола.
След 1 година получих по пощата пак от Памперс плик-същите неща,но книжката и памперса бяха съобразени с възрастта.

След три месеца получих плик с брошура на Панадол + лепенка за кола

# 55
  • Мнения: 4 171
В болницата (МА) ни дадоха една торбичка с разни рекламни неща - 1 памперс, подплънки, дамски превръзки, мокри кърпички, някакви книжки... доста неща бяха и все на различни фирми. А после от кампанията 1000 бебета ми изпратиха 2 шампоана и мокри кърпички.
В болницата даваха подаръците по списък в различни дни. И всички бебета получиха по 1 плик.

# 56
  • tardis
  • Мнения: 329
.......................
Но на 3 мес. нищо . Naughty


Може би на изписването, някъде по документите, които се попълват, си пропуснала да сложиш отметка, че искаш да получаваш рекламни материали, или нещо такова:)

Дадоха ми, да, но само пелена на Памперс и книжка, рекламни материали... Преди около година, в Г. Оряховица. Получих и на 3 и 6 месеца, по пощата - памперси, каледар и книжки за отглеждане на бебето;

# 57
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 535
В плевенската болница ни дадоха от въпросните подаръци и един брой на сп.Ел!

Общи условия

Активация на акаунт