Имате ли фобии?

  • 2 711
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 092
паяци......полудявам като видя паяк... #Shocked

# 46
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Ами понамират ми се фобии  Tired
Страх от високо си имам(не ме питайте как скочих с бънджи,ама нали съм си гордо и проклето Mr. Green), от насекоми нямам фобия, по-скоро са ми гадни(осоебно хлебарки) и аз имам фобия от тъмното като Еовин, по-скоро от съществата които го населяват Confused особено като изгледаш някои друг филм на тази тематика, хем си знам,че е измислица и пак ме е страх(малееее колко страх брах като гледах The Ring  ooooh!)
А за маниите да не споменавам  Blush -мания за чистота, мания за подреденост, мания за болести...абе въобще доста разтревожен човек съм си  #Crazy  #Crazy

# 47
  • Мнения: 2 040
Фобията ми е само от асансьор ... досега няма веднъж да съм се качила сама и да не е заседнал асансьора ... винаги става така, затова като ходя по високи блокове се качвам по стълбите (най- много 15 етажа) ..  Peace
Имам страх от змии, направо панически страх .. както и от много вода ... на морето влизам до кръста и край, по нататък ме обзема паниката ...  Simple Smile

# 48
  • Мнения: 704
Не ползвам асансьори  Simple Smile - изкачването на стълби може да е вдъхновяващо  Mr. Green

# 49
Имам фобия от високо и от паяци #Crazy

# 50
  • София
  • Мнения: 1 105
Змии, жаби, хлебарки, високо, тъмно, тихо.

# 51
  • Sf
  • Мнения: 808
Страх ме е, когато слизам по стълби... Че може да си прехапя езика...

Страх ме е много от змии. Никога не съм виждала наживо, но по филми като има, изтръпвам цялата и после ги сънувам... Бррр.

# 52
  • Мнения: 2 108
и всичко що е птица, има клюн, пера и разкикерени пръсти на краката Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 2 196
Клаустрофобия - и никак не се справям, сериозен ми е проблемът с нея - и от прегръдка почвам да се задушавам и да се боря.
И аз съм така. Sad

# 54
  • Мнения: 1 318
Изключително ме е страх от хлебарки, не мога да си обясня на какво се дължи, понеже не ме е страх от паяци например. Стоножките и богомолките също са ми противни... Scream

# 55
  • Варна
  • Мнения: 956
От земетресение и от високо  #Crazy и в по-слаба степен - клаустрофобия Crazy

# 56
# 57
  • Мнения: 179
Страх от високо.Като изляза от вкъщи-да не съм забравила нещо включено.Иначе от хлебарки много ме е гнус,не знам дали е фобия.

# 58
  • Мнения: 3 423
Къде пропуснахте свекървофобията, бре?  Laughing
Аз, като се замисля, май не страдам от фобии.
Освен от китайофобия. Мисля си, че китайците
ще завземат света. Ей така, усмихвайки му се.

# 59
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Аз май съм най-зле:
самолети , високо , всякакви смъртоносни болести , тъмно , високо , смърт , змии , оси , пчели , от някои хора и мноооооооооооого други.Непрекъснато кошмари сънувам.На моменти си мисля , че съм за психиатър в най-скоро време. Crazy Rolling Eyes

Не си единствената с много фобии, ако мога така да те успокоя. Пуснах темата, защото много започнах да се притеснявам за себе си. Откакто се роди синът ми, като че ли фобиите ми се увеличиха и започнаха да ми пречат, определено.
Аз се страхувам от тесни пространства, земетресение, пътуване с влак, кола, самолет /не че съм пътувала с последното, но и не бих се качила!/, бубулечки /по-малко, но изпитвам ужас като ги видя, още повече ако се размажат под краката ми!/, страх ме е и от смъртта, страхувам се и синът ми да не се разболее...
Незнам как мога да се избавя от фобиите си. А виждам, че никой от вас не е казал метод за отърване от тях... А как ми пречат само?!?

Общи условия

Активация на акаунт