За покупките от Секс Шоп

  • 15 522
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 186
Я си кажете....някоя от вас купувала ли си е нещо от секс шоп Rolling Eyesи ако си е купувала да сподели какво е и да си каже мнението за покупката.Аз лично никога не съм пазарила от такъв магазин и то не за друго ами защото не им вярвам малко на стоките-особенно ако става въпрос за ...топчета,халки,кремове,и хапчета ...та затова ви питам newsm12

# 1
  • Мнения: 412
и аз нямам опит,но се записвам за темата

# 2
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Ти нали нямаше вече да питаш "такива" неща?!?!  Wink   bouquet

# 3
  • Мнения: 412
аз я помолих! Embarassed Embarassed Embarassed

# 4
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Не съм си купувала, но съм си харесала един с екстри - 80 лева.  Ще си го поръчам за Р.Д.-то! Grinning

# 5
  • Мнения: 2 550
Скромно, но от сърце - вибратор и разни гелчета  Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 1 105
Аз не съм пазарувала, но имам приятелка, която работеше в секс шоп и има нЕкои неща подарени от нея...Вършат работа!

офф: Марчо, кефи ме подписа ти!

# 7
  • Мнения: 229
Само от електронен магазин...

# 8
  • София
  • Мнения: 5 289
Не съм пазарувала,но скоро мисля да направя един подарък от там. Mr. Green

# 9
  • Мнения: 7 837

Гошко ли беше  Laughing


И аз скромно - имаме един комплект за забавления (много функционален  Mr. Green), няколко гумарии...

# 10
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Моля Кейси да илюстрира.
На Марчето Гошко сме го виждали. Joy

# 11
  • Мнения: 2 550
Гошко я  Laughing

# 12
  • Мнения: 6 167
Гошко и Митко са моите  Mr. Green
подарък са ми.
да са ми живи и здрави, скоро имат рожден ден! Mr. Green Mr. Green

# 13
  • Мнения: 2 498
Гошко и Митко са моите  Mr. Green
подарък са ми.
да са ми живи и здрави, скоро имат рожден ден! Mr. Green Mr. Green

Моля, моля,,,, я си покажете нагледно Гошковците и Митьовците и споделете от кой сте по-доволни за такива като мен незнаещи какъв да си изберат????

# 14
  • Мнения: 5 299
Mоя е Панайот-чо Mr. Green Поръчах си го от ТУк, както и ТОва Heart Eyes

# 15
  • Мнения: 6 167

да бе, мен ме чете целия род!
остава и да си ги покажа Mr. Green Mr. Green

# 16
  • Мнения: 7 837
Ще се престраши ли някой да снима  Grinning
Обаче не ми се гледат снимки и линкове към секс-магазини. Снимки в натурална обстановка искам... Grinning

# 17
  • Мнения: 5 299
Ще се престраши ли някой да снима  Grinning
Обаче не ми се гледат снимки и линкове към секс-магазини. Снимки в натурална обстановка искам... Grinning
нямам фото вмомента - сори Grinning мара обаче има една много хубава снимка на фона на бг-мама Joy

# 18
  • Мнения: 2 309
Твоя Панаьот много як Mr. Green
Има ли приятел?Да ме запознаеш Sunglasses

Кейси,ти как мислиш,дали ще има такива публикации? newsm78

# 19
  • Мнения: 2 550
Аз моя го снимах даже на фона на Бг-мамма...дала съм своя принос за културното развитие на форума  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 5 299
Твоя Панаьот много як Mr. Green
Има ли приятел?Да ме запознаеш Sunglasses


Има, КОоолкото  … 72;шШ Mr. Green..ниски, високи, слаби, дебели, черноОки...

# 21
  • Мнения: 1 186
Ти нали нямаше вече да питаш "такива" неща?!?!  Wink   bouquet
Ти пък недей ме издава дееее..... EmbarassedАми айде - hahaha това е последно и повече и да искате -Не пускам такива теми Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 1 186
Твоя Панаьот много як Mr. Green
Има ли приятел?Да ме запознаеш Sunglasses


Има, КОоолкото искашШ Mr. Green..ниски, високи, слаби, дебели, черноОки...
Я ме светни.....как става поръчването и най-вече,доставката....казват уж че е дискретно  newsm78

# 23
  • Мнения: 7 837
Разбира се, чее дискретно. Да не мислиш, че идва в прозрачна опаковка, или че на пакета пише с червени букви - съдържа голям, гумен ...  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 361
все още нямам такива глезотийки,имах мерак на вагинални топчета  Crazy

# 25
  • Мнения: 2 498
БейбИту , твоя Панайот негро ми хвана окото.....че и високичък Embarassed-щото има и по-ниски....ама така де, като ще е гарга да е рошава....може и скоро да се снабдя с близнака на Панайотчо...

# 26
  • София
  • Мнения: 938
А я за гелчета и други стимуланти дайте повече инфо, препоръчайте един вид нещо за радост и на другите участници, не само за солови изяви. Въобще играчки и спомоществувателни средства, дето няма да стресират партньора (Щото при вида на Панайотчо повечето мъже така ще се комплексират, че ще са импонентни поне за седмица)

# 27
  • Мнения: 5 299
БейбИту , твоя Панайот негро ми хвана окото.....че и високичък Embarassed-щото има и по-ниски....ама така де, като ще е гарга да е рошава....може и скоро да се снабдя с близнака на Панайотчо...
Признавам си, че малко съм прекалила с размерите, но честно казно хич и не ги гледах като го поръчвах. ПО-важно беше да вибрира Wink Все пак е афро-американец Mr. Green

Разбира се, чее дискретно. Да не мислиш, че идва в прозрачна опаковка, или че на пакета пише с червени букви - съдържа голям, гумен ...  Mr. Green
Joy Така е.  Peace
http://get.bg/catalog/index.php, naj-otgore си пише как се поръчва. Даваш тел. за връзка. Те ще ти кажат за  колко време ще пристигне. В деня на доставката ще ти се обадят да питат има ли някой на адреса и така. На мен ми го доставиха за 2 дена.  Grinning Има и онлайн въпроси по кюто.

Последна редакция: пн, 16 окт 2006, 18:34 от БейбИту

# 28
  • Мнения: 2 550
Я някой ако е ползвал вагинални топчета да каже готино ли е....нещо ме привличат  Laughing

# 29
  • Мнения: 2 407
Жартиери, да прелъстя един мъж.

# 30
  • Мнения: 7 837
А я за гелчета и други стимуланти дайте повече инфо, препоръчайте един вид нещо за радост и на другите участници, не само за солови изяви. Въобще играчки и спомоществувателни средства, дето няма да стресират партньора

Изобщо не слагам вибраторите в категория "солови изяви" Naughty

Едно нестресиращо предложение от мен  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 1 186
А....май-май и аз ще се запиша за един вибратор Joy щом и вие имате ....значи бива работата

# 32
  • София
  • Мнения: 587
Да се разпиша и аз към скромните - 2 комплекта бельо,няколко кремчета и един лилав /много симпатичен и изпълнителен/ Laughing Laughing Laughing

# 33
  • Мнения: 6 904
Защо не хвърлите едно око и на тези вибратори. Много са сладички повечето. Има дори зодиакални Joy

# 34
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Разбира се, чее дискретно. Да не мислиш, че идва в прозрачна опаковка, или че на пакета пише с червени букви - съдържа голям, гумен ...  Mr. Green
Joy  Joy  Joy

# 35
  • Мнения: 1 186
Мъжа ми снощи се прибра с покупка.....познайте от къде Party Embarassed иа покупката беше-една силиконова халка която си я слага мъжа на онова.....и отгоре едно което докато го правите и УЖ то стимулирало клитора Embarassed да,да...ама НЕ...пълна глупост #Cussing out

# 36
  • София
  • Мнения: 938

Изобщо не слагам вибраторите в категория "солови изяви" Naughty

Едно нестресиращо предложение от мен  Mr. Green

Кейси, мерси, ама и за това трябват усилия, в смисъл, че трябва да се вкарам в роля и да си размърдам мързеливия задник. Няма ли нещо дето да прави чудеса - намазвам се, примерно, и УХАААА.....оргазъм след оргазъм  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 1 186
Мъжа ми снощи се прибра с покупка.....познайте от къде Party Embarassed иа покупката беше-една силиконова халка която си я слага мъжа на онова.....и отгоре едно което докато го правите и УЖ то стимулирало клитора Embarassed да,да...ама НЕ...пълна глупост #Cussing out
Ето го това за което говоря...
http://www.sexstandart.net/index.php?page=shop.product_details&a … mart&Itemid=3

# 38
  • Мнения: 412

Изобщо не слагам вибраторите в категория "солови изяви" Naughty

Едно нестресиращо предложение от мен  Mr. Green

Кейси, мерси, ама и за това трябват усилия, в смисъл, че трябва да се вкарам в роля и да си размърдам мързеливия задник. Няма ли нещо дето да прави чудеса - намазвам се, примерно, и УХАААА.....оргазъм след оргазъм  Mr. Green
ако има и аз се записвам със заявка

# 39
  • Мнения: 1 186

Изобщо не слагам вибраторите в категория "солови изяви" Naughty

Едно нестресиращо предложение от мен  Mr. Green

Кейси, мерси, ама и за това трябват усилия, в смисъл, че трябва да се вкарам в роля и да си размърдам мързеливия задник. Няма ли нещо дето да прави чудеса - намазвам се, примерно, и УХАААА.....оргазъм след оргазъм  Mr. Green
ако има и аз се записвам със заявка
да...да И АЗ ИСКАм ТАКОВА НЕЩО Mr. Green

# 40
  • Мнения: 7 640
момичета, а как точно избирате кой Гошко или Митко да си вземете newsm78

# 41
  • Мнения: 5 299
момичета, а как точно избирате кой Гошко или Митко да си вземете newsm78
Ми гледаш, който ти е най-симпатичен Mr. Green

Един съвет от мен: Гледай размерите, защото аз се поолях. Joy

# 42
  • Мнения: 2 550
И аз да кажа - гледайте размера. Моя е "скромен" като на БейбИту и понякога идва повечко  Joy

Последна редакция: ср, 18 окт 2006, 01:00 от Марчето

# 43
  • Мнения: 239
Я си кажете....някоя от вас купувала ли си е нещо от секс шоп Rolling Eyesи ако си е купувала да сподели какво е и да си каже мнението за покупката.Аз лично никога не съм пазарила от такъв магазин и то не за друго ами защото не им вярвам малко на стоките-особенно ако става въпрос за ...топчета,халки,кремове,и хапчета ...та затова ви питам newsm12

Харесвам да купувам лубриканти защото днешните пичета не са като нашата генерация (на 35 съм) и повечето настояват за анален секс дори и без друг понякога. Това обаче ми харесва! Ще ме прощавате за откровенията, но едно време в София малко жени бяха толкова отворени, колкото сега.

# 44
  • Мнения: 239
Не съм пазарувала,но скоро мисля да направя един подарък от там. Mr. Green

Крайно време е, бейби. Идолката ти цеци не излиза от такива места защото не е лесно - останаха и 2-3 години хубост все пак и е време да капитализира чрез брак. Сега прави предсезонна подготовка като олимпийците, но проблемът и е, че всички на терена са я разгадавали в многобройни мачове и изненади не останаха.

# 45
  • Мнения: 239

да бе, мен ме чете целия род!
остава и да си ги покажа Mr. Green Mr. Green


Много тъпо си се набутала. Сега ако искаш да изневеряваш трябва по интернет кафета да се мъкнеш. Ужас.

# 46
  • Мнения: 239
А я за гелчета и други стимуланти дайте повече инфо, препоръчайте един вид нещо за радост и на другите участници, не само за солови изяви. Въобще играчки и спомоществувателни средства, дето няма да стресират партньора (Щото при вида на Панайотчо повечето мъже така ще се комплексират, че ще са импонентни поне за седмица)

Ха! Аз така си проверявам пичетата - подарявам им по-голям от моя (има едни гигантски все пак) и ако после ми разправят, че моя е по-голям значи ще ме лъжат с парите в бъдеще и ги отебавам.

# 47
Ще се престраши ли някой да снима  Grinning
Обаче не ми се гледат снимки и линкове към секс-магазини. Снимки в натурална обстановка искам... Grinning
По време на употреба ли искаш снимките? Да знам, че да слагам 18+ и потребител и парола на сървъра. Или може просто да ги наредим на масата?

Ние си напазарувахме един скромен комплект за всякакви "неморални" удоволствия. Хубава работа, но половинката казва, че нищо не може да следва нежните "стени" така, както един истински, твърд, пулсиращ... аз.  Mr. Green

А, да. Ползваме услугите на sexlandia.cc. Струват ми се надеждни, цените са прилични, пристига много бързо (ползвахме "доставка по поща"), добре опаковано, наистина дискретно, като на лице за контакти пише името на една дама - няма фирми, няма нищо. Плащам през e-pay и е наистина удобно. Друго, което бих препоръчал са разните ароматизирани кремчета. Не са толкова интересни заради вкуса на ягоди ("Нашият аромат!", кхъ-кхъ Grinning ), ами заради приятната овална, продълговата, макар и малко тъничка колбичка. При липса на нещо по така, направо си върши работа...  Grinning

Мили мами, аз отивам да работя, че с тези теми рано сутрин, направо усещам, че ще се видим с половинката у дома в обедната почивка.  Laughing

Последна редакция: ср, 18 окт 2006, 09:30 от Satyr

# 48
Мъжа ми снощи се прибра с покупка.....познайте от къде Party Embarassed иа покупката беше-една силиконова халка която си я слага мъжа на онова.....и отгоре едно което докато го правите и УЖ то стимулирало клитора Embarassed да,да...ама НЕ...пълна глупост #Cussing out
Ето го това за което говоря...
http://www.sexstandart.net/index.php?page=shop.product_details&a … mart&Itemid=3

Това повече ми прилича на чесалка за зъби  #Crazy
По темата - да пазарувала съм, но не за себе си. От там подарихме на една приятелка белезници и бельо.

Последна редакция: ср, 18 окт 2006, 14:58 от Зъзгалина

# 49
  • Мнения: 1 186
Мъжа ми снощи се прибра с покупка.....познайте от къде Party Embarassed иа покупката беше-една силиконова халка която си я слага мъжа на онова.....и отгоре едно което докато го правите и УЖ то стимулирало клитора Embarassed да,да...ама НЕ...пълна глупост #Cussing out
Ето го това за което говоря...
http://www.sexstandart.net/index.php?page=shop.product_details&a … mart&Itemid=3

Това повече ми прелича на чесалка за зъби  #Crazy
По темата - да пазарувала съм, но не за себе си. От там подарихме на една приятелка белезници и бельо.
Ами то си енаправо чесалка....ама не за зъби ами за клитор rotfImao rotfImao rotfImao и на мен на това ми прилича

# 50
  • Мнения: 7 640

Харесвам да купувам лубриканти защото днешните пичета не са като нашата генерация (на 35 съм) и повечето настояват за анален секс дори и без друг понякога. Това обаче ми харесва! Ще ме прощавате за откровенията, но едно време в София малко жени бяха толкова отворени, колкото сега.

може пък с теб да са им нужни лубриканти, иначе да не им трябват Mr. Green

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Аз не мога да накарам моя приятел да ме изненада с такъв "треперещ" подарък. Няколко пъти вече си го пожелавам, но без резултат Flushed Май ревнува Grinning

# 52
  • Мнения: 6 904
Между другото установих, че в интернет нещата са много по-евтини. Вибраторът, който съм си харесала го има за 150 лв. в нета, а в реалния магазин е 200 лв.

Общи условия

Активация на акаунт