За сватбата - преди или след появата на бебето?

  • 4 492
  • 87
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 44 209
преди Wink поне ние така.

сега не бих си представила да трябва да се омъжвам с това лудото бебе Wink
вероятно след - би било много след, аз предпочетох преди - но всеки както си го чувства. А от финансова гл точка - ами то като се роди не спират да ти трябват пари за него - даже обратното - нуждите му стават повече. Wink

# 31
  • Мнения: 1 065
оженихме се преди 3 месеца. бях (и още съм) по- дебела, отколкото бях като отидох да раждам  Embarassed, но изобщо не ми хрумна да се женя докато бях бременна- реших, че има време. дъщеря ни беше много щастлива и продължава да говори за "нашата" сватба  Laughing. няма рецепта- както дойде и както го чувстват хората в момента, независимо какво са мислили предварително.

# 32
  • Мнения: 1 233
Ами ние се оженихме доста преди да се появи Екатерина. Аз си бях решила, че бременна булка не искам да съм.

# 33
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
За мен варианта преди е по-добър Peace
Peace

# 34
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Омъжих се бременна в 4 месец. Единствено съжалявам, че не можах да се почерпя, както подобава  Mr. Green Но изобщо не виждам как мога да организирам истинска сватба, когато детето вече е факт  newsm78 Много хора успяват, аз също сигурно щях да се справя, но предпочетохме другия вариант.

и при нас се получава по същия начин, абслоютно подкрепям

# 35
  • София
  • Мнения: 5 606
Ние все още не сме женени. Ама нямаме и нагласата сега да тръгнем да правим сватби. Може би когато малката поотрасне...

# 36
  • Мнения: 1 841
Бях елегантна булка с много тясна по тялото рокля и голи рамене.Ако бях бременна,нямаше да изглеждам толкова страхотно....

Искаме снимка!!!  Party

# 37
  • Мнения: 3 929
Бях в 6-ти месец, когато направихме сватба. Откакто сме заедно, все се канехме да се женим, но все парите не ни стигаха. Когато разбрах, че съм бременна, сметнах, че е по-правилна да сме сключили брак, преди да се роди детето ни. Теглих кредит и направихме една доста хубава и по-луксозна сватба. Просто за мен ножът беше опрял в кокала. Винаги съм смятала, че така е редно.

# 38
  • Мнения: 1 289
...по-правилна да сме сключили брак, преди да се роди детето ни. .. Винаги съм смятала, че така е редно.

И аз съм на това мнение и с мъжа ми се "пазихме" преди сватбата,но...Въпреки всичко,новината за бебето беше най-хубавия подарък за сватбата   bouquet а сега поне знам,че детето ми ще има законно семейство.
Поне така мисля аз,всеки сам решава за себе си.

# 39
  • Мнения: 2 897
Омъжих се бременна в пети месец. Фигурата ми почти не беше променена - на пробата на роклята ми дизайнерката остана зяпнала, като й казах, че всъщност съм бременна...

Нати,аз бях по същия начин Simple Smile

Предпочетохме да направим сватбата преди да се роди детето,защото не се знае кога щяхме да отделим пари за сватба след това и щяхме много да отлагаме...накрая за шафери щяхме да си поканим внучетата

# 40
  • Мнения: 5 362
Все още не сме сключвали брак,но това не ни пречи за нищо.От 10 год. сме заедно.Предпочитам детето ни да присъства на сватбата,така че аз съм за брак след появата на бебето.

# 41
  • Мнения: 1 146
Ние сме от година и половина заедно, имаме си бебе на 6 месеца и все още не сме правили сватба. Още не ни се жени Laughing

# 42
  • Мнения: 2 697
Според мен няма никакво значение дали сватбата е преди бебето или след неговата поява, важното е да има любов в двойката Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 2 068
Този въпрос ме вълнува,защото вече няколко мои приятелки се бракуваха  след като родиха ,от гледна  точка на фигурата си,а и от финансова,защото ще трябват пари първо за бебето.От друга страна пък,нищо не пречи да не се вдигат големи сватби,а просто събитието да се отбележи с най-близките.
Вие на какво мнение сте?

Без много шум и дандания сключихме граждански брак  Mr. Green когато бях в 5 месец.
Тогава работех в Бургас, взех си отпуска за една седмица, дойдох в София, омъжих се и се върнах пак на работното си място. Laughing
Аз не знам защо така изпитвам ужас от сватби  Crazy... и за мое щастие се оказа, че е традиция да не се вдигат тежки сватби в нашите семейства.

Ако искаш да си добре изглеждаща булка и да си пийнеш, пушиш, танцуваш и др. такива  Grinning- > сватба след бебето!

# 44
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
На сватбата бях в 3ти месец бременна.
Бяхме решили да правим сватба, преди да разбера, че съм бременна Simple Smile
Нашата сватба беше само с приятели, без роднини и прочие. Не ни излезна скъпо... Бяхме казали, че искаме пари, а не подаръци, защото чакаме бебе и ще имаме нужда от финанси, а не от чинии, тенджери и т.н.

Направете я така, както си мислите, че ще е най-добре за вас;

А парите никога не стигат - и преди и след сватбата, и преди появата на бебето, и след него Simple Smile
Важно е да се разбирате Wink

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт