Какъв цвят на косата е модно този сезон?

  • 3 113
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 798
Ех, олучила съм значи тенденцията в кафевите тонове. От 2 месеца съм нещо шоколадово кафяво. Обаче ме хвърлихте в размисъл дали да не сложа малко зеленикави кичури?  newsm78

# 31
  • Мнения: 2 952
охо..............зеленикави ще си супер !трябват ти и зеленикави очила и си трепач Joy

# 32
  • Мнения: 3 835
Модерно е това, което ти отива!  Wink

Точно и аз това щях да напиша. Модата си е мода, но човек трябва да е реалист, и на първо място да прецени какво му отива на него, и после да се съобразява с модните тенденций.

# 33
  • София
  • Мнения: 2 161
Та по темата, моят фризиор ме навива да ме боядиса шоколадово кафяво,хммм ама нещо се двоумя newsm78....явно е доста на мода , но не мога още да се откажа от червеното (в момента съм ярко червено) af Май ще следвам модата, а и обичам промените smile3521

# 34
  • София
  • Мнения: 6 798
охо..............зеленикави ще си супер !трябват ти и зеленикави очила и си трепач Joy
Наканила съм и очилата да сменям, че вече не са в тон с косата, ама други съм намислила, не зелени!  Laughing

# 35
  • Мнения: 844
Аз да кажа пробвах боята на Велла и по точно милк шоколад /млечен шоколад/ и стана доста добре, а и е много естествен!

# 36
# 37
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Аз да кажа пробвах боята на Велла и по точно милк шоколад /млечен шоколад/ и стана доста добре, а и е много естествен!
Коя е боята на Вела и кой е номера?

# 38
  • Мнения: 1 212
Аз да кажа пробвах боята на Велла и по точно милк шоколад /млечен шоколад/ и стана доста добре, а и е много естествен!
Коя е боята на Вела и кой е номера?

Незнам това ли се има предвид, но аз лично откакто излязоха / март - април / само това ползвам  -  Wellatone
...три актуални нюанса на кафявото (самата кутийка е кафява, ще ги познаеш като ги видиш..)
Не мога за съжаление , да намеря в net-a хубави снимки да ти дам адрес
Само това намерих:
http://www.wella.cz/wellvyrobkynew/wellavyrobky/kategorie_stylin … _stressedhair.jsp

# 39
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Модерно е това, което ти отива!  Wink
Peace

# 40
  • Мнения: 45
Аз се върнах от Щатите преди 2 седмици и там тенденциите за този сезон са:червени коси,цялата кафява гама с червени отенъци и кестеняво-медните нюанси.Това е момичета!

Общи условия

Активация на акаунт