Моята история...моят кошмар...

  • 8 332
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
Мила Кiki!  Cry
Ужасно много съжалявам за това, което се е случило с теб и с бебето !  smile3518

Не мога да приема, че новия живот може да зависи от настроението на някого, не мога да приема  студеното, безразлично отношение в болниците !!!
За мен да бъдеш лекар е ПРИЗВАНИЕ, а не професия !!!

Мила, бъди силна, бъдещето е пред теб и е определенно слънчево !!!  Hug
 

# 46
  • София
  • Мнения: 1 941
Е тук идва това,което искам да кажа... Аз ходих на фетална при голямото име в областта Др. Мазнейкова. Сигурно има много мами,които са и благодарни,че е била подробна и взискателна към работата си. Но не и аз! При мен цялата процедура,от влизането ми в кабинета,снемането на анамнеза /тук и казах,че не съм имала проблеми до момента,а и резултата ми от БХС беше 1:3650/,гледането на 3Д /поне за спомен ми останаха 42 секунди запис на диск/ и след това на двуизмерния,записването на резултатите/изписа цяла страница/ отне крупните...8 минути. Нарочно си погледнах часовника като излизах...не можех да повярвам... Явно беше решила,че щом до момента не съм имала проблем,значи всичко е ОК и няма нужда от по-задълбочено разглеждане на плода,плацентата и т.н. Може ли да се направи подробна ФМ за толкова кратко време???
КикиНики, много съжалявам за това, че пак има намесена лекарска грешка. Казвам това, защото и аз ходих на 3Д при Мазнейкова и познай - преглед точно 5-6 мин. Преди като бях бременна с Поли пак съм ходила 2 пъти при нея и изобщо не претупваше така, преглеждаше по 15-20 минути, а сега с новата болница така се овълчила за пари и тарифата вдигна и гледа колкото може повече пациенти да минат за деня. Този път не й се доверих и ходих и при друг специалист, но това го направих само сега, защото човек като препати и става недоверчив и винаги има едно наум. Сигурна съм, че всичко ще се оправи при теб за в бъдеще! Hug

# 47
  • Мнения: 7 111
Миг невнимание цял живот страдание. Но не за мърлячите, които си гледат работата през пръсти, защото парите са богове за тях.  #2gunfire (мразя я тази емотиконка)

# 48
  • Хасково
  • Мнения: 180
КикиНики, нямам думи за невежеството на някои доктори.
Ще се моля за теб, семейството ти и малкото ангелче.
Искренно вярвам, че след време ще си имаш живо и здраво детенце. Hug

# 49
  • Мнения: 4 428
Много съжалявам за загубата ти, мило майче   bouquet  Hug

Това за нецентрираната пъпна връв, много ме озадачи  Thinking Моята докторка го забеляза това при мен на най-обикновен ехограф. Но не съм и предполагала, че може да е толкова фатално Shocked Тя всеки път оглеждаше най-подробно плацентата, като дебелина и зрялост и не каза да има някакъв проблем  Thinking Но при мен пъпната връв се беше отклонила сравнително малко от центъра. Може би и това има значение Thinking

Дано скоро да се похвалиш с две чертички  Hug

# 50
  • Мнения: 1 455
КикиНИки, ужасно ми е мъчно. Приеми моите искрени съболезнования  Flowers Rose . Искрено се надявам скоро да се похвалиш с две чертички.

# 51
  • София
  • Мнения: 11 707
Ужасно съжалявам за загубата ти!Пожелавам ти много сила и кураж за да продължиш напред! Сигурна съм,че скоро ще гушнеш свое бебче!

# 52
  • Мнения: 3 091
Ужасно съжалявам! Много добре разбирам какво чувстваш - преживяла съм същото преди 5 години!
Най-искрено ти пожелавам да започнеш да мислиш за малкото ангелче спокойно и болката да се превърне в желание да продължите напред!
Дано съвсем скоро да гушнеш своето здраво бебче! Ангелчето ще ви пази!

# 53
  • София
  • Мнения: 94
Не мога да си представя огромната болка Cry
Моите съболезнования  Flowers Rose
Желая ти много сила и вярвам, че малкото ангелче винаги ще бди над вас!  Praynig

# 54
  • Мнения: 419
Мила Кики,четях написаното от теб и се разплаках...Толкова много мъка....Искрено ти съчувствам миличка.Макар че аз бях едва в края на третия месец,когато загубих бебчето си,болката беше огромна....Но не губи кураж,миличка... Твоето ангелче ще бди над теб.И дано скоро се похвалиш с положително тестче! Hug

# 55
  • Мнения: 192
 Мила КикиНики. Толкова съжалявам за загубата ти. И аз плаках много и аз съм загубила 2 бебета преди Али. Не се отчайвай мила, през март пак ще видиш 2-те чертички!!!

# 56
  • Мнения: 1 671
KikiNiki, направо побеснях като прочетох за Мазнейкова, даже си спомних как обсъждахме този случай като се видяхме първия път. И аз съм чувала доста лоши неща за нея и то от хора, които я познават като професионалист от години.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Хайде догодина да бременеем пак заедно  Hug !

# 57
  • Варна
  • Мнения: 2 171
КикиНики, прегръщам те! Сигурна съм,че ще забременееш отново и всичко ще бъде наред! Ще се помоля за това Praynig!

# 58
  • Мнения: 148
Чета в този форум отскоро, разплаках се когато прочетох написаното от теб, спомних си какво ми се случи и на мен преди две години, точно на 12.11.2004 година родих първото си дете- момиченце, роди се мъртво,две седмици преди термина.Истински възел на пъпната връв, срещало се много рядко, но се случи точно на мен, аз за разлика от теб нямах сили да взема и да видя детето си, просто не можех.Няколко месеца не знаех на кой свят съм, но малко по малко се успокоих и започнах да гледам напред с надежда да забременея отново-благодаря на бога, успях да забременея бързо и точно преди 11 месеца родих момченце - живо и здраво.Моля се всичко с него да е наред. Не се предавай....

# 59
  • Мнения: 100
KikiNiki,
sajalyavam za tova, koeto si prejivyala.

Tryabva da priznaya, 4e se razplakah kato pro4etoh, kakvo se e slu4ilo....Samo do predi mesetz i az nosih beb4e no prejivyah ko6mar i nego ve4e go nyama.  Cry Znaya kak se 4uvstva6, vapreki, 4e beb4eto mi be6e v 19 sedmitza i 2 dni, bolkata e ogromna. Az zabremenyah s InVirto protzedura, za6toto se naloji da mi otstranyat operativno mato4mite trabi.

Molya se za teb da ima6 bebe otnovo, vazmojno nai-skoro! Samo tazi radost moje da varne use6taneto za jivot.

Kato 4etoh vtoriya ti posting za rezultatite se setih, 4e az pieh po vreme na bremennostta Asperin Protect ot 100mg. vsyaka ve4er.
Tova be6e profilakti4no, za da se izbegnat to4no mikro sasirvaniya na kravta na kapilyarite v platzenata.
Tazi terapiya mi  prepora4a d-r Stamenov.


Ako ima6 nujda ot pove4e info otnostno razli4ni izsledvania imunologi4ni, ti prepora4vam  www.zachatie.org

Izvinyavai, 4e pi6a na latinetza no ne sam v Bg. i nyama Kredor

Pregra6atam te silno!!!

Общи условия

Активация на акаунт