прикривате ли реалната си възраст?

  • 4 736
  • 186
  •   1
Отговори
# 30
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
не, никога
Не, никога не съм крила! Мисля,че все още нямам повод за това.Освен това съм дребна и винаги са ми посмалявали годинките.А откакто родих /нали раждането подмлядявало над 30-те  Wink/  ми казват,че съм се подмладила. Айде циганката умряла и аз сама си се хваля!
Аз също нямам поводи да си крия годините - гордея се с тях, това е мъдрост, рутина!

# 31
  • Мнения: 3 537
Не.Даже тук съм Краси76. Laughing
А когато стана на 100години,даже ще се пъча. Mr. Green

# 32
  • Мнения: 4 358
Никога не ми се е случвало да скрия годините си.
В момента дори не се сещам за причина, която би ме накарала да го направя  newsm78

# 33
  • Мнения: 799
айде, бе! някоя 'църна овцъ' да си признае   Flutter Crazy

А аз ще задам друг въпрос - имате ли познати, които си крият годините? Щото аз нямам такива....

# 34
# 35
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Още не.

# 36
# 37
  • Мнения: 4 076
Не обичам да ме питат,ако и да изглеждам като абитуриентка.На кого му влиза в работата,що за интереси?Който трябва-знае.Не знам друга страна,където ЕГНто се развява така явно и постоянно като байрак на футболен мач.Аз съм си имала неприятности с това,когато съм търсила работа и оттогава мразя да ми любопитстват.И казвам първата цифра,за която се сетя.

# 38
  • Мнения: 3 611
Все още съм младичка, zа да послъгвам... 
... човек е на толкова, колкото се чувства...

# 39
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Много сме млади още....и аз не крия......но и като стана на 45 ще предпочета да си помислят, че съм добре изглеждаща за възрастта си, а не че изглеждам по- стара от възрастта, която съм казала

# 40
  • Мнения: 5 647
Не, още повече, че изглеждам по-млада отколкото съм. Е, така поне ми казват.  4470 4470 4470

# 41
  • Мнения: 2 211
Не, мои са си.

# 42
  • Мнения: 8 917
След 3-4 дни ще стана на 30 - няма за какво да ги крия Mr. Green Фукам се Crazy

# 43
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
зависи кой пита Mr. Green

# 44

Общи условия

Активация на акаунт