Лунен ден - 29.10. от 23.25ч

  • 2 451
  • 36
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Бургас
  • Мнения: 614
Хайде дами, купувайте плодовете и зареждайте сокоистисквачките да са в готовност.
Пожелавам на всички поне 1 кило в минус и да се разпишете и похвалите   bouquet
 Peace

# 1
  • Мнения: 614
И аз съм на линия Wink . Успех на всички лунатички.

# 2
  • Мнения: 306
Решила съм и аз да пробвам  Simple Smile Дали ще издържа ще кажа утре !

# 3
  • Мнения: 527
и аз да си кажа с вас с Peaceам  Praynigдано издаржа стискам палци на всички

# 4
  • Мнения: 254
Пишете ме и мен Peace :а какво е разрешено?Аз си мислех,че само вода ,а по-горе прочетох,че може и н.сок.
Успех момичета  bouquet

# 5
  • Мнения: 936
И аз ще се пробвам, пък дано да издържа. Кажете ми какво мога да пия- вода, кафе, сок и в какво количество.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 614
Пишете ме и мен Peace :а какво е разрешено?Аз си мислех,че само вода ,а по-горе прочетох,че може и н.сок.
Успех момичета  bouquet
натурален сок не може
може прясно изцеден фреш
 Peace

# 7
  • Мнения: 505
ееееееееей съвсем на време проверих за този дългоочакван и НЕОБХОДИМ за тялото ми ден.... ЗАПИСВАМ се... Hug

# 8
  • Мнения: 686
Този път и аз съм с вас! Дано да издържа!

# 9
  • Мнения: 254
Вмъкни Цитат
Цитат на: desi7674 в неделя, 29 октомври 2006, 09:22
Пишете ме и мен  :а какво е разрешено?Аз си мислех,че само вода ,а по-горе прочетох,че може и н.сок.
Успех момичета

натурален сок не може
може прясно изцеден фреш

E,под натурален сок неразбирам 'от магазина',а прясно изцеден Peace

# 10
  • Мнения: 191
Всеки път почвам и до никъде не стигам,сега обаче съм мотивирана да издържа:))

# 11
  • Мнения: 5 647
От тази нощ е диетата, така ли?  newsm78

# 12
  • Мнения: 3 453
Моного се обърках,аз мислех че денят е 29 а излиза че започва от тази нощ.Дано Madeline е разбрала правилно Thinking

# 13
  • Мнения: 432
И аз се пиша за идеята! Само някой да ме светне докога продължава, 4е ми е за пръв път и не съм в 4ас(да не взема да седя 1 седмица на фотосинтеза от престараване Mr. Green).

ПС: Теми4ката я мярнах още от сутринта и до късния следобед се наливах само с вода, а след това яко се набухтарих Crazy. Ще го броя за репетиция и а дано утре да съм по-твърда и непреклонна, 4е хи4 не ме бива в ограни4аването. Mr. Green

# 14
  • Мнения: 5 647
ПС: Теми4ката я мярнах още от сутринта и до късния следобед се наливах само с вода, а след това яко се набухтарих Crazy. Ще го броя за репетиция и а дано утре да съм по-твърда и непреклонна, 4е хи4 не ме бива в ограни4аването. Mr. Green

Ограничавай се утре. Диетата започва от тази нощ 23:25 ч.

Справка

# 15
  • Мнения: 1 290
Аз съм в играта Peace

# 16
  • Мнения: 3 453
Хиляди благодарности Madeline.Много се зарадвах.Днес нямаше да издаржа ходих 10 км пеша до Снежанка и се върнах умряла от глад Rolling Eyes

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 614
Tristania, много готин и надъхващ подпис имаш  Flutter
много и се кефя на тази артистка, нищо че не и знам името

# 18
  • Мнения: 5 647
Kris, дишай спокойно. Въпросът е утре как ще се издържи.  newsm78  Ако за пръв път ще я правиш тази диета, се зареди с повече плодове и сокчета, защото на вода едва ли ще издържиш 24 часа.

# 19
  • Мнения: 2 849
 Party Party Partyняма да се излагам ,записвам се .

# 20
  • Мнения: 3 453
Няма проблеми за мен имам толкова много работа в понеделниците и нервните ни клиенти званят нон стоп..миналата неделя издаржах но през седмицата се отпуснах,но утре ще съм желязна.УСПЕХ НА ВСИЧКИ!

# 21
  • Мнения: 1 290
Tristania, много готин и надъхващ подпис имаш  Flutter
много и се кефя на тази артистка, нищо че не и знам името
Ами нещо трябва да ми напомня нагледно в какво прасе се превръщам Rolling EyesТая мацка е отслабнала с тонове,така,че щом тя може... Mr. Green

# 22
  • Мнения: 330
Бройте ме и мен! Включвам се тъкмо навреме  Grinning
От кога се каня да пробвам тази диета, ама все пропускам лунните цикли нещо....

# 23
  • Мнения: 2 032
И аз се записвам. Ама ще пия 1 кафе, може и някой плод да изям, така че това брои ли се, кой знае. Аз си го броя за ратоварване.

# 24
  • Мнения: X
Пишете ме и мен!  Peace

@ Тристания, наистина ли е отслабнала толкова много?
Последният път (беше скоро) четох статия, че не я взимали за роли, заради килограмите й. И не ги беше свалила още.  Thinking

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 614
хайде момичета, нищо не казвате
как върви гладуването?
аз засега държа фронта
 Peace

# 26
  • Мнения: 432
хайде момичета, нищо не казвате
как върви гладуването?
аз засега държа фронта
 Peace

И аз , изкуших се само с половин банан сутринта, ама лапето не иска6е да си го доизяде и ми беше съвест да го изхвърля. Mr. Green

# 27
  • Мнения: 505
как е гладуването...

# 28
  • Мнения: 1 290
Пишете ме и мен!  Peace

@ Тристания, наистина ли е отслабнала толкова много?
Последният път (беше скоро) четох статия, че не я взимали за роли, заради килограмите й. И не ги беше свалила още.  Thinking
Ами на половина е станала,като имаш впредвид,че е някъде на 55,имаше статия,озаглавена "щом аз мога,всеки може да го направи"
Ето снимки от преди за мотивациика Flutter


след


Хайде да видим какво е станало и с Janet jackson #Crazy

before:

After

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 614
ох красавици, не знам да се оплача ли или да се похваля
ще ходя да ям охлюви
замисляме го с половинката от дълго време и все не остава ред, и точно днес се оказа че ще ги ядем
хайде тя моята отече, ама поне вие не се давайте
ще ви стискам палци за положителни емоции утре на кантара!

# 30
  • Мнения: 1 424
Бройте ме и мен  Peace След няколко лъжички кисело мляко сутринта,се усетих,че е луната и после цял ден съм само на течности   Party  Хайде малко ни остава и дано утре всички сме с минусчета   Party

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 614
хей, защо никой не се отчита?
то аз няма какво де, но поне вие малко стимул дайте за следващият път
 Peace

# 32
  • Мнения: 505
как да се отчета като ме е СРАМ  Embarassed не издържах и в 20ч така се нахаплярих...че  не е за приказване... #Cussing out

# 33
  • Мнения: 1 290
Издъних се #Cussing out Но половин кило пък го няма coolcool

# 34
  • Мнения: 3 453
и аз се изложих вечерта много се изложих....то бива лиготия ама мойто край нямаааа

# 35
  • Мнения: 256
Издържах цял ден само на вода и чай - урааааааааааааааааа. Важното е днес да не се натъпча. За сега успявам но ще видим довечера.

# 36
  • Мнения: 330
Е, не е честно! Цял ден издържах на фрешче от един портокал, ходих и да потичам даже, а накрая... дойдоха ми гости и докато приготвях вечерята си замина моя лунен ден  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт