За покупките от Секс Шоп

  • 15 524
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 837
А я за гелчета и други стимуланти дайте повече инфо, препоръчайте един вид нещо за радост и на другите участници, не само за солови изяви. Въобще играчки и спомоществувателни средства, дето няма да стресират партньора

Изобщо не слагам вибраторите в категория "солови изяви" Naughty

Едно нестресиращо предложение от мен  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 1 186
А....май-май и аз ще се запиша за един вибратор Joy щом и вие имате ....значи бива работата

# 32
  • София
  • Мнения: 587
Да се разпиша и аз към скромните - 2 комплекта бельо,няколко кремчета и един лилав /много симпатичен и изпълнителен/ Laughing Laughing Laughing

# 33
  • Мнения: 6 904
Защо не хвърлите едно око и на тези вибратори. Много са сладички повечето. Има дори зодиакални Joy

# 34
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Разбира се, чее дискретно. Да не мислиш, че идва в прозрачна опаковка, или че на пакета пише с червени букви - съдържа голям, гумен ...  Mr. Green
Joy  Joy  Joy

# 35
  • Мнения: 1 186
Мъжа ми снощи се прибра с покупка.....познайте от къде Party Embarassed иа покупката беше-една силиконова халка която си я слага мъжа на онова.....и отгоре едно което докато го правите и УЖ то стимулирало клитора Embarassed да,да...ама НЕ...пълна глупост #Cussing out

# 36
  • София
  • Мнения: 938

Изобщо не слагам вибраторите в категория "солови изяви" Naughty

Едно нестресиращо предложение от мен  Mr. Green

Кейси, мерси, ама и за това трябват усилия, в смисъл, че трябва да се вкарам в роля и да си размърдам мързеливия задник. Няма ли нещо дето да прави чудеса - намазвам се, примерно, и УХАААА.....оргазъм след оргазъм  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 1 186
Мъжа ми снощи се прибра с покупка.....познайте от къде Party Embarassed иа покупката беше-една силиконова халка която си я слага мъжа на онова.....и отгоре едно което докато го правите и УЖ то стимулирало клитора Embarassed да,да...ама НЕ...пълна глупост #Cussing out
Ето го това за което говоря...
http://www.sexstandart.net/index.php?page=shop.product_details&a … mart&Itemid=3

# 38
  • Мнения: 412

Изобщо не слагам вибраторите в категория "солови изяви" Naughty

Едно нестресиращо предложение от мен  Mr. Green

Кейси, мерси, ама и за това трябват усилия, в смисъл, че трябва да се вкарам в роля и да си размърдам мързеливия задник. Няма ли нещо дето да прави чудеса - намазвам се, примерно, и УХАААА.....оргазъм след оргазъм  Mr. Green
ако има и аз се записвам със заявка

# 39
  • Мнения: 1 186

Изобщо не слагам вибраторите в категория "солови изяви" Naughty

Едно нестресиращо предложение от мен  Mr. Green

Кейси, мерси, ама и за това трябват усилия, в смисъл, че трябва да се вкарам в роля и да си размърдам мързеливия задник. Няма ли нещо дето да прави чудеса - намазвам се, примерно, и УХАААА.....оргазъм след оргазъм  Mr. Green
ако има и аз се записвам със заявка
да...да И АЗ ИСКАм ТАКОВА НЕЩО Mr. Green

# 40
  • Мнения: 7 640
момичета, а как точно избирате кой Гошко или Митко да си вземете newsm78

# 41
  • Мнения: 5 299
момичета, а как точно избирате кой Гошко или Митко да си вземете newsm78
Ми гледаш, който ти е най-симпатичен Mr. Green

Един съвет от мен: Гледай размерите, защото аз се поолях. Joy

# 42
  • Мнения: 2 550
И аз да кажа - гледайте размера. Моя е "скромен" като на БейбИту и понякога идва повечко  Joy

Последна редакция: ср, 18 окт 2006, 01:00 от Марчето

# 43
  • Мнения: 239
Я си кажете....някоя от вас купувала ли си е нещо от секс шоп Rolling Eyesи ако си е купувала да сподели какво е и да си каже мнението за покупката.Аз лично никога не съм пазарила от такъв магазин и то не за друго ами защото не им вярвам малко на стоките-особенно ако става въпрос за ...топчета,халки,кремове,и хапчета ...та затова ви питам newsm12

Харесвам да купувам лубриканти защото днешните пичета не са като нашата генерация (на 35 съм) и повечето настояват за анален секс дори и без друг понякога. Това обаче ми харесва! Ще ме прощавате за откровенията, но едно време в София малко жени бяха толкова отворени, колкото сега.

# 44
  • Мнения: 239
Не съм пазарувала,но скоро мисля да направя един подарък от там. Mr. Green

Крайно време е, бейби. Идолката ти цеци не излиза от такива места защото не е лесно - останаха и 2-3 години хубост все пак и е време да капитализира чрез брак. Сега прави предсезонна подготовка като олимпийците, но проблемът и е, че всички на терена са я разгадавали в многобройни мачове и изненади не останаха.

Общи условия

Активация на акаунт