Кафето у дома

  • 16 234
  • 309
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 750
Maлии,  labrex, потекоха ми лигите. Колкото и кафета да изпия, такива творения като видя и се облизвам Grinning Аз днес още не съм го пила. Искам да имаме еспресо- машина, ма още нямаме. И как само мъж ми дразни като почне да обяснява кво кафе му ставало на работа от тамошната машина...ц-ц! Laughing

# 301
  • Мнения: 742
Нес. през седмицта сутрин в къщи кафе не пия- нямам време. Първто го глътвам към 9-9,30 на работа. А в почивните дни- това ми е най-голямото удоволствие- сутрин, всички спят, а аз пия горещо, ароматно нес кафе..... Peace

# 302
  • Мнения: 720
при мен кафето е нес,със лъжи4ка задължително кафява захар и малко мляко.и все с не6то бисквитено  Winkпия кафето ...но упорито се боря да не ми става навик,4е като взема една трудни спирам..........

# 303
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Преди пиех шварц. Обаче миналата година ходихме да пием истинско турско кафе в село Св. Петка и помакинята ми показа как се прави. Оттогава това е любимото ми кафе.

# 304
  • Мнения: 396
Имаме страхотна кафе машина,която ми прави кафенцето сутрин с два пръста каймак......е как да не се събудиш!!!!

# 305
  • Мнения: 1 733
Пия само безкофеиново, но го правя в машина за еспресо.

# 306
  • Мнения: 211
Така се привързах към нескафето, че вече ако сутрин не пия нес, все едно не съм пила. Много харесвам вкуса му, но с мляко.

# 307
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
За вкъщи само от кафеварка а на заведение еспресо newsm10

# 308
  • Мнения: 493
В къщи на джезве,а на кафе-еспресо

# 309
  • Мнения: 6 461
ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт