МБАЛ Надежда - тема 20

  • 57 792
  • 758
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 167
Здравейте момичета. Извинявам се, ако въпросът ми е неуместен и не е за тук. Върнах се малко назад да потърся отговор, но не успях. Имам час за следващата седмица при д-р Чачева в Парадайс. Някой питал ли е и знае ли дали с отпадането на мерките, ще пуснат и таткото?

Последна редакция: чт, 31 мар 2022, 15:46 от pan_pan

# 676
  • Мнения: 975
Здравейте момичета. Извинявам се, ако въпросът ми е неуместен и не е за тук. Върнах се малко назад да потърся отговор, но не успях. Имам час за следващата седмица при д-р Чавеева в Парадайс. Някой питал ли е и знае ли дали с отпадането на мерките, ще пуснат и таткото?
Д-р Чачева може би?

# 677
  • Мнения: 167
Да, редактирах се, извинявам се. Малко вече ми е каша в главата.

# 678
  • Мнения: 701
На регистратура ми казаха, че трябва доктора да разреши. Аз съм при д-р Данаил Илиев и той разреши на следващия преглед, на 14.04, да дойде и таткото.
Здравейте момичета. Извинявам се, ако въпросът ми е неуместен и не е за тук. Върнах се малко назад да потърся отговор, но не успях. Имам час за следващата седмица при д-р Чачева в Парадайс. Някой питал ли е и знае ли дали с отпадането на мерките, ще пуснат и таткото?

# 679
  • Мнения: 481
Искам да изкажа възхищението си от прекрасната фетална морфология днес при д-р Михова! Невероятен специалист, обяснява спокойно и много подробно. Прегледът беше около 40 мин като бях първа пациентка и не сме чакали изобщо. Пусна и таткото, много бяхме щастливи. Каза й пола. Адмирации за тази жена. С удоволствие ще запиша и втората фетална при нея на 20 г.с.

# 680
  • Мнения: 701
На мен днес ми беше трети преглед при д-р Михова +че ми направи и амниоцентеза. Страхотна! Препоръчвам с 2 ръце. Обяснява през цялото време. Спокойна, усмихната, прекрасна.
 
Искам да изкажа възхищението си от прекрасната фетална морфология днес при д-р Михова! Невероятен специалист, обяснява спокойно и много подробно. Прегледът беше около 40 мин като бях първа пациентка и не сме чакали изобщо. Пусна и таткото, много бяхме щастливи. Каза й пола. Адмирации за тази жена. С удоволствие ще запиша и втората фетална при нея на 20 г.с.

# 681
  • София
  • Мнения: 87
Здравейте момичета, предстои ми планово секцио след 3 седмици. В ценоразписа виждам цена 2700лв и колона до нея НЗОК 1100лв. Какво означава това? Здравната каса, че ти поема нещо ли? И още нещо-тъй като имам ДЗО към Евроинс ще ми изискат разбивка на фактурата, а като не се води избор на екип, какво пишат, както и допълнителните услуги, наясно ли са като им кажеш, че ти трябва разбивка, какво да опишат?

# 682
  • Мнения: 3 283
Ако сте здравно осигурена цената е 2700. Пълната цена е 3800. Ще ви дадат телефон, на който да се обадите после за разбивката (поискайте си го).

Последна редакция: пт, 01 апр 2022, 08:18 от Одри ♡

# 683
  • Мнения: 629
Трябва да се обадите на една дама, да и кажете, че искате документи за фонд и тя ще ви подготви. На мен ми извадиха и документ за избор на екип, на който пишеше името на лекаря, водил раждането. Единствено трябва вие или таткото след раждането да подпишете документа и да отидете на място в болницата, за да ги вземете. На мен ми признаха сумата, която имам за раждане (аз съм към ДЗИ).

# 684
  • Мнения: 221
Извинявам се че се намесвам, и аз дзо .А кога се обаждаме на тази жена, преди или след раждането, предполагам след

# 685
  • Мнения: 629
След раждането.  Бях звъняла и преди, но тя ми каза като родя да звънна пак. Даже при моето беше отпуск и чак следващата седмица се чухме, но много бързо реагира.

# 686
  • Мнения: 975
Момичета, как става записването за детски нефролог, когато никога няма часове? Кога си пускат графика дали знаете?

# 687
  • Мнения: 18
Аз също родих естествено, но предизвилано преди 2 седмици. В момента ми е трудно с малкото бебче, докато се напаснем, но скоро се каня да напиша коментар с моите впечетления и преживявания в болницата.
Като цяло съм изключително доволна! Мен ме приеха по спешност, докторът каза секцио, аз се разревах от паника и уплах и той ме погледна и каза: "няма по-голям противник на секциото в тази болница от мен и повярвайте ми нямаше да го предприема, ако не беше наложително". Бях под наблюдение през нощта, имаше подобрение и на другия ден отмениха секциото и плануваха естествено индуцирано раждане за следващия ден (аз преносвах и нямах родова дейност).
Скоро ще пиша да разкажа подробно, но ръка имам да целувам на д-р Ненов, че се застъпи, уважи желанието ми и направи всичко възможно да родя естествено!

# 688
  • Пловдив
  • Мнения: 1 112
Работния график по време на Великденските празници
https://nadezhdahospital.com/novini/raboten-grafik-po-vreme-na-v … nskite-praznitsi/



Мерки за безопасност при посещение и престой в МБАЛ „НАДЕЖДА“ при COVID-19 от 01.04.2022
https://nadezhdahospital.com/novini/merki-za-bezopasnost-v-mbal- … dezhda-pri-covid/

# 689
  • Мнения: 23
Здравейте, знаете ли кои специалисти провеждат PRP терапията в Надежда, но тази за Естетична гинекология (става дума за Лихен Склерозус - дерматологично заболяване) , а не за репродуктивна стимулация (на яйчниците). Мерси!

Общи условия

Активация на акаунт