Сливен 3

  • 22 562
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 525
Браво на Меги за темата  newsm10 !Аз по принцип съм снаха тук,но понеже живея вече 15години тук се смятам за тукашна.Не знам какво означават въпросителните,но ето повече информация- имам 3 деца:Георги-16.02.1992;Димитър-17.04.1994 и Мариета-23.06.2002 и живея в кв.Речица.

# 16
  • Мнения: 237
Страшна си,Меги!!!Голямо браво за темичката!Малка поправка за набора ми,ама я пратих на ЛС newsm78И аз не знам защо,само за 1 година става дума все пак JoyАбе то много хора сме били,и много наборки има!Я всяка да сложи по една снимка(актуална Wink),че да видим дали се познаваме!А ,didun4o,още чакам снимка на мъж ти,нали сме учили в едно училище.Ето започвам със снимките-

# 17
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Питанките значат че не съм сигурна в това което съм писала - ако на лентичката пише, че детенце е на 2 г. 3м. 2 седмици и 5 дни, започвам да изчислявам кога е рождения му ден (или като се връщам към 2 години, или напред към 3 години). Знаете не всички месеци имат еднакъв брой дни, някои сайтове сменят датата чак след обяд (напр. американските, защото при тях тогава е сутрин), понякога улучвам, но много често има разминавания. Най-лесно е както днес на Ваня на лентичката пише, че Мариетка е на 4 г. 4 м. 0 с. 0 дни.
А в списъка на майките дори не съм сложила питанки, защото пропуснах в началото и после всичко се смеси, така че ако някой забележи неточност.... да свирка. Grinning Обикновено в другите теми е написано например: Аз съм на 28 години. От 2006 изваждам 28 и това е. Като разгледам профила там пак пише годините. Но ето моя пример: Аз съм родена на 24.11.1971. В профила ми пише 34 години - ако някой изчисли, ше получи 1972 година, а просто още не е дошъл рождения ми ден. Ето така стават неточностите. Мисля, че отговорих и на Теди. И изобщо не ми пречи да поправям списъка.
Ваня, а ти цели 15 години, сигурно познаваш Сливен по-добре от мен, аз не бях тук между 1989 и 1996 година, точно когато се промени всичко, ако щеш ми вярвай, понякога съм се губила (е, не съвсем). А всъщност откъде си?

Последна редакция: пн, 23 окт 2006, 10:17 от М_е_г_и

# 18
  • Мнения: 54
Аз съм в списъка на майките но бебчето ми го няма.Ето защо Ви пиша и за него.Казва се Филипа и е родена на 20 септември 2006 година.В петък станахме вече на 1 месец.
Искам също да Ви пиша един сайт www.moetobebe.net на него има конкурс за най чаровна бременна.В този брой аз участвам в него нища че вече родих.Ще Ви помоля да ме подкрепите и да гласувате за мен.АЗ СЪМ КАТЯ ФИЛИПОВА-гр.СЛИВЕН и също ще видите моята снимка там.
ПОДКРЕПЕТЕ МАЙКАТА ОТ СЛИВЕН.-ГЛАСУВАНЕТО Е ДО КРАЯ НА СЕДМИЦАТА ПОБЪРЗАЙТЕ

# 19
  • Мнения: 7 430
Бонжур  Hug Hug Hug

Хайде набързо да кажа едно здрасти от родна земя, Сливенска  Hug  bouquet Heart Eyes

Чакаме вече 2-ра седмица да ни включат нет, но уви - нЕма Tired
Много целувки ви пращам и се надявам скоро да ви видя....само моля ви не споменавайте нищо за теглото ми, че като видях снажните, нежни тела на мамите тук и съм много  Cry тъжна....

Целувки и до скоро

.....а да ви се похваля, вече си имам 2 малки, сладки БЪЛГАРЧЕТА - малкото е болничко, голямото лигавичко Mr. Green

До скоро  bouquet че ме викат

# 20
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Аз съм в списъка на майките но бебчето ми го няма.Ето защо Ви пиша и за него.Казва се Филипа и е родена на 20 септември 2006 година.В петък станахме вече на 1 месец.
Там е и бебчо, но не знаехме как се казва, забрави да се похвалиш, даже не знаехме момче ли е или момиче. И рождената му дата е там, сега ще сложа и името.

Дидка, здравей, ти се появи на хоризонта. Кога ще се включиш за постоянно и към какъв Интернет се ориентирахте. Бързо да оздравява мъника, то след толкова път и смяната на климата... За килограмите, ако ще те успокои, аз имам 20 отгоре (да си виждала да слагам някъде моя снимка  Laughing)

Последна редакция: вт, 24 окт 2006, 12:48 от М_е_г_и

# 21
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Ето новата ни придобивка албумче със снимки на сливенските деца и мами
Идеята за снимки е на Теди. Може всяка от вас да си направи албумче и да слага свои снимки, на малчовците, даже и на татковците. Като пример съм направила няколко албумчета - на Теди, на Катя, на didun4o - моля да ме извинят, ако са искали сами да свършат тази работа.
Влиза се: Mami_ot_Sliven
парола: dechurliga
Отивате на Албуми, оттам влизате в своя албум, може да разглеждате и другите, който няма - може да си направи - опция Добави Нов албум. Искам да ви помоля да не си правите повече от един, за да няма объркване. И ако може да използвате ника от този форум, за да се ориентират другите по-бързо. Затова дадох няколко примера.
Ваш ред е да качвате снимки.
Ще сложа линка и на 1 страница

Току-що се сетих и за още нещо: когато само разглеждате снимки, не влизайте с паролата. Ако няколко души в един момент искат да влязат, естествено ще успее само първия, на другите предполагам ще даде някаква грешка. За да не се получава така (или да се случва по-рядко), моля използвайте паролата само ако ще качвате снимки или искате да направите промяна. Иначе снимките се разглеждат без проблем и без парола.

Последна редакция: чт, 26 окт 2006, 11:17 от М_е_г_и

# 22
  • Мнения: 1 040
Меги, естествено, че не ти се сърдя, че си направила албумче - браво за добре свършената работа и чудесната идея  bouquetСегя ще избера няколко снимки и ще кача.

Да ви почерпя от името на моя малък именник и разбира се да ви поздравя с празника на града!

# 23
  • Мнения: 2 000
Поздравявам всички сливналии с празника на града  Simple Smile
Меги, много хубава идея. И аз отивам да сложа малко снимки в албума.
didun4o, честит ти именник. И аз имам един и черпя виртуално всички, а като се срещнем и реално ще почерпя.

# 24
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
didun4o, да ти е жив и здрав малкия сладур, да расте и да те радва!!!
Кате, много здраве и на твоя именник, весели игри и щастливо детство!

vanyia, много и най-хубави пожелания и на твоя Димитър, успехи в училище и пак здраве!
 Tada  ura  bigdance2

А ние дето сме далече, малко трудно усещаме празничната атмосфера в града - макар че вчера говорих с майка ми по телефона и тя ми припомни за празника на Сливен - ето на, пак съм забравила.

Много поздрави на Сливен! Честит празник и да става все по-красив! Че и хубаво време се случи тази година.
 smile3501

За снимките - то и аз още не съм качила, но сега ще излизаме навън, че после ще я смятам (кое по-напред)

Последна редакция: чт, 26 окт 2006, 11:15 от М_е_г_и

# 25
  • Мнения: 1 040
Кате, честит ти именник и на теб! Да ти е жив и здрав!

# 26
  • Мнения: 15 619
Привет на мамите от Сливен!
Меги, благодаря че съм включена в списъчето.
Допълнения: Езиковата гимназия - немски език
                      Един син - Димитър, роден на 11. 01. 2000 г.
                      Живея близо до Медицинския.

Честит празник на всички!

# 27
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
ей сега ще допълня информацията.
Честит ти именник и на теб! Да те радва много и да не му се караш много  Laughing
baloni

И още една идея - направих албумче Сливен - за снимки с изгледи от Сливен, на които не присъстваме ние и децата ни. Понеже забравих да го направя в началото, ще остане в средата на списъка с албуми и трудно ще се намира - търсете го в Любими албуми. Предлагам там да слагаме албуми, които са общи за всички - например със срещи на Сливенските майки.

Последна редакция: чт, 26 окт 2006, 11:46 от М_е_г_и

# 28
  • Мнения: 15 619
Благодаря, да ти се връща!

# 29
  • Мнения: 237
 dohОххх,ама колко съм недосетлива!То е ,защото не съм си в градчето,естествено!
Честит празник на всички сливналии!!!
Честито и на всички Митковци и ...Митки Joy
(ох,нещо ми има днес,отивам да си лягам,и няма да стана докато не се стъмни! smile3533)

Общи условия

Активация на акаунт