Какво бихте рекламирали най-добре?

  • 2 808
  • 85
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 405
Представете си, че правите реклама на "нещо". С рекламата на какво (кого) бихте се справили най-добре?
И как ще го направите Wink

Последна редакция: нд, 29 окт 2006, 11:31 от Анджелина

# 1
  • Мнения: 495
иска ли питане - някакъв продукт за красота  Flutter
/шегичка/

# 2
  • Мнения: 3 447
Пури, ром и космодиск Mr. Green

# 3
  • Мнения: 3 405
Ако добавя как бихте ги рекламирате, ще си кажете ли Wink

# 4
  • Мнения: 6 167
Незнам, но мога да кажа, че бих се вписала чудесно в една реклама , която дават тук в момента (Рекламира нов кино-канал)

Покрив. Простор за пране и много дрехи, чаршафи и тн.
Една леля , пълновата, с голям бюст ( тип кака Сийка) , събира прането си.
И вижда , простряна една рокля... златиста, елегантна...
Приближава се , сваля я, и започва  да  я пробва,  все едно е пред огледалото...
Зад нея се появява Никол Кидмън ( собственичката на роклята) да си я прибере.
Лелята е стъписана от проявената волност... опитва се да се извини, но Никол, с нейната аристократичност я окуражава да продължи да се 'оглежда'.
Жената , вече напълно смутена казва... " А, то май ще ми трябват две! Даже можеби три!"

двете се прегръщат, Никол снизходително казва нещо като " Прекрасно е"
, появява се Шон Пен, който ни подтиква да мечтаем за кино и нови филми...

ето в тази реклама искам да съм. обикновения човек, с необикновените мечти.

# 5
  • Мнения: 495
значи само като ми видят визията и ще си помислят, че като започнат да ползват съответния продукт, непременно ще станат неотразими като мен  4470
сори за лиготията, ама човек като почне, няма спиране   Flutter
Лени, тая рокля не се ли пръска по шефовете  Laughing

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 306
В момента ставам за рекламно лице на противогрипни продукти. Болна и зла съм, имайте го предвид.
Сещам се и кой би бил в рекламния клип на софийския МОЛ  Grinning

# 7
  • Мнения: 3 405
В момента ставам за рекламно лице на противогрипни продукти. Болна и зла съм, имайте го предвид.
Сещам се и кой би бил в рекламния клип на софийския МОЛ  Grinning

Ммм, кой  newsm78

# 8
  • Sf
  • Мнения: 808
Овесени ядки ассорти Simple Smile

Става рано кросамая в неделя сутрин, рошава и в дебела пижама с крачоли чинно напъхани в също толкова дебели чорапи  Mr. Green Слага едно зелено чайче и докато водата тихо клокочи в ритъма на бързоварчето /само 3.50 от Пиротска/, изважда едно кисело мляко 2%, отваря кутията с овесените ядки, сипва порядъчно количество на око в любимата си синя купа, добавя бананец, стафидки, една сУуупена лъжица медец от магарешки бодил, после киселото мляко, забърква добре и оставя да шупнеее. През това време чаят е врял и кипял, запарил се порядъчно. Сяда пред ТВ-то и гледа уикенд по VН1. Изпива чая и докато овесените ядки не са изскочили от купата, ги хапва на 2 на 3 вече пред монитора, разглеждайки любимия си сайт бг-мамма Simple Smile

Камерата проследява вече празната купичка и излиза шарен надпис: Овесени ядки за добро настроение и храносмилане Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 9
  • Мнения: 6 167
значи само като ми видят визията и ще си помислят, че като започнат да ползват съответния продукт, непременно ще станат неотразими като мен  4470
сори за лиготията, ама човек като почне, няма спиране   Flutter
Лени, тая рокля не се ли пръска по шефовете  Laughing


не бе, само я 'налага' върху себе си.
роклята да кажем покрива 1/3та от лелята.
велико е просто.

# 10
  • Sf
  • Мнения: 808
В момента ставам за рекламно лице на противогрипни продукти. Болна и зла съм, имайте го предвид.
Сещам се и кой би бил в рекламния клип на софийския МОЛ  Grinning

Ммм, кой  newsm78

Кейси и Депешаркчицата /не ми се сменя на латиница/ с по няколко кредитни карти, запътили се към МОЛ  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 4 651
Ааа космодиска е за мене, че съм сецната от четвъртък.
Та като стана дума, някой ако е навит да е Мистър пропър, дето идва и изчиства всичко.... Може ли да дойде да почне от къщи? Praynig

# 12
  • Мнения: 805
mp3 player, кецове или сладолед.

# 13
  • Мнения: 2 161
Нещо шоколадово ми се рекламира...

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 306

Кейси и Депешаркчицата /не ми се сменя на латиница/ с по няколко кредитни карти, запътили се към МОЛ  Mr. Green

А, Кейси я виждам предлагаща наръчници за психично здраве и житейска удовлетвореност. Бонус- билет за Гънс.

# 15
  • Мнения: 3 537
Червило. Flutter

# 16
  • Sf
  • Мнения: 808

А, Кейси я виждам предлагаща наръчници за психично здраве и житейска удовлетвореност. Бонус- билет за Гънс.

Или в сезона на ураганите, Кейси - застанала смело на прозореца с усмивка на лице, твърдо убедена, че всичко тече и се променя, всяваща спокойствие и непоколебимост в очите на панирани /моля, не бъркайте с цитати от Готварския форум/ американци, които палят семейните ванове и стиснали кучето през гърлото, дигат мръсна скорост я на север, я на запад, щото нали този Wild Wild West. Кейси следва значи да рекламира будната съвест и загриженост на общината Simple Smile После се явява Арнолд и казва: Ако не вярвате на Кейси, елате всички в слънчева Калифорния /там ли беше губернатор  newsm78/, но знайте че от земетресения няма да се оттървете  Mr. Green Аз вярвам на Кейси!!!

# 17
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Имаше една руса мацка някъде по каналите, която рекламираше какво ли не - чайници, дюшеци, покривки и саксии, примерно. Голям майтап, много весело беше. Party
Да оставим рекламата на професионалистите.  Mr. Green

# 18
  • Sf
  • Мнения: 808
Да оставим рекламата на професионалистите.  Mr. Green

Ти "уби" в нас творческия плам на рекламописеца... Mr. Green
шегичка

# 19
  • Мнения: 2 792
 Примерно отлежали вина, скъпи парфюми/козметика (с удоволствие ще се жертвам да ги изпробват върху мен за имени родину), различни видове сирена (при това хич няма да придирям дали са италиански или френски, космополитна личност съм аз), спирам до тук, щот се се щам за още сумайти, като единственото условие да ги рекламирам е предварително да ми се предостави определено (скромно, не съм нахална) количество за дегустация  Mr. Green

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Аз като бивш "рекламист" бих рекламирала най-добре и успешно всеки продукт или услуга, които имат само до 20-тина процента лъжа в преставянето си Mr. Green.

# 21
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
ммм, някоя марка хапчета за отслабване-аз съм мечтата на анорексичките

Но най-се вписвам в рекламата на фирма, произвеждаща чанти, портофели и ръкавици (нека има удоволствие, все пак)

# 22
  • Мнения: 3 405
Аз като бивш "рекламист" бих рекламирала най-добре и успешно всеки продукт или услуга, които имат само до 20-тина процента лъжа в преставянето си Mr. Green.

Е, няма да преувеличаваме много Whistling
Кросамая, много си продуктивна Joy сега да не искаш процент от печалбата Joy

# 23
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Зависи на какъв кеф съм Mr. Green Бих рекламирала домакинска техника или почистващи препарати, но бих рекламирала и кола, тип "баничарка" - удобна, многофункционална и прилично изглеждаща - точно като мен Mr. Green

# 24
  • Мнения: 3 405
И аз да си кажа, в момента ставам само за реклама на "бременни" дрехи, но бих рекламирала с кеф някой изтънчен аромат (не Евтерпа Mr. Green, мяу) или спирала за мигли, имам идеални очи за тази цел Joy

# 25
  • Sf
  • Мнения: 808

Е, няма да преувеличаваме много Whistling
Кросамая, много си продуктивна Joy сега да не искаш процент от печалбата Joy

Хи-хи, ами изчерпах се откъм Как си представяте съфорумката Х  Mr. Green

ПроцентИ, драга, процентИ  Sunglasses

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Шоколад може би........ Wink

# 27
  • Мнения: 2 354
  Един безкраен път и мараня. На него стои човек с раздрънкан мотор и рови в двигателя. По челото му се стичат капки пот. Поглежда към пътя. Привижда му се нещо. Човекът се взира. Вижда басейн с бира, в който плувам аз. Басейнът става все по-реален. Чува се равномерно дишане. Човекът трескаво отваря кутия и вади биричка. Отпива. Поглежда към пътя. В басейна с бира вече плува и той. Изплува надпис: "Бира Еди коя си. И русалките знаят защо" beer

# 28
  • Мнения: 4 473
Дънково облекло от - до Heart Eyes, Джак Даниелс Sunglasses и още нещо, което няма да спомена Blush

# 29
  • Мнения: 5 622
 Мъжко бельо. Ще ми партнира мускулест мъжага, разбира се  Wink

Представям си го той да е по гащи (прилепнали боксерки да речем) и да върви напред с гръб към мен. Не ме вижда, че съм отзад. Аз протягам ръка и вкарвам показалец отзад на ластика на гащите(той е само по гащи) и го дръпвам назад към себе си. обръщам го с лице към мен и...от там вече сценаристите ще кажат какво следва  Wink

# 30
  • Мнения: 3 447
Ех, тия бабалюги, бе Joy

# 31
  • Мнения: 5 622

Без бабалюгите......  Mr. Green

# 32
  • София
  • Мнения: 819
И аз искам червило, имам хубави устни, а и обичам да се рисувам, по думите на Фил - да си слагам лице Joy
@ кросамая - бравос, добре ги докарваш, да нямаш рекламна агенция? Peace

# 33
  • Мнения: 1 629
Хммм, нещо 'направи си сам', най-вероятно. А, ако можех да избирам готова реклама, влизам в клиповете на Спрайт Mr. Green

# 34
  • Мнения: 2 070
Не съм фен на рекламирането, макар че работя в рекламна агенция...
Бих измислила или участвала в разни социални реклами...
Има един по-добър бг PR - клюката и предаването колко си доволен от нещо или не ат уста на уста - ей от това в БГ по-успешна реклама няма... И в тази връзка естествено форума е най-доброто място за реклама/антиреклама на нещо....

Някой чел ли е Наоми Клейн?

NO LOGO   бих казала още по въпроса с рекламата....    Peace

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 6 352
Бих рекламирала очила,много ми отиват  bowuu и ще съм добър модел  Sunglasses

# 36
  • Мнения: 8 505
Спрайт,но старите реклами-онези ,на които се пребиваха зверски...отвътре ми идва.Спортни облекла/обувки също.Може да се спретне и комби-реклама.

# 37
  • Мнения: 3 447
А, ако можех да избирам готова реклама, влизам в клиповете на Спрайт Mr. Green
Онези за чуждото нещастие ли, бе Мю Mr. Green

# 38
  • Мнения: 6 155
Оръжие  Crazy

# 39
  • София
  • Мнения: 1 481
Бих рекламирала добре дънки, кецове и спирала за мигли. Някакъв хубав алкохол също  Mr. Green
И Ауди.

# 40
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
хапчета за отслабване.
Идеална съм за ролята "преди употреба". А сега кажете коя от вас ще играе ролята " след".
Айде казвайте, че снимките започват след малко.... Mr. Green

# 41
  • Sf
  • Мнения: 808
@ кросамая - бравос, добре ги докарваш, да нямаш рекламна агенция? Peace

и-хи, не имам виртуална гла/е/дачница с гледане на търкулнати карти, смилянски боб и червени печени чушки, но понеже се хвърлям от идея на идея и сега реших една рекламна виртуагенция да отворя  Mr. Green

Не спя аз следобед, стисках очи, зъби и кълки, но не можах да задремяяя... И измислих следната реклама: Неподходяща за хора със слаби нерви или на такива, на които им предстои да хапнат:

Всички помним рекламите за дамските превръзки, нали  Mr. Green Та значи в мой вариант:

Секси вампирка излязла на лов. Изведнъж й идва... Тя изважда невъзмутимо една дамска ангелски бяла превръзка с крилца. Прави сравнение между тази с крилцата и тази без, течността е алено червена. Огладнява, очите й заискряват и зловещо прошепва:
Нито капка кръв загуба

Ароматът се разнася, в здрача се вижда самотната фигура на новия вампир в района и тя отново си мисли с усмивка, закачила горния й кучешки зъб: "Познай с кого имам среща?"

# 42
  • Мнения: 3 098
Мисля 4е бижута,4асовници и козметика бих рекламирала най-добре.

 "Бира Еди коя си. И русалките знаят защо" _ей това е супер. Wink

# 43
  • Мнения: 705
Спалня, матраци, нещо за спане. Ще легна в магазина, в леглото на витрината и няма да стана 3 дена  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 14 654
боички, пастели, моливи, пластелин... с моите боички всичко ще се рисува лесно и картинките ще танцуват и ще преминават една в друга
с известни тренировки бих могла да придобия глуповато изражение и тогава ще мога да рекламирам прах за пране или белина

# 45
  • София
  • Мнения: 1 481
Секси вампирка излязла на лов. Изведнъж й идва... Тя изважда невъзмутимо една дамска ангелски бяла превръзка с крилца. Прави сравнение между тази с крилцата и тази без, течността е алено червена. Огладнява, очите й заискряват и зловещо прошепва:
Нито капка кръв загуба

Ароматът се разнася, в здрача се вижда самотната фигура на новия вампир в района и тя отново си мисли с усмивка, закачила горния й кучешки зъб: "Познай с кого имам среща?"
smile3501 smile3501 smile3501

# 46
  • Мнения: 27 524
Е, страхотно интересна тема, Анджи,  Hug мерси за възможността да помисля и представя себе си  в ткава светлина   Flutter

За бижута за ръце не ставам, нямам достатъчно дълги и изящни пръсти.

За бельо не ставам - имам широк ханш и тънка талия... контрастът е прекален  Crazy

За козметика за коса - нищо особено не е свилата ми, и там не се котирам  Confused

За грим... нямам дебели устни и двете ми очи са очебийно различни...пак не ставам...  Sad

(още малко ако продължа така, вече няма да харесвам темата ти...  Close )

За мотори не ставам, не съм чак такава мъжкарана, а и супер женствена не съм. Дълги крака за чорапогащи също нямам...

Май за нищо не ставам... за дамски превръзки освен или за прах за пране  Cry Един чужденец, наш познат, гостуваше в Бг и като гледа телевизия каза: У вас ще си помисли човек, че цяла България ходи все в цикъл и пере нон-стоп...  hahaha

# 47
  • Мнения: 3 537
Как ще са ти различни очите ,Блонди? Shocked

# 48
  • Мнения: 3 405
Блонди, какво ще кажеш за бебешки продукти? Можеш ли да го докараш да си като вечно усмихнатите и добре изглеждащи майки на супер кротки и чаровни бебета?

Последна редакция: нд, 29 окт 2006, 17:29 от Анджелина

# 49
  • Мнения: 3 537
Блонди, какво ще кажеш за бебешки продукти? Можеш ли да го докараш да си като вечно усмихнатите и добре изглеждащи майки на супер кротки и чаробни бебета?
Точно така си я представям! PeaceБлонди ,като една чаровна мама! Wink

# 50
  • Мнения: 3 447
Блонди, какво ще кажеш за бебешки продукти? Можеш ли да го докараш да си като вечно усмихнатите и добре изглеждащи майки на супер кротки и чаробни бебета?
Точно така си я представям! PeaceБлонди ,като една чаровна мама! Wink

Блондиня, а за кошчета за боклук к'во ще кажеш Joy Може и в някой клип на Агенцията за закрила за детето да те включим Mr. Green

# 51
  • Мнения: 27 524
Как ще са ти различни очите ,Блонди? Shocked

Не цвета (на брата на мъжа ми са така - като на далматинец - има много светло синьо и наситено зелено око  Crazy), едното ми е отворено, другото не толкова. В смисъл клепачът на едното се вижда повече, на другото не. И ако имам за грим тънка линия по линията на клепача, става катастрофа...почти кривогледа се докарвам  Cry); Затова трябва да слагам силен грим или съвсем лек  Confused

# 52
  • Мнения: 5 370
В момента ставам за рекламно лице на противогрипни продукти. Болна и зла съм, имайте го предвид.
Сещам се и кой би бил в рекламния клип на софийския МОЛ  Grinning

Ммм, кой  newsm78

Кейси и Депешаркчицата /не ми се сменя на латиница/ с по няколко кредитни карти, запътили се към МОЛ  Mr. Green
Тц, нъЦ.
МноУ ИлИмИнттарно, Уотсън. Crazy
В момента съм рекламно лице на едно студио за отслабване.....доста реални клиентки имат след  разговор с мене и са доволни-исках да кажа момичетата, които са ходили там.
А иначе съм в състояние да направя яка реклама, както и да откажа някого да ходи някъде или да пазарува нещо.
Може би е трябвало на времето да запиша друга специалност, свързана с яко говорене, ама от това да се изкарват парици. Mr. Green

Последна редакция: нд, 29 окт 2006, 17:38 от WHoCAres!

# 53
  • Мнения: 27 524
Анджелина, не ставам и за това  Confused

Дониня, не знам... струва си да се помисли по този въпрос... може би за камиони за извозване на боклук?  Thinking

# 54
  • Мнения: 3 537
Анджелина, не ставам и за това  Confused

Дониня, не знам... струва си да се помисли по този въпрос... може би за камиони за извозване на боклук?  Thinking
Блонди,не се ли подценяваш? LaughingЧак пък камиони за боклук! Wink

# 55
  • Мнения: 3 740
Май вече мога да рекламирам пенсионен фонд. Нещо с яхти, мотори и каравани...

# 56
  • Мнения: 27 524
Блонди,не се ли подценяваш? LaughingЧак пък камиони за боклук! Wink

Не, бре, аз като една видна шофьорка на камиони...  Joy

Майтап да става, ако се подценявам, то не е в нета  Grinning

# 57
  • Мнения: 3 405
може би за камиони за извозване на боклук?  Thinking

Като навигатор, в средата между два камиона - единия с перфектно опакован боклук в правилни пакети, а другия с разпилян и разпръснат боклук, заобиколен от мухи. Тя пуска първия, а втория връща обратно - да го пакетират. А след това камерата фиксира едно перфектно депо с наредени като войници пакети - чисто и стерилно. Накрая Блонди поклаща доволно глава.
Следва някакъв слоган, още не съм го измислила...

Така може ли Grinning

# 58
  • Мнения: 5 370
може би за камиони за извозване на боклук?  Thinking

Като навигатор, в средата между два камиона - единия с перфектно опакован боклук в правилни пакети, а другия с разпилян и разпръснат боклук, заобиколен от мухи. Тя пуска първия, а втория връща обратно - да го пакетират. А след това камерата фиксира едно перфектно депо с наредени като войници пакети - чисто и стерилно. Накрая Блонди поклаща доволно глава.
Следва някакъв слоган, още не съм го измислила...

Така може ли Grinning
Предлагам следния - Дори и боклуците заслужават подобаваща грижа.
Какво ще кажеш, екс-Дяволина? Wink

# 59
  • Мнения: 27 524
Може, ама общините плащат малко  Crossing Arms

Ако е Wolf... става  Laughing

# 60
  • Мнения: 3 405
От идеите за боклука ще стане чудесен предизборен клип на някой кандидат за кмет. Всички разработвали идеята тук да я патентоваме, а после да потриваме доволно ръце ( Дона, Блонди, Аз и Депешаркчицата)

# 61
  • Мнения: 3 447
Чакайте сега, а горкия Криско къде го оставихте, то нали от него тръгна всичко Crossing Arms

# 62
  • Мнения: 5 370
предлагам още един слоган за боклука в рима:

" Който иска боклука му да се събира-
той задължително БЛОНДИ избира.
Тя боклуци всякакви надеждно балира-
 и после....ПРОБЛЕМЪТ МУ ПРОСТО....СПИРА. Joy hahaha

# 63
  • Мнения: 27 524
Леле, докато си пусна постинга и добре ме подредихте  Joy

Ху, откъде го измисли това  hahaha

# 64
  • Мнения: 5 370
Леле, докато си пусна постинга и добре ме подредихте  Joy

Ху, откъде го измисли това  hahaha
Аз ти казвам, че требеше друго да запиша на времето, ма не ВЕРвате.
Ми де да знам откъде-нареди ми се просто.
Като бях бременна-ставах посред нощ и пишех "бременна поезия".
Блондич, ако не се сърдиш, това с боклука може ли някой ден да си го сложа за личен текст? Praynig

# 65
  • Мнения: 3 537
Айде,Блонди се уреди вече с работа!И то каква! Mr. Green

# 66
  • Мнения: 27 524
Блондич, ако не се сърдиш, това с боклука може ли някой ден да си го сложа за личен текст? Praynig

Ми пиши, мари крави, издавай хумористични стихосбирки  Hug После ще ги продавам през Данет и ще подпомагаме сървъра  Joy

Може да си слагаш каквото искаш в подписа и без да ме питаш  Heart Eyes

# 67
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Форумът. Сценария за тв клипа като легне да спи детето Wink.

Слогани обаче измислих:

Римейк на популярен слоган - Майките знаят защо.

И още един - Всички мами говорят.

По-народен вариант - Кой разбира тук се спира.

Творческо предложение - Съвременната градинка онлайн.




# 68
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Стилизиращи продукти за коса- лакове, гелове.......

# 69
  • Мнения: 1 629
Вий за боклука се шегувате, ама аз ви презлагам разрешение: Отивате на Благотворителния коледен базар и си купувате handmade торбичка от текстил, приятна, шаренка, пере се, не се къса от бутилка Шардоне и бойкотирате ърбън пейзажа от дървета окичени с найлонови чантички.

# 70
  • Мнения: 3 447
Вий за боклука се шегувате, ама аз ви презлагам разрешение: Отивате на Благотворителния коледен базар и си купувате handmade торбичка от текстил, приятна, шаренка, пере се, не се къса от бутилка Шардоне и бойкотирате ърбън пейзажа от дървета окичени с найлонови чантички.
Тя хубаво се пере, ама перилните препарати отиват в природата, нали Crossing Arms

# 71
  • Мнения: 3 405
ще перем торбичката с домашен сапун...

# 72
  • Мнения: 3 447
ще перем торбичката с домашен сапун...
Да бе... и ще колите малки сладички прасенца, за да го варите Cry

# 73
  • Мнения: 1 629
Ей сега ще пусна рецептата за сапун от кърма Mr. Green

# 74
  • Мнения: 3 447
Ей сега ще пусна рецептата за сапун от кърма Mr. Green
В темата за Светлана, ако обичаш Mr. Green

# 75
  • Мнения: 7 837
Кейси и Депешаркчицата /не ми се сменя на латиница/ с по няколко кредитни карти, запътили се към МОЛ  Mr. Green

 Mr. Green

Мото - в МОЛ-а ходя всеки ден, нищо туй не е за мен  Mr. Green

Хубаво е да се ходи, понякога се отслабва. При мен има резултат  Grinning

# 76
# 77
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Шоколади бих рекламирала. Как - като ги изяждам атрактивно (тип 'нагрухване' Mr. Green)

Още - Активия. Ще си рисувам стрелки по корема и ще убеждавам всички, че са от Активията.

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 6 981
Козметика, парфюми, бельо...
Бих могла да играя и ролята на супермайката от рекламите!  Blush

Сещам се  за 2 конкретни реклами, в която много ми се иска да участвам - на мъжки автършейв , STR8 май се казваше и на сладолед Бос ( на Делта) в, клипа се виждат части от мъжки и женски тела, устни, езици...

# 79
  • Мнения: 5 877
Кафе. Достатъчно е да ме снимат сутрин, преди да съм се добрала до кафеварката.
Един клип от 45 секунди би убедил всички в несъмнената полза от този продукт.

Яка тема!

# 80
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Кафе. Достатъчно е да ме снимат сутрин, преди да съм се добрала до кафеварката.
Един клип от 45 секунди би убедил всички в несъмнената полза от този продукт.
А, да! И аз като Анда Heart Eyes

# 81
  • Мнения: 2 212
Общо взето и без да искам аз съм една ходеща реклама на Мечо Пух, стаята ми също минава за такава...където срещна нещо с/на Мечо Пух си го купувам...Скоро ще си поръчам и тениска с лика на същия  Heart Eyes

# 82
  • Мнения: 6 206
Себе си.

# 83
  • Мнения: 3 405
Кейси и Депешаркчицата /не ми се сменя на латиница/ с по няколко кредитни карти, запътили се към МОЛ  Mr. Green
Mr. Green
Мото - в МОЛ-а ходя всеки ден, нищо туй не е за мен  Mr. Green
Хубаво е да се ходи, понякога се отслабва. При мен има резултат  Grinning

Хи-хи, реклама на МОЛ с цел отслабване - с един куршум, два заека Grinning

# 84
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
1-2 хотелчета по нашето черноморие  Peace

# 85
  • Мнения: 3 268
Ами вече май само прах и веро мога да рекламирам,а толкова ми се рекламира червило... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт