На колко време сменяте биберона?

  • 1 395
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 317
И моят син е с каучукови на NUK и ги сменям на 4-5 седмици, но сега започна много да ги губи като ги хвърля от количката и затова по-често ги сменяме. Mr. Green

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
И на нас ни е време да ги сменяме,минаваме на новият размер  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 1 986
 Ще използвам темата,за да попитам,тъй като скоро ще стана майка Grinning-кога за първи път се дава биберон на новородено-на колко дни като стане,или седмици newsm78

# 18
  • Мнения: 164
аз дадох биберн на бебчо на 1 седмица

# 19
  • Мнения: 992
Ползва силиконови и ги сменям на всеки 3 месеца.

# 20
  • Мнения: 171
Ползваме 2 бр. силиконови на Камера откакто се е родила и още не сме ги сменили.  Embarassed
Ами харесва си ги  newsm78

# 21
  • Мнения: 1 030
Ще използвам темата,за да попитам,тъй като скоро ще стана майка Grinning-кога за първи път се дава биберон на новородено-на колко дни като стане,или седмици newsm78
Аз пробвах да дам биберон, обаче не искаше. Чак като навърши 2 месеца започна да смуче, преди това го изплюваше. Но с биберон е къде-къде по-лесно, преди беше ужас - по цял ден искаше да виси на цица...

# 22
  • София
  • Мнения: 3 832
Сменям ги на три месеца.

# 23
  • Мнения: 962
Ние сме с каучуков на Чико и го сменяме всеки месец

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
И ние аме на каучукови - Чико, сменям ги всеки месец. Силиконовите на Браун още не съм сменяла.

# 25
  • Мнения: 660
Аз пробвах да дам биберон, обаче не искаше. Чак като навърши 2 месеца започна да смуче, преди това го изплюваше. Но с биберон е къде-къде по-лесно, преди беше ужас - по цял ден искаше да виси на цица...

Ние сме по същия начин, но ги прие като навърши 3 месеца. Все още са му добре и не мисля да ги сменям. Силиконови са, на Нук.

# 26
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Като беше по- малка ги сменях на 1-2 месеца ( силиконови на Камера). Сега уж ще се отучваме от вредните навици, та не съм го сменяла повече от 3 месеца. Само дето момата все повече се пристрасти към бибата покрай зъбоникненето и яслата  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 191
на 3 месеца ги сменях ...а сега да се похваля вече нямаме нужда от бибероните..........

# 28
  • Мнения: 150
Преди десетина дни за първи път не го изплю и сега с удоволствие си го върти в устата. Купих два силиконови на Нук, но мисля да и взема още за различните тоалети да е в тон Wink

Общи условия

Активация на акаунт