БОКЛУК? БРАВО, КМЕТЕ! 2-ра част

  • 2 698
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 167
Как беше...
" Каузата на давещия се, е кауза на самия давещ се"
тоест, дреме им на шапките на българите извън София, че София има проблем.

иначе сега всички са на Стройкото  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 232
Аз по-скоро исках да обърна внимание на факта, че въпреки че няма да складират там боклука пак ще им дадат субсидията, която им бяха обещали точно заради БОКЛУКА.
Излезе, че те всъщност спечелиха, при това не малко, заради софийския боклук, който изобщо няма да видят.
Ама съм сигурна, че нито един карловец няма да излезе на площада и да каже: "Вижте какво, не е честно да ги вземем тези пари!"
Както съм сигурна, че на много карловци децата, внуците, роднините и т.н ежедневно допринасят за трупането на същия този боклук.
кой е казал ,че ще дадат субсидията,сори ама не съм чула.Освен това не само софиянци плащат данъци извинявайте ама обърнахте спора пак София срещу провинцията,,а въпроса си е чисто политически дори собствения ви кмет го каза.А вие ще мърморите ли ако ви вдигнат такса смет само защото боклука ще се извозва на 200 километра или ще си плащате само и само да ви е чисто Grinning

# 17
  • Мнения: 1 232
Докато българите мислят като пусналата темата няма да има решение за боклука ! Това е личното ми мнение. Не мога да разбера ако бъде изградено сметище по всички европейски стандарти + преработвателен завод какъв ще е проблема до всеки град да има такова, но не. Ние трябва да си протестираме. Писна ми от този боклук направо. Ей там да го горят в Кремиковци. Чудно ми е как това чудо бълващо отрови ежечасно на никой не му пречи ???  newsm78
ми на крайно време е да се изгради такъв завод в Софияи без това ще има достатъчно материал за захранване Simple Smile

# 18
# 19
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
http://www.btv.bg/news/?magic=all&story=53302

# 20
  • Мнения: 1 441
кой е казал ,че ще дадат субсидията,сори ама не съм чула.

Станешев, съобщиха го по новините.
И аз със сигурност в спора "София срещу провинцията" не съм на страната на София, нищо че живея тук. Просто не е това спора.   Naughty
Така или иначе не исках да подновявам караниците, а само да "обърна другата страна на монетата", защото доста се изнервих от решението за парите.
Но така или иначе и нас никой не ни пита.  Close
Хайде, Карлово, харчете си парите със здраве и ако пак се чуе нещо за боклук от София, не бързайте да се втурвате да протестирате....  Peace

# 21
  • Мнения: 1 232
Аз лично не съм протестирала,макар че исках просто нямах възможност.Нашия протест всъщност няма значение,Бойко Борисов отказа помоща ни защото за София е нерентабилно явно и общината няма възможност да извози сметта на 200 километра.Така ,че не се сърдете на нашата община или на нашия протест,а се надявайте колкото може по-скоро да се построи завод .За помоща която евентуално ще дойде тука не мога да взема отношение,не мисля,че ще е безвъзмездно все пак  и ние в България живеем работим за нея ,плащаме данъци и пр.

# 22
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
http://dnes.dir.bg/2006/10/19/news815540.html

# 23
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не мога да разбера защо глобяват Кремиковци, а не кмета  Thinking

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
не му пречи, защото нали знаеш кой работи там?
и как е дошъл в град София.
един завод за отпадъци ще работи с 50 пъти по-малко персонал от
Кремиковци, което означава тоз народ да се върне на село евентуално
да работи земята . Ама.. земя кой работи? всеки иска да е гражданин,
пък и родината какво направи за 20 години, освен нищо?
за земята, де. чернозема, дето е 1 метър Wink
Хайде не обръщайте спора на София и провинция, кой какъв е в София и т.н. Та до преди 70-80 години колко жители е имала София?
Истината е, че на София й трябва завод, който от давна е трябвало да бъде построен, но някои господа са трупали пари от цялата работа около боклука. Сега правителството се опитва да запуши устата на кмета с решения-еднодневки и да трупа политически дивиденти на чужд гръб. Избори са се задали, трябват им гласове, а ГЕРБ не поткрепи Първанов, Борисов плюе на ляво и на дясно срещи Овчаров и Станишев, нали трябва да му се натрие носа по някакъв начин. Всичко е една гадна политическа интрига, но обикновените хора страдат от това.

# 25
  • Мнения: 258
Трябва да глобят и кмета, и "Кремиковци". Кмета - за това, че е накарал да преместят боклука, а фирмата - за това, че го е приела на своя терен, без необходимите разрешителни.

# 26
  • Мнения: 463
Как беше...
" Каузата на давещия се, е кауза на самия давещ се"
тоест, дреме им на шапките на българите извън София, че София има проблем.

иначе сега всички са на Стройкото  Mr. Green

Lennie,  а да не би на българите в София да им дреме, когато българите извън София имат проблем?

# 27
  • Мнения: 14 503
Как беше...
" Каузата на давещия се, е кауза на самия давещ се"
тоест, дреме им на шапките на българите извън София, че София има проблем.

иначе сега всички са на Стройкото  Mr. Green

Lennie,  а да не би на българите в София да им дреме, когато българите извън София имат проблем?

че има ли българи извън София  newsm78, ще те попитат българите в София

# 28
  • Мнения: 463
Как беше...
" Каузата на давещия се, е кауза на самия давещ се"
тоест, дреме им на шапките на българите извън София, че София има проблем.

иначе сега всички са на Стройкото  Mr. Green

Lennie,  а да не би на българите в София да им дреме, когато българите извън София имат проблем?

че има ли българи извън София  newsm78, ще те попитат българите в София


няма да ме питат, УРИЕЛ.  по простата причина, че те не разговарят с българи извън София Wink

# 29
  • Мнения: 6 167
така или иначе, сутринта гледах снощните новини на БТВ и май боклука все пак
ще тръгне към карлово. 70 милиона са това.
лева.

дали им пука на софиянци?
да, пука им.

Общи условия

Активация на акаунт