прикривате ли реалната си възраст?

  • 4 722
  • 186
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 601
Не! Някой ден може би, но не вярвам.

# 151
  • Мнения: 3 835
Когато няма как да ме хвнат, си посвалям малко. Така или иначе никога не я запомнят. baby_neutral

# 152
  • Smallville
  • Мнения: 994
Не никога.Но понякога се чудя кога навъртях 34,все имам чувстото,че съм на 25 newsm78

# 153
  • Мнения: 641
Не крия, по-малко няма да станат. Mr. Green

# 154
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Какво да я крия, гордея се с възрастта си... аз затова съм си я сложила в ника! Joy

# 155
  • Мнения: 114
Не , не виждам смисъл . Винаги ми е било любопитно , какво кара някои жени да го правят(в това число и майка ми Wink).

# 156
  • Oslo
  • Мнения: 659
Не никога! На 32 съм, с 2 деца и мисля, че изглеждам сравнително добре за възрастта си.

# 157
  • Мнения: 5 317
не,поне засега е така.

# 158
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Не крия и защо да го правя?  newsm78 Това по млада ли ще ме направи или по хубава? Ако ме питат казвам си.

# 159
  • Мнения: 410
Никога не съм крила годините си newsm10 просто не ми се налага.
Даже бих се поизтъкнала малко  hahaha Когато бях на 25 (другата седмица ще направя 28)насмалко да ме изгонят от един интернет клуб Mr. Green Един младеж дойде и тихичко ме помоли да си тръгна,а аз ей така #Crazy,а той ми обясни за вечерния час.Само си ивадих личната карта Joy Милия,беше му много неудобно,но пък ме поизчетка  smile3532

# 160
  • Мнения: 569

  Не, все още ми дават по- малко години от колкото съм всъщност, докато е така не смятам да крия възрастта си, но и по принцип не смятам че една жена трябва да го прави.

# 161
  • Мнения: 147
Не и без това ми дават доста по малко годинки от колкото съм всъщност и постоянно ме питат кой клас съм  Joy, та като кажа на колко към повечето остават учудени   bouquet

# 162
Не.Казвам я щом ме питат,но обикновено си мислят,че се шегувам.......ми младолика съм  Laughing Peace

# 163
  • Мнения: 245
Преди страдах от това, че съм само 153 см, но сега разбрах защо съм чувала да казват, че малките жени нямали възраст  Blush . Някак си минавам между капките.

# 164
  • Мнения: 2 116
Досега никога не съм го правила и несмятам да го правя!  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт