Син пребива майка си!

  • 2 140
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 239
Жоре, наистина си най-забавния писател тук  Simple Smile
Дано не те баннат само, че някакви каки, оперирани от чувство за хумор подхвърлят такива идеи  Sad

Има много малка бройка модераторки, които искат да ме баннат. Има мотив и той е ясен на всички - знаем, че скоро ще кандидатствам официално за модератор все пак. Както виждаш към поведението ми тук забележки няма - патриот, меценат и джентълмен.

Лобито ми е огромно. Има доста модераторки, юзърки и татковци, които искат да съм тук, искат да получа и права все пак защото осъзнават безспорния ми ръководен потенциал.

# 31
  • Мнения: 3 423
Тъжно е, но е факт - болните мозъци се роят.

# 32
  • Мнения: 14 133
Тъжно е, но е факт - болните мозъци се роят.
Peace

# 33
  • Мнения: 583
това е отвратително! представих си тази жена как го е милвала като бебе и се е радвала, когато се е появил на белия свят. аз наскоро станах неволен свидетел на това как моя бивша класна/страхотна жена/ беше набита в тандем с дъщеря си от зетя и се почувсвах ужасно неловко. после разбрах, че това не е за първи път. не трябва да има търпимост към такива хора дори и близки! мястото им е зад решетките! щом не му пука за майка му какво остава за другите хора! Shocked

Децата са като кучетата - не ги ли възпитаваш правилно ти се качват на главата за отрицателно време. Много пъти сме дискутирали тук как се възпитава челяд все пак.
жоре, бай бабо да не те стига! то , че трябва възпитание трябва, но съм далеч от мисълта, че някой си учи детето да го бие! а иначе по света хора всякакви и никой не е застрахован от нищо! изненади винаги може да има, особено ако се включи и дрогата! Peace

Общи условия

Активация на акаунт