Какво бихте рекламирали най-добре?

  • 2 796
  • 85
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 481
Секси вампирка излязла на лов. Изведнъж й идва... Тя изважда невъзмутимо една дамска ангелски бяла превръзка с крилца. Прави сравнение между тази с крилцата и тази без, течността е алено червена. Огладнява, очите й заискряват и зловещо прошепва:
Нито капка кръв загуба

Ароматът се разнася, в здрача се вижда самотната фигура на новия вампир в района и тя отново си мисли с усмивка, закачила горния й кучешки зъб: "Познай с кого имам среща?"
smile3501 smile3501 smile3501

# 46
  • Мнения: 27 524
Е, страхотно интересна тема, Анджи,  Hug мерси за възможността да помисля и представя себе си  в ткава светлина   Flutter

За бижута за ръце не ставам, нямам достатъчно дълги и изящни пръсти.

За бельо не ставам - имам широк ханш и тънка талия... контрастът е прекален  Crazy

За козметика за коса - нищо особено не е свилата ми, и там не се котирам  Confused

За грим... нямам дебели устни и двете ми очи са очебийно различни...пак не ставам...  Sad

(още малко ако продължа така, вече няма да харесвам темата ти...  Close )

За мотори не ставам, не съм чак такава мъжкарана, а и супер женствена не съм. Дълги крака за чорапогащи също нямам...

Май за нищо не ставам... за дамски превръзки освен или за прах за пране  Cry Един чужденец, наш познат, гостуваше в Бг и като гледа телевизия каза: У вас ще си помисли човек, че цяла България ходи все в цикъл и пере нон-стоп...  hahaha

# 47
  • Мнения: 3 537
Как ще са ти различни очите ,Блонди? Shocked

# 48
  • Мнения: 3 405
Блонди, какво ще кажеш за бебешки продукти? Можеш ли да го докараш да си като вечно усмихнатите и добре изглеждащи майки на супер кротки и чаровни бебета?

Последна редакция: нд, 29 окт 2006, 17:29 от Анджелина

# 49
  • Мнения: 3 537
Блонди, какво ще кажеш за бебешки продукти? Можеш ли да го докараш да си като вечно усмихнатите и добре изглеждащи майки на супер кротки и чаробни бебета?
Точно така си я представям! PeaceБлонди ,като една чаровна мама! Wink

# 50
  • Мнения: 3 447
Блонди, какво ще кажеш за бебешки продукти? Можеш ли да го докараш да си като вечно усмихнатите и добре изглеждащи майки на супер кротки и чаробни бебета?
Точно така си я представям! PeaceБлонди ,като една чаровна мама! Wink

Блондиня, а за кошчета за боклук к'во ще кажеш Joy Може и в някой клип на Агенцията за закрила за детето да те включим Mr. Green

# 51
  • Мнения: 27 524
Как ще са ти различни очите ,Блонди? Shocked

Не цвета (на брата на мъжа ми са така - като на далматинец - има много светло синьо и наситено зелено око  Crazy), едното ми е отворено, другото не толкова. В смисъл клепачът на едното се вижда повече, на другото не. И ако имам за грим тънка линия по линията на клепача, става катастрофа...почти кривогледа се докарвам  Cry); Затова трябва да слагам силен грим или съвсем лек  Confused

# 52
  • Мнения: 5 370
В момента ставам за рекламно лице на противогрипни продукти. Болна и зла съм, имайте го предвид.
Сещам се и кой би бил в рекламния клип на софийския МОЛ  Grinning

Ммм, кой  newsm78

Кейси и Депешаркчицата /не ми се сменя на латиница/ с по няколко кредитни карти, запътили се към МОЛ  Mr. Green
Тц, нъЦ.
МноУ ИлИмИнттарно, Уотсън. Crazy
В момента съм рекламно лице на едно студио за отслабване.....доста реални клиентки имат след  разговор с мене и са доволни-исках да кажа момичетата, които са ходили там.
А иначе съм в състояние да направя яка реклама, както и да откажа някого да ходи някъде или да пазарува нещо.
Може би е трябвало на времето да запиша друга специалност, свързана с яко говорене, ама от това да се изкарват парици. Mr. Green

Последна редакция: нд, 29 окт 2006, 17:38 от WHoCAres!

# 53
  • Мнения: 27 524
Анджелина, не ставам и за това  Confused

Дониня, не знам... струва си да се помисли по този въпрос... може би за камиони за извозване на боклук?  Thinking

# 54
  • Мнения: 3 537
Анджелина, не ставам и за това  Confused

Дониня, не знам... струва си да се помисли по този въпрос... може би за камиони за извозване на боклук?  Thinking
Блонди,не се ли подценяваш? LaughingЧак пък камиони за боклук! Wink

# 55
  • Мнения: 3 740
Май вече мога да рекламирам пенсионен фонд. Нещо с яхти, мотори и каравани...

# 56
  • Мнения: 27 524
Блонди,не се ли подценяваш? LaughingЧак пък камиони за боклук! Wink

Не, бре, аз като една видна шофьорка на камиони...  Joy

Майтап да става, ако се подценявам, то не е в нета  Grinning

# 57
  • Мнения: 3 405
може би за камиони за извозване на боклук?  Thinking

Като навигатор, в средата между два камиона - единия с перфектно опакован боклук в правилни пакети, а другия с разпилян и разпръснат боклук, заобиколен от мухи. Тя пуска първия, а втория връща обратно - да го пакетират. А след това камерата фиксира едно перфектно депо с наредени като войници пакети - чисто и стерилно. Накрая Блонди поклаща доволно глава.
Следва някакъв слоган, още не съм го измислила...

Така може ли Grinning

# 58
  • Мнения: 5 370
може би за камиони за извозване на боклук?  Thinking

Като навигатор, в средата между два камиона - единия с перфектно опакован боклук в правилни пакети, а другия с разпилян и разпръснат боклук, заобиколен от мухи. Тя пуска първия, а втория връща обратно - да го пакетират. А след това камерата фиксира едно перфектно депо с наредени като войници пакети - чисто и стерилно. Накрая Блонди поклаща доволно глава.
Следва някакъв слоган, още не съм го измислила...

Така може ли Grinning
Предлагам следния - Дори и боклуците заслужават подобаваща грижа.
Какво ще кажеш, екс-Дяволина? Wink

# 59
  • Мнения: 27 524
Може, ама общините плащат малко  Crossing Arms

Ако е Wolf... става  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт