Как приемате промоциите в големите вериги магазини?

  • 1 740
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 576
Много се връзвам на промоции  Mr. Green
примерно 2 кафета + чаша, лятото накупих много корн-флейкси защото вървяха със страхотни порцеланови детски купички, прах за пране + омекотител, веднъж имаше дневен крем Нивеа + нощен на цената на единия - бяха си в двойна кутийка.....

Но все пак се съобразявам с каквото имам нужда, не купувам абсолютно безсмислени неща, само защото са в промоция.
Досега не ми се е случвало да попадна на развален хранителен продукт или с наближаващ срок на годност.

# 16
  • Мнения: 1 881
Благодаря Небесна  bouquet! Разбирам, че е хубава, но щом е без капаче и без клапа /ще се къпем с нея, нашата принцеса успява да мокри и от шишетата с клапа/, ще помисля. Учуди ме факта, че вашето детенце изпива една кутия за 3 дни! Ние ползваме ч кутия поне 2 седмици... Но сме безкрайно злояди  #Crazy

Май се оказва, че накрайника е много мек, днес от едно пийване  успя почти да го пробие....

А за количеството е вярно, понеже и тя толкова яде, си наваксва с мляко, и нощно хранене имаме, и ранно сутрешно, абе....цокинг по всяко време Misc Baby Bottle

# 17
  • Мнения: 376
Много се радвам, че пиете толкова мляко. При нас нощното, сутрешното хранене, дохранването приключиха още на 2мес./нощното/, 6-7мес. сутрешното, а не сме се дохранвали. То детенце никога не е гладно камо ли да не му стига... А за накрайниците се интересувам живо, защото много бързо ги прегризва и вече имаме колекция от шишета и чашки.

# 18
  • Мнения: 376
Днес купихме пеленки Daipers с чаршафче към тях като подарък /не е промоция по отношение на цената/. Иначе понякога май подаръка е по-хубав от основната стока. Дано пеленките да са хубави. Отдавна сме ползвали от тази марка и не помня как бяха...

# 19
  • Мнения: 46 515
На промоция купувам само неща, които по принцип ползваме, даже да не са ни свършили памперсите примерно, ако ги пуснат на изгодна цена- взимам  Sunglasses

# 20
  • Мнения: 376
Да и аз така. Никога не купуван нещо само защото е в промоция.

# 21
  • Мнения: 2 116
Ако е нещо, което ползвам по-принцип, гледам да се възползвам!  Wink

# 22
  • Мнения: 6 461
Да купувам си продукти в промоция  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 677
До нас има Т-маркет и следя промоциите,които са с начало вторник.
По принцип повечето стоки (хранителни)са намалени с до 5(10) стотинки и ги купувам само ако в момента се нуждая.
Хубавото е, че често пускат и неща за децата-дрешки,обувки и играчки,които си заслужават и качеството и цената.

# 24
  • Мнения: 442
одобрявам и приветствам! Party

# 25
  • Мнения: 270
Ако е продукт който по принцип използвам,купувам,но иначе съм малко предубедена към промоции на хранителни стоки например.

# 26
  • Мнения: 2 700
В хранителни магазини купувам от промоция само ако съответният продукт /като вид, а не като марка/ е бил предварително в плановете ми за покупка.
Купувала съм от Техномаркет в промоция и нямам никакви оплаквания.

# 27
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Хранителни стоки- не купувам.Пускат ги на промоция, когато им изтича срока на годност, на някои дори в деня на промоцията. Naughty

Съвсем не съм съгласна с това. Мислиш ли, че вериги като Билла, ХИТ, Кауфланд, при които промоциите са по 10 - на дни ще продават нещо с изтекъл срок, абсурдно..Simple Smile В халите съм виждали един щанд, на който продават неща, на които срока изтича до броени дни, но това изрично е упоменато. Освен това, често промоцията се прави не от веригата , а от съответния производител!!!

Говоря конкретно за Метро ! Не беше ИЗРИЧНО УПОМЕНАТО Забележи сроковете на годност, кога изтичат. И не казвам,че на всички стоки. Twisted Evil Лично съм виждала как се връщат пакети с изтичащ срок, за да се препакетират ( няма да споменавам къде ). Промоция се прави на стока, която не върви - за хранителните специално. 

Последна редакция: чт, 26 окт 2006, 13:30 от Джемма

# 28
Лично на мен ми се случи една промоция с изтекъл срок точно в магазин Кауфланд. Нищо важно и съществено, но се подразних. При положение, че беше отворил току-що, преди две - три седмици примерно. Баща ми решил да види какво има и естествено нали има две внучки - едната ученичка, та отишъл при ученическите пособия. Взел по един комплект фулмастри и по един моливи. На "промоция". Като дойде време за у-ще, извадихме всички неща и тези дето бяха на промоцията представете си бяха със срок на годност 01,09,06г. и естествено бяха изсъхнали. А магазина в Младост отвори някъде през август.  Та ме хвана яд, че още едвам са отворили и вече имат неща с изтекъл срок. То вярно, че са почти без пари, ама чак толкова...Друг е въпроса, че баща ми не се е и сетил да погледне, но честно казано аз никога не съм виждала на фулмастри да пише срок на годност. Имаме едни на Carioca отпреди 3 години и още пишат.
Та общо взето промоциите май наистина в повечето случаи се правят, за да си пробутат стоките с изтичащ срок. Случвало ми се е дори на шоколади и др. сладки неща да видя, че остават 3-4 дни до крайния срок...

# 29
  • Мнения: 376
Понякога наистина може да се купи и опасна храна /с изтекъл срок/. Макар че има храни без да са в промоция, в нормален срок на годност, а като ги отвориш -развалени...

Общи условия

Активация на акаунт